Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

A ja życzyłbym sobie,żeby co jakiś czas (losowo) AI wykonało jakiegoś "babola" na torze! Albo niech się "im" wydarzy jakaś awaria na przykład...dym pójdzie z silnika..."guma" strzeli...cokolwiek,żeby nie jechali jak po sznurku, bo to nudne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja życzyłbym sobie,żeby co jakiś czas (losowo) AI wykonało jakiegoś "babola" na torze! Albo niech się "im" wydarzy jakaś awaria na przykład...dym pójdzie z silnika..."guma" strzeli...cokolwiek,żeby nie jechali jak po sznurku, bo to nudne!

Faktycznie jest to nie tylko nudne ale irytujace.....taki tytul jak GT powinno w tym temacie tez byc dopracowana....twoje sugestie sa jak najbardziej trafne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że nad tym pracują - kilka razy widziałem jak w sezonówkach na torach z edytora zdarzały się AI wyjazdy poza tor i solidne dzwony.

Choć z drugiej strony może to być tylko błąd gry....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle i mam nadzieje że będzie jeszcze na PS3. Na psx wyszły 2 części na PS2 też to mam nadzieje że na PS3 też tak będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale byly to poprzednie generacje , a na obecne , na przyklad Psp czy tez poki co Ps3 mamy dopiero po jednej czesci , a Ps4 na pewno sie juz zbliza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jednak warto liczyc sie ze znacznymi opoznieniami... pol roku opoznienia z debiutem ps4, pol roku do roku poslizgu w wydaniu gt6 i zrobi sie nam polowa roku 2014. do tego czasu zostaje ps3 i gt5. takie opoznianie premier jest przeciez juz (zlym)standardem - jednak jak widac sie to oplaca: jakby nie patrzyc darmowy marketing (reklama). oczywiscie chcialbym sie mylic. im szybciej bedziemy miec nowe sprzety i gry tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się, aż tak bardzo gdyby wyszło :) W końcu pewnie robią już Gran Turismo na PS4, więc może użytkownicy PS3 dostaną jakąś okrojoną wersje tej z PS4.Byłoby przyjemnie pograć rok na PS3, a potem kupić PS4, które zostało przetestowane przez amerykańców. Problem w tym, że pewnie kolejna odsłona od PD będzie wychodzić 3 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://nooooooooooooooo.com/

Jesli to prawda to mega fail ze strony Sony, jak mozna tak opozniac premiere swojego najwiekszego system-sellera? Na GT6 i tak jeszcze poczekamy pewnie ze 2 lata jak nie wiecej, wiec jak rzeczywiscie wyjdzie na PS3 to kiedy PS4 otrzyma swoje GT? W 2020?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bezsens.. Jak mieliby coś poprawić względem GT5, jak sam Kaz stwierdził w jednym z wywiadów po premierze, że musieli okroić to co stworzyli by PS3 udźwignęło finalną wersję gry. Jeśli jednak byłaby to prawda, to możemy zapomnieć o tym, że wszystkie auta będą premium. Graficznie, też się nic nie zmieni, może jakieś kosmetyczne poprawki..

PS4 stwarza całkowicie nowe możliwości, i lepiej by wydali GT6, bez żadnego krojenia.. Oczywiście nadal wspierając przy tym GT5.. (jakieś nowe dlc z torami by się przydało :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, aby tylko do tego GT5 wrzucili wszystkie fury w premium, dodali kilka fajnych tras i za taki dodatek mógłbym zapłacić 150 zł nawet i mogłoby to wyjść pod nazwą GT6. Chciałbym sobie pośmigać taką Corollą widokiem z kokpitu, ale zrobię chyba tak jak kiedyś - kupię konsolę praktycznie pod jedną grę, teraz będzie to PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaz już mówił, że PS4 daje im zupełnie nowe możliwości i jest "pustym płótnem, które mogą zapełnić czym tylko chcą".

Jeśli doszukiwać się jakiś spisków masońskich to Gran Turismo na PS4 może być robione od podstaw znowu.

Gdyby tak było to sobie znowu poczekamy, a w międzyczasie chcą nam dać jeszcze GT6 na PS3, żebyśmy mieli w co grać w międzyczasie.

Dopracują GT5, czyli więcej fur, więcej tras, więcej eventów, itd. Jak zawsze druga wersja na danej konsoli była minimum 2x większa od poprzedniczki.

Co by nie było, to zawsze będę czekać na kolejną część GT z wytęsknieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może GT6 Prologue? Myślę, że to bardziej prawdopobne.. Na finałach GTAcademy w Warszawie, na których był Lucas (zwycięzca GTA z 2008), zapytany przez ekipę z gtpl zdradził, że prace nad GT6 trwają od dawna, i sam bierze w nich udział jako tester. Powiedział też, że będziemy mile zaskoczeni tym co udało się stworzyć PD :) .

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będziemy zadowoleni z nowej części Gran Turismo. Ja w nowej odsłonie od PD czy to na PS3 czy na PS4 chcę tylko więcej fur europejskich, widok z kokpitu jako standard i wyścigów na miarę GT4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT6 na ps3? Po co? Wiecej fur i tras? No way. Chce dużych zmian w karierze, mega grafy, zmiennej pory i warunków na każdej trasie itp itd Tego ps3 nie jest w stanie zaoferować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema szans aby GT6 wypuścili na PS3.

Po pierwsze GT6 na PS3 to GT5 z większą ilością tras i samochodów premium. Nawet Polyphony już więcej z PS3 nie wyciśnie.

