Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza oficjalna aplikacja Gran Turismo jest już dostępna na App Store
Gran Turismo®6
 
Pierwsza oficjalna aplikacja Gran Turismo jest już dostępna na App Store. Zawiera książkę „Beyond the Apex”, która była dostępna tylko w limitowanym wydaniu Gran Turismo 6 sprzedawanym w Japonii i Azji, oraz nową interaktywną bazę danych samochodów.
 
Oprócz informacji z gry znajdziecie tu również szczegółowe opisy mechanizmów, które działają w samochodach, oraz wiele dodatkowych informacji na temat aut. To sprawia, że jest ona obowiązkową pozycją dla każdego fana motoryzacji.

 

 

Linki:

http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_5737168.html

 

http://www.gran-turismo.com/pl/products/gt6/beyond_the_apex/

 

https://itunes.apple.com/pl/app/beyond-the-apex/id797247433

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,po ostatnich aktualizacjach mam problem.Dzień wcześniej,po małej przerwie w graniu odpaliłem GT6 i wyskoczyło kilka aktualizacji,które jedna po drugiej zaczęły się ściągać.Było troche tego (kilka giga),więc zostawiłem to na noc i poszedłem spać.Na drugi dzień przy uruchamianiu gry wyskoczyło okienko przygotowywanie do instalacji i pózniej zaczyna się samo instalowanie (mimo,że przy ściąganiu też odbywała się instalacja,tak mi się wydaje) ,które kończy się po jakimś czasie wyskakującym okienkiem "podczas instalacji wystąpił błąd" ,kilka razy próbowałem i cały czas to samo...Jest wogóle jakaś możliwość usunięcia tych aktualizacji i spróbowanie od nowa wgrania tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W folderze "Game Data Utility" czy Pliki Gry, nie pamiętam jak było w PL wersji menu, to tam masz pliki od GT6.

Ale jak usuniesz wszystko to będzie się to bardzo długo ściągać, bo tam trochę tego było + potem jeszcze w grze wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy będzie mi działać w GT6 kierownica Tracer Zonda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy będzie mi działać w GT6 kierownica Tracer Zonda? 

 

Szybki google search ujawil: http://www.gran-turismo.com/pl/gt6/manual/#!/steerling/about

Tak wiec kierownica o ktorej wspominasz nie jest wspierana - a wiec mozna domniemac iz moze miec problemy z dzialaniem.

Widze 2 opcje - jesli chcesz kupic kierownice - a to przynajmiej z mojego punktu widzenia zakup na lata - to masz 2 opcje:

- poszukac czegos co spelni twoje wymagania i bedzie zgodne z PS3, PS4 i PC

- jesli jestes wstanie pogodzic sie z tym ze kupujesz kierownice tylko do PS3 i PC to poszukac czegos z tanszych nieprodukowanych juz logitechow ktore nie beda mialy zadnego przyszlego wsparcia, aktualizacji sterownikow itd itp bo logitech zakonczyl produkcje kierownic.

Jesli natomiast masz kierownice i nie wiesz czy bedzie dzialac to najprostrza metoda jest:

- pozczenie od kogos ze znajomych GT6 i sprawdzenie.

- zabranie kierownicy do kogos kto ma GT6 i sprawdzenie.

 

Ogolnie odnosnie kierownic jest inny temat - i byc moze ktos przeniesie tam  twoje pytanie jak i moja odpowiedz.

 

Moje prywatne zdanie jest takie ze kierownice tracer, manta itp to jednak zazwyczaj nie sa szczegolnie  dobre produkty. I jesli chcesz cieszyc sie jazda z kierownica moze warto rozejrzec sie za czyms co jest wpierane przez producenta gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki google search ujawil: http://www.gran-turismo.com/pl/gt6/manual/#!/steerling/about

Tak wiec kierownica o ktorej wspominasz nie jest wspierana - a wiec mozna domniemac iz moze miec problemy z dzialaniem.

Widze 2 opcje - jesli chcesz kupic kierownice - a to przynajmiej z mojego punktu widzenia zakup na lata - to masz 2 opcje:

- poszukac czegos co spelni twoje wymagania i bedzie zgodne z PS3, PS4 i PC

- jesli jestes wstanie pogodzic sie z tym ze kupujesz kierownice tylko do PS3 i PC to poszukac czegos z tanszych nieprodukowanych juz logitechow ktore nie beda mialy zadnego przyszlego wsparcia, aktualizacji sterownikow itd itp bo logitech zakonczyl produkcje kierownic.

Jesli natomiast masz kierownice i nie wiesz czy bedzie dzialac to najprostrza metoda jest:

- pozczenie od kogos ze znajomych GT6 i sprawdzenie.

- zabranie kierownicy do kogos kto ma GT6 i sprawdzenie.

 

Ogolnie odnosnie kierownic jest inny temat - i byc moze ktos przeniesie tam  twoje pytanie jak i moja odpowiedz.

 

Moje prywatne zdanie jest takie ze kierownice tracer, manta itp to jednak zazwyczaj nie sa szczegolnie  dobre produkty. I jesli chcesz cieszyc sie jazda z kierownica moze warto rozejrzec sie za czyms co jest wpierane przez producenta gry.

 

Wszystko się zgadza ale kierownica już zakupiona kilka lat temu. 

Działała mi w GT5 ale wolałem zapytać jak jest z GT6.

Edytowane przez Mirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza ale kierownica już zakupiona kilka lat temu. 

Działała mi w GT5 ale wolałem zapytać jak jest z GT6.

 

OK, sorry ten maly elaborat byl rozwinieciem tego czego nie dowiedzialem sie z Twojego pierwszego pytania.

