Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam też cienie pod samochodem co chwila się zmieniają z ostrych na rozmazane i tak w kółko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też cienie pod samochodem co chwila się zmieniają z ostrych na rozmazane i tak w kółko?

 

Tak.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też cienie pod samochodem co chwila się zmieniają z ostrych na rozmazane i tak w kółko?

Zobacz czy włączenie lub wyłączenie wzmocnienia bieli w menu PS3 coś ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozwaleniu płytki w napędzie konsoli (pierwszy przypadek od PS2 :D) nabyłem kolejne Gran Turismo 6 tym razem omijając Empik szerokim łukiem. Aktualizacje do pobrania tylko 4 ale ilekroć próbuję zainstalować pierwszą wyskakuje mi nieszczęsny error (8070231). Ehh wygląda na to, że będę musiał pokombinować coś z ustawienia routera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co nam dają takie dziwne bolidy, nie lepiej dla nich byłoby nawiązać współpracę w twórcami Transformerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co nam dają takie dziwne bolidy, nie lepiej dla nich byłoby nawiązać współpracę w twórcami Transformerów?

 

Dokładnie. Też wolałbym "normalne" samochody. W GT6 jest tyle niepotrzebnych aut (20 rodzai nissanów skyline itp.) które można by wywalić i zastąpić je takimi które mają widok z kokpitu.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co można zrobić, aby w Fordzie GT40 Mark I '66 polepszyć jazdę ? Kupiłem go do wyścigu starych, zabytkowych samochodów rajdowych do 750 PO, bo GT tak go zachwala, a tu nie da się go normalnie prowadzić, przy niedużym ruchu kierownicą, auto wpada w poślizgi. Asysty mam wyłączone, tuning na max.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz płynnie operować gazem,zmienić ustawienia skrzyni,zawieszenia i czułości sterowania to powinno polepszyć prowadzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z serwerami GT? Od poniedziałku udało mi się zalogować do GT tylko 2 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zmieniła się polityka przyznawania bonusów za dzienne logowanie? Już nie pierwszy tydzień nie mogę dobić do 200%, wczoraj udało mi się dobić do 4 poziomu i dziś wróciło mi na 110%. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się ręcznie zapisywać stan gry przed zamknięciem. Na początku GT6 miało z tym problem i możliwe, że teraz wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz płynnie operować gazem,zmienić ustawienia skrzyni,zawieszenia i czułości sterowania to powinno polepszyć prowadzenie.

 

Znalazłem bardziej skuteczny sposób. Trzeba było zmienić ogumienie i dać na tył opony o wyższej (WT), a na przód opony o mniejszej (SM) przyczepności. Oczywiście jeżeli mamy taką możliwość, to wybieramy wariant najlepszy - WT (przód) i WM (tył). Działa to też na innych autach, na których mamy problemy z trakcją, a np. nie chcemy jeździć z włączonym TCS.

 

Kto ma problemy ze sterownością w zawodach NASCAR i z dużą wilgotnością (100%), to polecam sprawdzić na SM/WT i WD/WM z napędem FR. Mi to pomogło.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie Bugatti zaprezentowało koncepcyjny samochód, który nie tylko został stworzony na potrzeby gry Gran Turismo 6, ale też jest zapowiedzią stylistyki nadchodzącego modelu Chiron.

640-bugatti-vgt.jpeg

więcej:

http://moto.wp.pl/kat,123,title,Bugatti-Vision-Gran-Turismo-bardziej-agresywny,wid,17851001,wiadomosc.html?ticaid=11598d&_ticrsn=3

Edytowane przez Qlimax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liście Vision GT nie ma marki Bugatti, ale to samo było chyba z Chaparralem 2X VGT, bo też go nie było na liście, a został w końcu dodany.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Released as a free App on mobile devices on Sept 30.
- Tracks created in the app will be saved to PSN and loaded to GT6
- Four different locations (Eiger, Andalusia, Death Valley, 4th unknown?)
- Full control of the shape and layout of the course, can set road width and the banking of corners.
- Can place plants, trees, buildings, signs, tents, and grandstands around the circuit.
- Curbing can be placed in custom areas along edge of the track (Not available for all locations).
- When loaded to GT6, can test drive the track, use it in Arcade Mode, Open Lobby online events, or share it with friends.

 

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-course-maker/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Appstore już jest gt6 track, na google jeszcze brak.

Ps. W google play już jest.

Edytowane przez hakuna
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×