Po drugie już by to zapowiedzieli na któryś targach w 2012 roku.

Po trzecie Sony dobrze wie, że marka GT to gwarancja sprzedaży nowej konsoli. Przy premierze PS3 twierdzili, że konsola się sprzeda na starcie w 5 milionach egzemplarzy nawet bez gier startowych. Dobrze wiemy jak to się skończyło i jakie problemy miało Sony ze sprzedażą konsol na początku, drugi raz tego błędu nie popełnią. Potrzebują system selerów na starcie.

Osobiście obstawiam, że jeśli zapowiedzą nowe GT np na E3 to:

1. GT 5,5 na VITE z funkcją cross-play z GT5 na PS3.

2. Teaser GT 6 na PS4 bez podania daty premiery, aby nie zabić sprzedaży DriveClub.

3. DriveClub to tak naprawdę tryb online dla GT6, a samo GT6 tytułem startowym dla PS4

kevin-butler-mind-blown.gif

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DriveClub wydaje się być czymś w rodzaju PGR'a czy Forzy Horizon, czyli arcade więc żadna to konkurencja dla GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli Sony nie będzie chciało robić konkurencji dla DC to możliwe że serio zobaczymy GT6 na PS3.

Osobiście tego nie widzę, bo co oni mogę jeszcze wycisnąć. Dodać kilka tras, kilka aut zmienić UI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście tego nie widzę, bo co oni mogę jeszcze wycisnąć. Dodać kilka tras, kilka aut zmienić UI...

... poprawić aerodynamike/zachowanie japońskich k-carów (autka mające 100+ koni i ważące ~600kg rozpędzają się do 140-150 strasznie słabo jak na swoja moc i masę), dodać do wszystkich/większości aut możliwość tuningu zewnętrznego, wprowadzić dzisiejsze standardy tuningu mechanicznego (są w sieci projekty takie jak 1500hp GTR, 1800hp Gallardo czy 2000hp Ford GT - nie pogardził bym, jakby dali takie możliwości przeróbek w GT6) lub możliwość swapowania, zdecydowanie poprawić działanie Online (często, aby wejść do kogoś do pokoju trzeba robić reset konsoli oraz neta, podczas gdy w innych grach takie cyrki się nie zdarzają). Fajnie by było, jakby dali sieciowe wyścigi na 1/4 czy 1 mile - dla 2 lub więcej uczestników na raz. No i kilka innych poprawek, na pewno coś się jeszcze znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że GT6 wyjdzie i na PS3 i na PS4, przynajmniej na trójkę na pewno, jedną z przesłanek dla mnie jest ten filmik z nowym chevroletem na którym widzimy klika nowych tras i uważam że mogą pochodzić właśnie z GT6. Liczę że w nowej odsłonie zrobią prawdziwy model zniszczeń, a przynajmniej auta będą zachowywać się pod tym względem realistyczniej, pod tym względem Forza 4 jest lepsza ale tylko pod tym.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych, którzy piszą, że do GT6 na PS3 nie da się wiele więcej wrzucić niż parę aut i tras. GT5 w moim odczuciu nie kuleje głównie w dwóch aspektach: grafice i fizyce. Te dwa aspekty i tak zwykle nie są bardzo zmieniane przy robieniu nowej części na tą samą konsolę. Całą resztę da się znacznie poprawić. Chodzi mi głównie o tryb A-spec z prawdziwego zdarzenia (już tylko dla tego kupiłbym nowe GT6), uszkodzenia także mechaniczne w trybie A-spec (to akurat powinno być w GT5), poprawione uszkodzenia wizualne, zmienna pora/pogoda na każdej z tras, więcej opcji tuningu, działające wskaźniki paliwa/przebiegu itp. w każdym wozie, edytor malowania pojazdów, działający head tracking w całej grze (nie rozumiem tłumaczenia, że na PS3 jest za mało zasobów na to, mogliby okroić coś innego dla tej funkcji).

Też się dziwię, że jest szansa na GT6 na PS3. Trochę późno jak na premierę takiej gry, ale da się znaleźć ku temu wyjaśnienie. Możliwe, że od samego początku planowali wydać dwie gry na PS3. Wszak niedługo po premierze GT5 Kaz mówił, że GT6 powstanie znacznie szybciej niż GT5. Jak wiadomo, GT5 robili naprawdę długo i wnioskując po tych wszystkich patchach i tak z premierą się bardzo spieszyli. Teraz jest już schyłek PS3 a oni pewnie w pocie czoła od dłuższego czasu dłubią w GT6 i pewnie woleliby wydać grę w bardziej rozsądnym terminie, ale najzwyczajniej się nie wyrobili. Teraz mają dwa wyjścia. Albo wydadzą GT6 na PS3 w momencie wchodzenia na rynek PS4, albo stracą sporo z pracy, którą włożyli nad optymalizacją gry do architektury cella i przerobią grę na PS4. Biorąc pod uwagę fakt, że architektura PS3 i PS4 nie będzie kompatybilna ze względu na procesor, to przerabianie gry powstającej na PS3 na grę na PS4 będzie bardzo problematyczne.

Kończąc mój przydługi wywód. Jeśli GT6 wyjdzie na PS3, to nie dlatego, że uważają to za świetny plan, tylko po prostu się nie wyrobili z terminami. Teraz będą musieli odzyskać część kosztów wpakowanych w tworzenie gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×