Niestety nie wiem - czy bedzie dzialac wiec  zastosowanie ma czesc odpowiedzi ktora mowi o pozyczeniu GT6 lub zaraniu kiery do kogos ze znajamych kto gre posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,po ostatnich aktualizacjach mam problem.Dzień wcześniej,po małej przerwie w graniu odpaliłem GT6 i wyskoczyło kilka aktualizacji,które jedna po drugiej zaczęły się ściągać.Było troche tego (kilka giga),więc zostawiłem to na noc i poszedłem spać.Na drugi dzień przy uruchamianiu gry wyskoczyło okienko przygotowywanie do instalacji i pózniej zaczyna się samo instalowanie (mimo,że przy ściąganiu też odbywała się instalacja,tak mi się wydaje) ,które kończy się po jakimś czasie wyskakującym okienkiem "podczas instalacji wystąpił błąd" ,kilka razy próbowałem i cały czas to samo...Jest wogóle jakaś możliwość usunięcia tych aktualizacji i spróbowanie od nowa wgrania tego ?

 

Witam.

 

Mam ten sam problem co Armani, lecz ja dodatkowo dokupiłem edycję cyfrową - i to właśnie przy próbie jej uruchomienia pojawia się ten sam błąd.

Dodam że z płyty odpala się gra bez problemu.

 

 

W folderze "Game Data Utility" czy Pliki Gry, nie pamiętam jak było w PL wersji menu, to tam masz pliki od GT6.

Ale jak usuniesz wszystko to będzie się to bardzo długo ściągać, bo tam trochę tego było + potem jeszcze w grze wszystko.

 

Patricko, czy Twoja rada będzie dla mnie również skuteczna? Usuwać pliki gry i ściągać wszystkie aktualizacje ponownie?

 

Pozdrawiam Forumowiczów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam ten sam problem co Armani, lecz ja dodatkowo dokupiłem edycję cyfrową - i to właśnie przy próbie jej uruchomienia pojawia się ten sam błąd.

Dodam że z płyty odpala się gra bez problemu.

 

 

 

Patricko, czy Twoja rada będzie dla mnie również skuteczna? Usuwać pliki gry i ściągać wszystkie aktualizacje ponownie?

 

Pozdrawiam Forumowiczów!

Nie wiem jak w GT 6 ale w GTA V też miałem podobnie, po usunięciu i pobraniu od nowa wszystko śmiga do dziś. 

Trzeba spróbować, bo inaczej to się nie dowiesz. 

 

PS.

 

Dzisiaj sprawdzałem swoją kierownicę i niestety wciskam gaz, a tu brak reakcji, hamulec i reszta o dziwo działa, a dodatkowo mam napisane, taki przycisk jaki ustawiłem na dole, że to gaz. Nastawiłem się, że sobie pogram, a tu lipa. 

 

PS.

 

Teraz już działa, wystarczyło rozkręcić i wyczyścić potencjometr. 

Edytowane przez Mirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś inna możliwość naprawienia sztywności podwozia niż wydawanie rzeczywistej kasy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś inna możliwość naprawienia sztywności podwozia niż wydawanie rzeczywistej kasy??

 

rzeczywistej?

Kredyty w grze wystarcza :)

Z tego co sie orientuje to jedyny sposob.

Ale w GT5 korzystalem z tego moze 5 razy (fakt glownie w drogich brykach) ktore mi moi wirtualni kierowcy masakrowali na torach i to dosc mocno....

Nie wiem ile trzeba dana fura przejechac czy jak mocno sie poobijac aby to odbilo sie na wlasciwosciach jezdnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam ten sam problem co Armani, lecz ja dodatkowo dokupiłem edycję cyfrową - i to właśnie przy próbie jej uruchomienia pojawia się ten sam błąd.

Dodam że z płyty odpala się gra bez problemu.

 

 

 

Patricko, czy Twoja rada będzie dla mnie również skuteczna? Usuwać pliki gry i ściągać wszystkie aktualizacje ponownie?

 

Pozdrawiam Forumowiczów!

Witam.wczoraj wymienilem nfs rivals na gt6.mam ten sam problem.usunalem juz wszystkie pliki instalacyjne, przez noc sciagnalem update i teraz sie instaluje w grze.zobaczymy czy pojdzie dalej.

Dziala wszystko poszlo i mozna grac.  Czy ktos moze mial wersje uk i wie jak zmienic jezyk? w gt5 mialem pl a w gt6 mam tylko eng

Edytowane przez Twarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grać na GT 6 i nie mogę się zalogować do serwera i otworzyć { powiadomień , zawody sezonowe , poczekalnia } .Pojawia się napis " Nie można połączyć się z serwerem.Nie zaakceptowałeś jeszcze Warunków korzystania z usług sieciowych " Gdzie można to znaleść bo całe menu przejżałem i niemam pojęcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są problemy z PSNem ogólnie, nic nie trzeba akceptować. Ja mam to samo: grasz sobie, jest ok i nagle nie można się wpisać z w/w powodów. Bardzo często ostatnio mam też tak, że już po odpaleniu konsoli nie mogę wpisać się do PSN. Czasami pomaga restart ale też nie zawsze. A jak nie jesteś zalogowany do PSN to i z sieciowych ficzerów nie skorzystasz. Nie jesteś sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha a spotkałeś sie z taki problemem w poczekalni? Błąd połączenia (ID=1:531) , tylko w gt6 to mam..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne problemy/błędy wyskakują ostatnimi czasy - w pokoju, w poczekalni a nawet w głównym menu gry. Serwery GT są bardzo niestabilne, wczoraj rozwaliły nam wyścig online...Wszyscy czekamy na łatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pytanie: czy w grze multi w szybkiej, tory zmieniają co tydzień?

Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotel z bmw mocowany na deskach i gumowych nóżkach, w pełni regulowany, a stojak pod kierownice G25 od ziomka z forum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×