Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mieszkasz w UK i jeżeli nawet masz konto PSN PL to nic nie zrobisz.

Kilku moich znajomych z UK ma ten sam problem.

W opcjach GT6 na UK brakuje opcji zmiany języka.

Możesz sprawdzić tu:

START - OPCJE - Globalne

W Globalnych jest: Szybka gra, Interfejs wyścigowy, Pokaz dema, Intro, Jednostki, Imię gracza i Wybierz język

W wersji na UK tej 7-ej opcji nie ma....

 

Nawet zmiana języka w samym systemie PS3 nic nie zmieni...

zauważyłem że nie zmiany języka. A szkoda trochę.

Np. w F1 2014 którą pobrałem z PSS też nie ma polskiego języka. Na próbę zmieniłem język w konsoli na niemiecki i gra odpaliła się po niemiecku. Mam nadzieję że z czasem dodadzą pl język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, zdecydowałem się zarejestrować na forum , gdyż po przeglądnięciu wszelakich wątków dot. GT6 nie znalezlem odpowiedzi na nurtujący mnie problem.

 

Otóż, drodzy forumowicze , bardzo prosze o odpowiedź, CZY , a jeśli TAK to JAK można ustawić czas na torze w grze dla dwóch graczy. Najlepszą rozrywką na ps3 jest jeżdżenie Nurburgringa z ziomkami, w gt5 nie bylo tego problemu, natomiast w GT6 nurburgring w trybie podzielonego ekranu zawsze jest nocą, jak to zmienić ?

 

z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak jest też w opcjach dla dwóch graczy, ale jak wybieram wyścig dla jednego gracza to ustawienia pory dnia i szybkości upływu czasu masz w menu przed samym odpaleniem wyścigu (tam gdzie masz ustawienia samochodu i opcje ułatwień jazdy). Jest tam ikonka "Ustawienia toru". Sprawdź tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jaki czas aktualizowane są zawody sezonowe? Co tydzień jak w GT5 czy jest inaczej?

I jaki jest limit na posiadane kredyty?

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zależy - zwykłe (TT i wyścigi) przemiennie co tydzień, a czasami są specjalne TT po dodaniu nowego pojazdu w grze.

30 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)30 mln.(...)

a nie 50 ? no chyba że coś się zmieniło bo od kilku miesięcy już nie grałem w GT6 ale na bank do tego czasu było to 50 mln Cr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałać wszystkie łatki ważące 10GB - tyle co osobna gra to jakaś katorga. Do tego po pobraniu łatek myślałem że już zagram a tu po uruchomieniu GT6 następna instalacja trwająca bardzo długo. W jakich czasach my żyjemy? Konsole zamienione w PC :( Nie to co kiedyś wkładało się płytkę z grą bez żadnych instalacji, dlc itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha znam ten ból, sam jakieś 4 dni temu odpalałem GT 6 które dostałem pod choinkę i myślałem że mnie krew zaleje jak się to wszystko zaczęło aktualizować i instalować... MASAKRA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam biadolicie, GT5 dłużej się instalowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie w końcu GT6 i tak jak wyżej wspomnieliście patchowanie to jest jakaś żenada. Naprawdę? 10GB patchy? No nic, pobrały się i instalowały, odpalam GT6 i jeszcze w grze muszą się instalować. No bez jaj. Leci już od prawie godziny, ciągle pisze, że 4 minuty do końca, a mam dopiero lekko ponad połowę. Może dzisiaj zagram -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są zwykle patche, tylko masa dodatków w tym samochody i tory.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są zwykle patche, tylko masa dodatków w tym samochody i tory.

Z których same wozy ich fizyka jazdy grafa to mniejszość, a większość to hd filmik do wozów vision gt.

Ot PD i ich podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie w końcu GT6 i tak jak wyżej wspomnieliście patchowanie to jest jakaś żenada. Naprawdę? 10GB patchy? No nic, pobrały się i instalowały, odpalam GT6 i jeszcze w grze muszą się instalować. No bez jaj. Leci już od prawie godziny, ciągle pisze, że 4 minuty do końca, a mam dopiero lekko ponad połowę. Może dzisiaj zagram -.-

Kumpel wpadł w odwiedziny, po jakimś czasie pomyśleliśmy o GT6. Nie włączałem kilka miesięcy więc na początek ściągało ze 2GB patcha, ale nie trwało to długo. Po wszystkim w końcu włączamy grę... a tu instalacja wewnętrzna. Kupel po godzinie owej instalacji musiał już spadać więc nie pograliśmy a całość skończyła się po 1,5h. Śmieszne :)

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Może komuś się przyda kod na 500k kredytów GT6?? Kto pierwszy ten lepszy...

 

 L5HQ-5QND-CL2K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dwie fajne sprawy w GT.

 

Przy zalogowaniu się w grze w dniu swoich urodzin dostajemy ekstra samochód. Mój syn właśnie dziś dostał Ferrari 599 :-)

 

Trofeum 

 
Dawid i Goliat
Wygraj wyścig o limicie minimum 620 PO samochodem posiadającym przynajmniej o 100 PO mniej niż ten limit.

 

wpadło mi przy zawodach sezonowych z driftu :-) - nieźle się zdziwiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe MINI się pojawiło w GT6, wymiary ma chyba zbliżone do Żuka A 07 jeśli nie większe. Dodali także B-Spec dla wyścigów z kariery, oczywiście tryb bardzo uproszczony, bez jakichś tam treningów więc i "skill" naszego Sitga taki sobie, dali ten tryb żeby nam ułatwić wygranie trudnego wyścigu, ale coś nie wyszło. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jak PD ma zamiar dalej takie patche wypuszczać to ja podziękuje, no kurde to jest żałosne!

 

Najpierw przed tym ostatnim patchem był problem że nie wszyscy w lidze w której jeżdżę się widzą na torze, zawsze problem z tymi samymi osobami. Czasami obaj się nie widzą wzajemnie a czasami tylko jedna osoba. Jak w końcu udało się nam to jakoś wyeliminować po przez danie stałego hosta, to jak dzisiaj chcieliśmy pojeździć do choćby nie wiadomo kto hostował to wejść się do pokoju nie da, widać logo toru, słyszymy się na czacie a po chwili wywala z serwera. Brawo, no kurde brawo.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×