Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie dla mnie wszystko super. Grafika poprawiona, wreszcie zastosowali jakiś AA bo na zdjęciach z gameplay-ów nie widać poszarpanych cieni jak w GT5 ;) Poprawiona fizyka, dodano masę nowych części do tuningu, ogólnie bardzo dużo usprawnień aczkolwiek większość z nich to poprawki kosmetyczne, które doprowadzają tą grę niemalże do perfekcji ;) Fajnie zobaczyć jeszcze nowe tytuły na schodzącej już konsoli. Cieszy mnie to że nie bedę musiał odstawić jej na bok ;)

Jedyne co mnie zastanawia to te DLC co mają wychodzić co miesiąc. Co w nich dostaniemy i za ile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyjdzie tylko na ps3? na ps4 jej nie będzie?

 

Będzie, ale wyjdzie dopiero za minimum 2 albo 3 lata i nazywać się będzie Gran Turismo 7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pytam o następną część, temat nazywa sie gran turismo 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co było pisane wyżej...

Masz odpowiedż dosłownie 2/3 posty wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1200 fur to niestety dla mnie oznacza wersje lepsze i gorsze. Nie wieżę, że zrobią 1200 aut premium.

Super, że na PS3 choć mogliby tą grę zrobić trochę szybciej ;). Oby tylko obsuwy premiery nie było. Tego im i nam życzę.

Grafika nie powala i nie będzie powalać, bo to ta sama konsola. Bardzo mnie za to cieszy ten krótki urywek pokazujący porównanie zachowania auta w zakręcie w GT5 i GT6. Widać, że fizyka idzie w dobrym kierunku. Druga najważniejsza rzecz, która mnie interesuje, czyli rozbudowany A-spec pozostaje na razie zagadką. Mam nadzieję, że coś na ten temat ujawnią choćby na E3.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie zrobią wszystkich premium, to nastąpi dopiero na wersji PS4 i będzie się to raczej wiązało z wywaleniem większości aut, które są z nami od pierwszego GT.

Zostawią te Premiumy co są teraz, a dorobią drugie tyle i będzie już całkiem pokaźna liczba sensownych fur. Ale zobaczymy jak to będzie.

Wolałbym, żeby jednak zostały te co są i zrobić je na Premium, ale z ich punktu widzenia to mordercza robota i chyba nie warta świeczki.

 

Co do A-Speca...bardzo bym chciał, żeby zrobili go dużo bardziej rozbudowanego niż był teraz.

B-Spec do wywalenia zupełnie, ten tryb jest tak zbędny, że nie wiem po co go w ogóle dali. Ewentualnie do samych potyczek online i to tak, żeby nikt konsoli nie musiał mieć włączonej.

No i przede wszystkim, zmienna pogoda, zużycie opon, uszkodzenia, itd Dlaczego to było tylko dostępne w trybie endurace i online.

Chce jechać niedzielny puchar w deszczu swoją Hondą Civic za ciężki szmalec, z widokiem z kokpitu i pracującymi wycieraczkami.

Mam nadzieję, że nie pominą tego aspektu tym razem.

 

Zresztą...to po prostu będzie dużo bardziej rozbudowane GT5.

Od zawsze już tak jest, że ta druga wersja na daną generację konsoli jest tą idealną.

Tak było z GT2, GT4 i tak będzie z GT6, po prostu nie może być inaczej :)

 

Czekam i na pewno składam pre-order, z tym tytułem nie może być inaczej :D

 

PS.

Ta Alfa od Zagato...po prostu bajka :) Jak zwykle Alfa powala na kolana swoim pięknem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z GT6 - przejazd KTM X-Bow R.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca zawieszenia jest zbyt dobra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk jest taki jak był, jedyne moje zastrzeżenie.

Ciekawy jestem czy save z GT5 będzie działał, bo zdobywanie od zera wszystkich aut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, dalo sie zrobic 200 premium fur w 2,5 roku? Dalo. Wiec nie wiem po co trzymaja jeszcze te 800 wozow z PS2, zwlaszcza, ze wiekszosc z nich to tak naprawde same Skyline'y, Supry i Celicki. Lepsze IMO byloby porzadne 400, niz na sile wyolbrzymione 1200. Tak jak mowie, wiekszosc z tych 800 aut sie powtarza tak naprawde, wiec wystarczyloby dorobic premium jedynie do jakis klasykow i aut wyscigowych, i byloby niecale 500 fur ale swietnej jakosci. Jakosc>ilosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy save z GT5 będzie działał, bo zdobywanie od zera wszystkich aut...

A co? To Twoje pierwsze GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o pracy zawieszenia... a widzieliście to??? :)

 

aa8knc.gif

 

i jak pięknie grzeją się do czerwoności tarcze hamulcowe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta z pewnoscia Kowi, ile oni robili jedna fure? pol roku? 3 miesiace? ze 100 aut moze dorobili, czyli nadal 800 standardow bedzie heheh ja sie nie napalam w ogole, zero optymizmu. Wole sie milo rozczarowac anizeli tak jak przy 5 czesci czuc niedosyt. poki co dalej troche sterylnie, oby sie rozkrecilo bo zal dupe sciska jak sie patrzy w strone konkurenta

 

Widzisz ja posiadam konsole krotko, GT5 kupilem juz jako Academy Edt w tym roku. Poza krotka przygoda z LSF gdzie gralem na klawiaturze to moje pierwsze zetkniecie z czyms co bardziej przypomina jazde nizli jest radosna rozwalka z samochodami w roli glownej (moj ulubieniec NFS:MW 2005). Tak wiec nie wyczekujac na te gre 5 czy 6 lat nie mialem podkreconych oczekiwan. Zgadzam sie z Toba iz lepiej zostawic miejsce na mile zaskoczenie nizli dac poniesc hypowi i potem rozczarowac. 

