Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

bj3e.jpg

Jak wiadomo, prace nad Gran Turismo 6 trwają już od jakiegoś czasu i warto w końcu założyć temat poświęcony kolejnej części króla.
Czy będzie na PS3? Poprawione zostaną niedociągnięcia z GT5?

Osobiście myślę, że GT6 będzie jeszcze na PS3 i będzie tym czym zawsze było drugie Gran Turismo na każdej generacji konsol, czyli mega dopracowaną częścią, z którą spędzimy jeszcze więcej godzin niż z poprzednią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że w przyszłym roku na PS3 wyjdzie GT6. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:glare:

Jak będzie tak denna jak 5, to niech lepiej zaczekają 10lat z produkcją i znowu niech się chwalą, jak to przez lata przygotowywali się do rewolucji. Jeśli nie usuną mistrzostw składających się z 3-6 wyścigów (chcę więcej z możliwością zapisu w tracie i spokojnym wyłączeniem gry), małej liczby wyścigów, z których te parogodzinne, które olałem całkowicie, stanowią 1/6 całej kariery, wystarczy, że dopakujesz samochód lub kupisz nowy i zczyścisz wszystkie lokacje od 15 do 30 poziomu, sztuczna inteligencja oponentów, zawsze hamujący na torze Naskar, ile ja tam przybociłem wyścigów, gdy się na formułę zbierało, a za 5 minut jazdy się 100tys. dostawało. Sam fakt istnienia 1000 samochodów, gdzie 930, czy ile tam, kupisz na giełdzie, to trochę cios poniżej pasa, ten brak widoku pierwszoosobowego z dokładnie odwzorowanym wnętrzem boli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie naraze (kiedys za podobne opinie zbieralem po pierdyliard minusow) ale mam podobne zdanie jak LONG3r, boje sie ze nawet jak wyjdzie na ps3 to zawiedzie, znow bedzie 1600 aut, z czego 1200 standardow (powiedza wtedy, progres! 2 razy wiecej premium) no tak, tylko z tego bedzie polowa sklyline'ow i gtrow.. Na pewno tym razem nie zrobie preordera na kolekcjonerke kilka miesiecy wczesniej, nie tym razem.. Chociaz patrzac na gt4 to moze zawsze ta druga czesc gran turismo jest zawsze duzo lepsze? pozyjemy zobaczymy, mimo ze to symulator to mogloby byc wiecej funu z gry, a nie tylko bicie rekordow o kilka setnych.. i blagam! odglosy! niech to w koncu zmienia, bo tak owszem.. auta nie brzmia identycznie, ale daleko im do idealu.. juz w nfsach bardziej rycza:/

tak se napomne w zalu na koniec, szkoda ze na ps3 nie ma sami wiecie jakiej gry od konkurencyjnej konsoli

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również twierdzę, że wyjdzie na ps3. Nie mam zamiaru kupować PS4, a im więcej gier na obecną generację konsol, tym lepiej. :D Chyba ze ps4 będzie kompatybilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie naraze (kiedys za podobne opinie zbieralem po pierdyliard minusow) ale mam podobne zdanie jak LONG3r, boje sie ze nawet jak wyjdzie na ps3 to zawiedzie, znow bedzie 1600 aut, z czego 1200 standardow (powiedza wtedy, progres! 2 razy wiecej premium) no tak, tylko z tego bedzie polowa sklyline'ow i gtrow.. Na pewno tym razem nie zrobie preordera na kolekcjonerke kilka miesiecy wczesniej, nie tym razem.. Chociaz patrzac na gt4 to moze zawsze ta druga czesc gran turismo jest zawsze duzo lepsze? pozyjemy zobaczymy, mimo ze to symulator to mogloby byc wiecej funu z gry, a nie tylko bicie rekordow o kilka setnych.. i blagam! odglosy! niech to w koncu zmienia, bo tak owszem.. auta nie brzmia identycznie, ale daleko im do idealu.. juz w nfsach bardziej rycza:/

tak se napomne w zalu na koniec, szkoda ze na ps3 nie ma sami wiecie jakiej gry od konkurencyjnej konsoli

Nie wiem co ludzie mają do dźwięku w grze... wielesamochodów już teraz fajnie brzmi, a co do realności to jak dla mnie to trudno jest o tym mówić , bo wiekszosci samochodów z GT5 nigdy na oczy nie widzialem, a co dopiero mowic o dzwieku ich silnika...

