Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dostępne ale jedynie teoretycznie. Przykładowo na moim Galaxy S5 Mini nie pójdzie, nie jest nawet dostępne w sklepie z poziomu urządzenia. Z kolei po wejściu na lapku widzę appkę w google play ale nie mogę jej zainstalować a komunikat mówi, że appka nie jest zgodna z żadnym moim urządzeniem. To by było na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostępne ale jedynie teoretycznie. Przykładowo na moim Galaxy S5 Mini nie pójdzie

 

Wyrazy wspolczucia i moim zdaniem karny penis dla PD. 

niestety wydaje sie ze celowali w tablety, bo dla iOS wymagany jest ipad to nic ze mozesz miec iphone6s czy innego 6max nie masz iPada nie odpalisz apki.

No powinszowac. 

 

Jesli edytor bedzie tylko mobilny i nie bedzie dostepny w grze to ograniczaja liczbe osob ktora bedzie z niego korzystac (wlasnie z racji niewspieranych urzadzen). 

 

Ale to nic patrzac z tej jasniejszej strony i tak wiecej osob z tego skorzysta nizli z intergracji z GPSem :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami podczas jazdy znaczniki opon w lewym dolnym rogu ekranu TV zmieniają kolor na jasny niebieski. Co to oznacza, bo normalnie mają chyba kolor bardziej pod biały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami podczas jazdy znaczniki opon w lewym dolnym rogu ekranu TV zmieniają kolor na jasny niebieski. Co to oznacza, bo normalnie mają chyba kolor bardziej pod biały ?

oznacza że są rozgrzane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część szukamy chętnych do naszej ligi GT6 która trwa od 7 sezonów. W najbliższy poniedziałek zaczynamy nowy sezon liczba startujących na dzień dzisiejszy to 8-9 osób więc troszkę miejsc jeszcze jest 

link do ligi 

http://granturismo.chrystyniak.pl/szczegóły z regułami na stronie nie ma tego dużo więc polecam się zaznajomić 

zawody rozgrywamy w poniedziałki o 21, najpierw kwalifikacje 5 minut następnie sprint na 5 okrążeń a następnie wyścig długodystansowy gdzie liczbę okrążeń dobieramy tak żeby zmieścić się w około 50 minutach 

sezon to 15 wyścigów na różnych torach najbliższy sezon będzie gościł na następujących. Kończymy zazwyczaj około 23

 

1. Mazda Raceway Laguna Seca - 
2. RedBull Ring 
3. Big Willow
4. Nurburgring GP/F 
5. Brans Hatch
6. Silverstone
7. Indianapolis GP 
8. Mid Field 
9. Circuit de Spa-Francorchamps 
10. High Speed Ring
11. Nordschleife / normalne zużycie
12. Suzuka Circuit 2014 
13. Tokyo R246
14. Trial Mountain Circuit
15. Côte d’Azur

 

Auto którym zaczynamy 

TVR Tuscan Speed 6 RM '00. tuning zabroniony

 

i prawdopodobnie w połowie zmienimy auto na

McLaren F1 Stealth Model również bez tuningu

 

Staramy się jeździć fair, ale nie zbiera się nigdy komisja do odejmowania punktów za przewinienia . Jesteśmy dorosłymi ludźmi i oczywiście często się spieramy :) nawet niektórzy się obrażają ale zawsze później wszystkim przechodzi :P

Szczegóły najlepiej na priv 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oznacza że są rozgrzane :)

 

A nie, że są za zimne ?

 

 

niebieski - temp. zbyt niska

biały - temp. optymalna

pomarańczowy - czerwony (występuje tylko na chwilę, podczas poślizgu) - temp. zbyt wysoka

 

Gdybym się mylił, to niech ktoś mnie poprawi.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: co zrobić aby samochód tak bardzo mi się nie ślizgał na torze? Z tego co pamiętam to mam opony sportowe miękkie, ale samochód chętnie wpada w poślizg. Tuningowałem samochód, ma więcej KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: co zrobić aby samochód tak bardzo mi się nie ślizgał na torze? Z tego co pamiętam to mam opony sportowe miękkie, ale samochód chętnie wpada w poślizg. Tuningowałem samochód, ma więcej KM.

 

Poszukac  tuningu w necie dla  modelu auta :) (gtplanet ma spora baze)

 

a tak serio - jedna z rzeczy ktora definiuje przyczepnosc sa opony, warto tez spojrzec na areodynamike i docisk przod/tyl.