Niektore wozy S w GT5 wygladaja naprawde slabo i jeszcze te napisy PS2 na nich... Niemniej gra jest swietna i spedzilem przy niej mase czasu. 

Dlatego tez do GT6 podchodze raczej spokojnie, GT5 narazie daje mi mase zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal dźwięk odkurzacza, a Kaz mówił, że słuchają graczy i zmienią to. Co ciekawe samochody w GT5 na replayach mają całkiem inne, lepsze brzmienie. 
Niech się ktoś wypowie na ten temat bo te dźwięki naprawdę zniechęcają do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, nigdy bym na to nie wpadł. Posty sobie nabijasz czy co?
Dźwięk w gran turismo jest słaby, niemal każdy się z tym zgadza. Oczywiście do premiery mogą to zmienić, ale z ich podejściem to szanse na to są małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu jest wywiad z Yamauchi w którym wyjaśnia czemu dźwięk brzmi tak a nie inaczej:

http://www.gtplanet.net/gran-turismos-engine-sounds-drag-racing-the-deltawing-more-kazunori-yamauchis-2012-gtplanet-interview/

 

Wywiad jest stary, ale jeśli chodzi o temat audio nadal aktualny.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"My perspective is that the sounds in Gran Turismo are just too real. With the recording method we use, we use a dyno and put the load on, and the sound we produce is just too accurate."

 

AHAHAHHAHAAHAHHAHA, nie moge, on naprawde wierzy w to co mowi?! W GT5 jest 7-8 dzwiekow, ktore sie przewijaja przez znaczna wiekszosc aut, nie wazne czy maja 4, 6, 8, 10 ,12 cylindrow, i jaka maja pojemnosc, smiem watpic, ze oni w ogole cokolwiek nagrywali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, nigdy bym na to nie wpadł. Posty sobie nabijasz czy co?

Dźwięk w gran turismo jest słaby, niemal każdy się z tym zgadza. Oczywiście do premiery mogą to zmienić, ale z ich podejściem to szanse na to są małe.

No i trudno. Ważne że gra sie zajebiście, a jak komuś nie pasuje to powinien czekać na pCARS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"My perspective is that the sounds in Gran Turismo are just too real. With the recording method we use, we use a dyno and put the load on, and the sound we produce is just too accurate."

 

AHAHAHHAHAAHAHHAHA, nie moge, on naprawde wierzy w to co mowi?! W GT5 jest 7-8 dzwiekow, ktore sie przewijaja przez znaczna wiekszosc aut, nie wazne czy maja 4, 6, 8, 10 ,12 cylindrow, i jaka maja pojemnosc, smiem watpic, ze oni w ogole cokolwiek nagrywali...

Lambo brzmi jak Lambo, Ferrari brzmi jak Ferrari, od amerykańskiej V8semki drżą szyby w oknach więc nie wiem o co ci chodzi. Myślisz, że przyjadą do Polski nagrywać Skodę Octavię z przestawionym rozrządem ? W Wyścigach chodzi o JAZDĘ SAMOCHODEM a co do samej jazdy i wizualiów to ta gra nie ma sobie równych na PS3. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody w serii brzmią w miarę fajnie. Po zmianie dolotu i wydechu powinny brzmieć głośniej, wręcz drzeć jape, i jednocześnie nie tracić charakterystycznego dźwięku dla danego typu silnika (r4, r6, v6 itp). I właśnie tego brakuje w serii GT. Po zmianie wydechu taki Viper pracuje jak NASCAR.

Są oczywiście wyjątki, np. Supra mk4 TT. Po zamontowaniu najdroższego wydechu zaczyna wydawać z siebie iście realne dźwięki ;)

Mimo wszystko, i tak złożę preorder/kupię w premierę GT6 - bez względu na to, jak mało/dużo zmienią w stosunku do piątki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że przyjadą do Polski nagrywać Skodę Octavię z przestawionym rozrządem ?

 

Rozj**ło mnie to, dobre dobre :D

 

Kurde mi się najbardziej narazie podoba wymodelowanie toru, widać na tym gameplayu że są wyboje na torze jak to zazwyczaj bywa a nie tak jak w GT5 gdzie jeździło się jak po maśle bo nie wiem jak dla innych ale dla mnie taka jazda z czasem stała się monotonna, już nie mogę się doczekać przejażdżki po Nurburgring :) a jeśli chodzi o dźwięk, myślę że mogą to jeszcze poprawić do czasu premiery, spokojnie, GT6 dopiero ujżało światło dzienne a wy już chcielibyście aby było idealne, to tak jakby zrobić z nie narodzonego jeszcze dziecka dorosłego człowieka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba za dużo w GT5 nie grałeś co? Szczególnie Nurb jest taki gladki że ho, ho :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×