W GT6 licze na same auta Premium i więcej detali na trasach. Usprawnienia w wyszukiwaniu i tworzeniu gier w multiplayerze tez sie przydadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andryush no ja mieszkam blisko vtg i tego szajsu sie tam kreci co nie miara, w szczegolnosci gtr i r34 :P co powinny brzmiec idealnie ze wzgledu na ich ilosc :P ciekawe czy jak nextgeny wejda 2013/14 to czy nie zrobia jako tytulu startowego.. taki maly system seller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT6 liczę na tryb multi z prawdziwego zdarzenia.

Rangi, nagrody konkretne tryby gry, ustalanie dokładnie jakimi autami można jeździć etc.

Brakuje też bardziej rygorystycznych zasad (np wjazd w dupę lub nagminne skracanie trasy = dyskwalifikacja).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uoboże Gran Turismo 6 :)

Ja obstawiam że ten temat na tym forum nie będzie miał racji bytu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na gtplanet dobrze napisał, że GT6 powinno się pojawić na PS3. GT5 jest fajne, ale sporo niedociągnięć (a-spec) troszkę zniechęca. GT6 to nie powinno być dla Polyphony sporo pracy tylko sporo hajsu. Grafiki i fizyki już poprawiać wyraźnie nie muszą. Pierwszego nie dadzą rady, a drugie jest świetne. Wystarczy, że dadzą A-spec z prawdziwego zdarzenia, usprawnią online, wrzucą trochę premiumów i już się sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że ten temat na tym forum nie będzie miał racji bytu :)

Ja natomiast obstawiam, że ten temat do dnia premiery gry będzie miał ponad 500 stron. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 wyszło niecałe 2 lata temu, więc zgodnie z tradycją GT6 pojawi się pewnie gdzieś w 2014-2015, więc 500 stron może się udać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na wczesniejszych konsolach chyba szybciej wychodzily drugie czesci.. z tym ze tak dlugo czekalismy na ta 5, ze watpie by cokolwiek bylo z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 6? Usprawnią pewnie takie szczegóły jak drift, czy samo prowadzenie, wątpie że wyjdzie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 wyszło niecałe 2 lata temu, więc zgodnie z tradycją GT6 pojawi się pewnie gdzieś w 2014-2015, więc 500 stron może się udać :)

Jeżeli ta data by się sprawdzila, to na pewno już na nową konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też powinno się stać, liczę na pokaz GT6 i PS4 (niekoniecznie w tej kolejności) na przyszłorocznych targach E3...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT6 na pewno musieliby poprawić co nieco względem 5-tki. Te samochody Standard są fajne owszem, ale w porównaniu do aut premium.... nom piramidy naprzeciw Burj Dubai...

Jest sporo do poprawy.. Wiem, że zaraz zjedzą mnie co poniektórzy jeżeli napomknę o Forzie4 no ale niema co się oszukiwać modele są bardzo dobre i niema tam gorszych samochodów ponadto DLC do tej gry jest lepsze.. gdyby połączyć cechy tych obu gier mielibyśmy majstersztyk a tak polyphon i sony postępują jak Mercedes .. Stwierdzili, że ich produkty są przeinżynierowane i wydają buble takie, żebyśmy je musieli kupować i tak wypuścili niedopracowane GT5 na kolanie... Do tej pory przyjemnie mi się śmiga ale... niesmak pozostał i mam nadzieję, że GT6 będzie słodkie jak miód.

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza i gt mają swoje wady i zalety, ale i tak bez dwóch zdań, gt jest lepsze.

Osobiście chciałbym, żeby gt6 wydane było na ps4 (myślę że na gwiazdkę 13 będzie już Nowa generacja konsol).

Uważam również że wydawanie gry co roku nie ma sensu (jak w przypadku gier sportowych np) jeśli zmiany są minimalne, a takie niestety są. Lepiej żeby gra była wspierana cały czas, jak gt. I nie prawda jest że gt to produkt nie finalny. Dzisiaj każda gra dostaje łatki, czasy się zmieniły.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty , Ps4 na pewno nie bedzie przed 2014 , osobiscie uwazam , ze wyjdzie w ciagu 1,5 - 2 lat od momentu zapowiedzenia jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na świecie premiera będzie 2013/2014,, to u nas będzie na wiosne 14.

A co do gry, to też wolałbym na PS4.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na wiecej modyfikacji samochodow , zwlaszcza z wygladu , bo w 5 jest nuda totalna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×