Skocz do zawartości
MichalEEEk

Army Of Two: The Devil's Cartel

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi kolejną część Army of Two! :)

Pierwszy materiał z gry.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo ciekawe ciekawe

nigdy nie zapomnę jak po godz 21 wpadałęm do kumpla z kratą browarów i graliśmy do 5-6 rano na split screen

jakieś informacje by się przydały

może na Gamescom coś zobaczymy

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...230#more-125230

Frostbite 2 :banana:

Czwarta gra na tym silniku. Czy ludzie naprawde nie mogą wymyśleć czegoś nowego tylko muszą pakować wszędzie ten silnik? Fakt jest on dobry i robi spore wrażenie ale ileż można. Grafika grafiką ale zobaczcie CoD robi nowe części na silniku z CoD2 i jakoś się tym nie przejmują.

Co do nowego Army to wygląda fajnie chociaż mamy nowych bohaterów. Ciekaw jestem tylko fabuły i mam nadzieje na pionowy podział ekranu przy grze split screen tak jak to było w 40th Day.

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, powiedzcie że ten klimat z tą sieczką, że prujesz do wszystkiego co się rusza to tylko drobny fragment gry... ktoś coś wie nt temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich dwóch częściach to było ... wszystko, nawet bossowie się specjalnie nie wyróżniali. No ale jak chcesz sobie pobiegać w "cool" masce to czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopie bo widze ze temat zdechl totalnie a czytajac opinie moge stwierdzic, ze jest to swietna gra coopowa. Aktualnie zakupilem ja w promo wiec jak ktos chce przejsc gre to zapraszam, oczywiscie hs obowiazkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nie dołączę, bo platynka wpadła dość dawno ale grę polecam ;]. Najlepszy jest poziom Insane i ostatni boss :biggrin:. Finalnie pokonaliśmy ostatniego bossa na Insane chyba w drugi dzień zmagań z znajomym (graliśmy bez headsetu ;)). Do kooperacji ten tytuł jest świetny, kanapowe sesyjki pamiętam do tej pory ;D.

 

PS Jak coś mogę pomóc, ale mój headset jest do PS4, a PS3 bodajże nie wspiera w pełni z mikrofonem (podobno mikrofon działa tylko w voicechat - bez włączonej gry) ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kompana tylko z dzialajacym hsem, bo dla mnie coop w gluchej ciszy nie ma zadnego sensu ;p to tak jakby sie z jakims randomem z neta gralo, bez ladu i skladu. Zobacz moze ten z ps4 jednak bangla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×