 

No i jeszcze jedno trenowac bo czasami to nie kwestia ustawien a kwestia tego jak prowadzimy auto (i mowie to z wlasnego doswiadczenia z GT6).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: co zrobić aby samochód tak bardzo mi się nie ślizgał na torze? Z tego co pamiętam to mam opony sportowe miękkie, ale samochód chętnie wpada w poślizg. Tuningowałem samochód, ma więcej KM.

Zacznij od podniesienia tylu zawieszenia na np. 3/4 możliwej wysokości albo bardziej . Przód dużo mniej do góry. Do tego ustaw bardzo miękkie zawieszenie a jeśli sam nie grzebałes nigdy w zawieszeniu to wykup sportowe miękkie. Na koniec ustaw dyferencjał na bardzo niskich wartościach np. LSD: 6,8,6. To powinno pomoc ;) , choć dodam ze nie ma jednego złotego środka na każde auto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciałbym zapytać dlaczego nie mogę zmienić siły docisku w autach jest zablokowana. Mimo kupna wszystkich możliwych elementów nie da się zmienić. Jedynie poprzez kupno spoilery można dokonać nieznacznych zmian. Chciałem stuningowac auto tak jak na gtplanet a tam docisk 300 a ja mam np 20. Wie ktoś może od czego to zależy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialbym sie dowiedziec , czy seria GT bedzie nadawac sie dla 6 latka. Mlody zaczal interesowac sie samochodami i chcialby mu kupic wlasnie GT6 w prezencie. Zastanawiam sie tylko czy mu sie spodoba. Moze ktorys z forumowiczow ma syna w podobnym wieku, ktory sobie radzi w tej grze i czerpie z niej satysfakcje. Ewentualnie czy ktos moglby polecic jakis inny tytul (moze Burnout olbo NFS). ps. Sorry, za zasmiecanie tematu jak cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla 6 latka może być trochę zbyt skomplikowane, spróbuj może GRID albo DIRT 2. W Gran Turismo musiałbyś mu auto tuningować, żeby mógł wygrywać późniejsze wyścigi, nie mówiąc już o samej licencji. GRID będzie tutaj znacznie prostszą opcją. NFS Most Wanted też nie jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maqz

Dodam tylko ze jesli GRID to omijaj czesc 2 - moim zdaniem najslabsza.

Race Driver GRID oraz GRID Autosport sa lepsze.

Mozna dostosowac asysty i poziom uszkodzen - ponadro Race Driver wydany byl w 2010 powinnies dorwac za male pieniadze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w Dirta 2 i gra jest całkiem dobra, ale to nie to, co stare Coliny, niestety. Spodziewałem się raczej większej ilości samochodów z WRC...

Dałbym jej 7.5/10. Za mało tras, w kółko się powtarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.09.2015 o 13:37, MagEllan napisał:

 

Wyrazy wspolczucia i moim zdaniem karny penis dla PD. 

niestety wydaje sie ze celowali w tablety, bo dla iOS wymagany jest ipad to nic ze mozesz miec iphone6s czy innego 6max nie masz iPada nie odpalisz apki.

No powinszowac. 

 

Jesli edytor bedzie tylko mobilny i nie bedzie dostepny w grze to ograniczaja liczbe osob ktora bedzie z niego korzystac (wlasnie z racji niewspieranych urzadzen). 

 

Ale to nic patrzac z tej jasniejszej strony i tak wiecej osob z tego skorzysta nizli z intergracji z GPSem :24_stuck_out_tongue:

Ja instalowałem testowo na tel xiaomi z Blackmarketu, wiem że to teoretycznie nielegalne, ale aplikacja nie jest płatna. Tak można ominąć blokadę sprzętową. Program działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcialbym sie dowiedziec , czy seria GT bedzie nadawac sie dla 6 latka. Mlody zaczal interesowac sie samochodami i chcialby mu kupic wlasnie GT6 w prezencie. Zastanawiam sie tylko czy mu sie spodoba. Moze ktorys z forumowiczow ma syna w podobnym wieku, ktory sobie radzi w tej grze i czerpie z niej satysfakcje. Ewentualnie czy ktos moglby polecic jakis inny tytul (moze Burnout olbo NFS). ps. Sorry, za zasmiecanie tematu jak cos.

Weź mu NFS most wanted lub driver san Francisco. Gt6 za trudne i go znudzi

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni już porzucili te koncepcyjne samochody Vision GT? Czekałem na coś ciekawego od Daihatsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni w ogóle jeszcze coś robią z tą grą? Myślałem, że PS3 już tylko w muzeach pokazują :1_grinning: Choć sam dopiero co ograłem Yakuze na niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w GT6 oglądać samochody od środka jak to zrobili w Forzie, gdzie drzwi samochodu są otwarte a kamerę we wnętrzu auta można obracać w dowolną stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×