Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od miesiąca nie mogę zalogować się do GT6. Nawet nie mogę jej uruchomić bo gra "staje" na tej małej niebieskiej aktualizacji.

Próbuje pobrać i zainstalować dane ale wyskakuje błąd. Co robić? Czytałem o skasowaniu plików GT6 z folderu "Game Data Utility" ale tam nie ma żadnego śladu GT6!

Edytowane przez mk1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zakupiłem grę na PS Store.Nie mogę zrobić aktualizacji-wyskakuje błąd przy instalacji.Pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh mam to samo, kupiłem w piątek w promo na ps store i do tej pory się męczę. Teraz wywaliłem wszystko i ciągnę jeszcze raz. Tragedia.

Z tym że gra się zainstalowała, a problem jest z aktualizacją 1.14 - cały czas błąd instalacji, najgorsze jest to, że nie można przez to uruchomić GT6

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety strona GT nie jest pomocna radza odinstalowac wszystko i instalowac raz jeszcze.

Jesli to zakup cyfrowy Centrum Obslugi Klienta Sony PL - wyszukac telefon dzwonic monitowac.

Moze maja jakies porady, choc watpie aby powiedzieli cokolwiek wiecej nizli oficjalna strona GT.

 

link: http://www.gran-turismo.com/pl/support/00_4379444.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez w piatek kupilem na ps store, gre pobralo zainstalowalo,i zaczelo sciagac aktualizacje, i na koncu pokazuje sie komunikat blad instalacji. usunalem gre pobralem jeszcze raz i niestety jest ta sama sytuacja.Nie mam pojecia co dalej robic :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się zainstalować w końcu grę i pobrać 8 aktualizacji i je zainstalować.Gra działa jednak nie działają funkcje sieciowe.Zrezygnowałem na razie z dalszych aktualizacji.Dopuki nie znajdę jednoznacznego rozwiązania problemu. Zresztą prędkość pobierania aktualizacji jest strasznie wolna.(1 aktualizacja to kilka godzin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy jesteście niecierpliwi. Jak Wam wyskakuje błąd przy instalacji aktualizacji to po co usuwacie całą grę?? Mi grę pobrało bez problemu, problemy zaczęło wywalać przy łatkach. Jako, że grałem na drugiej konsoli to nie zwracałem uwagi przy których, ale chyba pierwszy raz wysypało się po 6tej aktualizacji, więc włączyłem grę i pobierałem dalej i tak jeszcze dwa kolejne razy, aż w końcu wszystkie łatki się zainstalowały, potem wystarczyło uruchomić grę i już w samej grze coś się jeszcze grubo ponad 1h instalowało (najpierw pokazuje ponad 300minut, potem skacze do ponad 800, po czym spada do 6 i instaluje jeszcze ponad 1h) i spokojnie wszystko się zainstalowało, włączyłem celem sprawdzenia w sobotę, a wczoraj, żeby pograć. Ogólnie wszystko działa, tylko zalecam nieco cierpliwości, a nie od razu usuwanie całej instalacji za każdym razem przy każdy błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się zainstalować w końcu grę i pobrać 8 aktualizacji i je zainstalować.Gra działa jednak nie działają funkcje sieciowe.

Aby wejść w online trzeba zaliczyć kilka wyścigów w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to nie wystarczy - wymagana jest też chyba jedna z licencji (B?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy jesteście niecierpliwi. Jak Wam wyskakuje błąd przy instalacji aktualizacji to po co usuwacie całą grę?? Mi grę pobrało bez problemu, problemy zaczęło wywalać przy łatkach. Jako, że grałem na drugiej konsoli to nie zwracałem uwagi przy których, ale chyba pierwszy raz wysypało się po 6tej aktualizacji, więc włączyłem grę i pobierałem dalej i tak jeszcze dwa kolejne razy, aż w końcu wszystkie łatki się zainstalowały, potem wystarczyło uruchomić grę i już w samej grze coś się jeszcze grubo ponad 1h instalowało (najpierw pokazuje ponad 300minut, potem skacze do ponad 800, po czym spada do 6 i instaluje jeszcze ponad 1h) i spokojnie wszystko się zainstalowało, włączyłem celem sprawdzenia w sobotę, a wczoraj, żeby pograć. Ogólnie wszystko działa, tylko zalecam nieco cierpliwości, a nie od razu usuwanie całej instalacji za każdym razem przy każdy błędzie.

 

To nie jest kwestia cierpliwości/niecierpliwości - u mnie wysypało się przy instalacji chyba ostatniej poprawki, gdy potem  wybierałem funkcję "wyszukaj aktualizacje" tak aby ściągnąć jeszcze raz tylko tę aktualizację, która się wysypała, system wskazywał, że GT6 jest zaktualizowane do najnowszej wersji i nie pokazywał żadnych paczek które mógłbym ponownie pobrać! I niestety za każdym razem, gdy ponownie uruchamiałem GT6 gra wchodziła w tryb instalowanie tej właśnie poprawki i tak bez końca. Dodam jeszcze że w menu Gry->Narzędzia danych gier, nie było ŻADNYCH plików GT6!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie tak samo.Teraz mam zainstalowanych tylko 8 aktualizacji i gram.

Edytowane przez natta2ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się udało, z tym, że ściągnąłem "gołą" grę, uruchomiłem ją i ominąłem monit o pobranie aktualizacji, tak że nie ma żadnych funkcji online. Trochę się teraz boję pobierać tych aktualizacji :-), ale spróbuję, może to pierwsze uruchomienie pomoże, przynajmniej w tym, że aktualizację będą widoczne w "narzędziach danych gier" w menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie są widoczne aktualizacje w narzędziach danych gier.Nie ma tam Gran Turismo 6!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pobraniu gry z psn, aktualizacje dochodzą do pliku gry, powiększając go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak zaktualizować do polskiej wersji ?

 

Na konsolach poza malymi wyjatkami nie ma zazwyczaj takiej opcji ale z tego co sie orientuje GT mialo na europe jedno wydanie ktore zawieralo jezyk polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach poza malymi wyjatkami nie ma zazwyczaj takiej opcji ale z tego co sie orientuje GT mialo na europe jedno wydanie ktore zawieralo jezyk polski.

no właśnie to mam chyba nie to wydanie. 

W innych grach przeważnie się język polski instalował sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT6 język uzależniony jest od ustawień języka w systemie PS3. Patrząc skąd jesteś zakładam, że masz angielski ustawiony.

Ja zmieniałem do Dark Souls język na angielski i automatycznie w GT6 też mi się wszystko zmieniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uporalem sie z instalacja aktualizacji, trzeba aktualizowac po jednej aktualizacji , jak sie zainstaluje i zacznie pobierac nastepna rozlanczam router , po chwili wyskoczy blad i wtedy wychodze  do menu konsoli i uruchamiam gre, nastepne daje zakoncz gre,i znowu od poczatku podlanczam router wchodze w gre prosi o aktualizacje i pobiera nastepna aktualizacje i tak robie wszystkie aktualizacje, i na koncu wszystko sie zainstaluje.Jest to czasochlonne bo okolo 4 godzin mi to zeszlo, ale tym sposobem zaktualizowalem gre. :)


Trzeba instalowac po jednej aktualizacji ,nie tak jak napisalem powyzej aktualizowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie jak zaktualizować do polskiej wersji ?

Jeżeli mieszkasz w UK i jeżeli nawet masz konto PSN PL to nic nie zrobisz.

Kilku moich znajomych z UK ma ten sam problem.

W opcjach GT6 na UK brakuje opcji zmiany języka.

Możesz sprawdzić tu:

START - OPCJE - Globalne

W Globalnych jest: Szybka gra, Interfejs wyścigowy, Pokaz dema, Intro, Jednostki, Imię gracza i Wybierz język

W wersji na UK tej 7-ej opcji nie ma....

 

Nawet zmiana języka w samym systemie PS3 nic nie zmieni...

Edytowane przez INO1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uporalem sie z instalacja aktualizacji, trzeba aktualizowac po jednej aktualizacji , jak sie zainstaluje i zacznie pobierac nastepna rozlanczam router , po chwili wyskoczy blad i wtedy wychodze  do menu konsoli i uruchamiam gre, nastepne daje zakoncz gre,i znowu od poczatku podlanczam router wchodze w gre prosi o aktualizacje i pobiera nastepna aktualizacje i tak robie wszystkie aktualizacje, i na koncu wszystko sie zainstaluje.Jest to czasochlonne bo okolo 4 godzin mi to zeszlo, ale tym sposobem zaktualizowalem gre. :)

Trzeba instalowac po jednej aktualizacji ,nie tak jak napisalem powyzej aktualizowac

Tragedia z tymi aktualizacjami, teraz padło mi bodajże przy 9 aktualizacji, spróbuję jeszcze raz instalować pojedynczo tak jak napisałeś. Jednak nie uśmiecha mi się perspektywa siedzenia kilka godzin przed TV i obserwowanie postępów. Ch...jnia na maks. Dzwonię zaraz do Sony bo juz mnie krew zalała, niech mi przysyłają te wszystkie łatki na płycie bd :mellow:

 

Jestem już po rozmowie z SONY, niestety nie wymyślili nic poza tym co można wyczytać na forum, czyli odbudowa bazy danych i odbudowa systemu plików (co zresztą już ćwiczyłem. Chłopak na infolinii powiedział mi tylko, że ten problem zgłaszny był już wiele razy i żeby dalej go zgłaszać wtedy administratorzy będą zmuszeni do podjęcia działania w tej kwestii. A więc dzwonicie i zgłaszajcie swoje problemy.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×