Skocz do zawartości
Emir

Mirror’s Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Boje się, że to będzie gra na 10 godzin, dodatkowo pi jednym ukończeniu, nie będzie po co wracać do ME. Gra nie posiada multiplayera i to jest dość poważny minus.

Ratchet też nie ma multi i czy przez to gra jest gorsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieść o czasowym exclusiv'ie jest o tyle dobra, bo Mirror's Edge został grą GC na Xboxa 360. A, że gra powstaje na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ratchet też nie ma multi i czy przez to gra jest gorsza?

Jasne, że nie, ale w takie GH3, MGS4 czy MotorStorm gram do dziś (online!), a w R&C ukończyłem raz i po wszystkim. Jest jeszcze nadzieja, że trofea będą dobrze pomyślane, co czym samym wydłuży rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ale ja jak mgsa bedzie mozna przechodzic na zadyme i po cichaczu moze nie doslownie ale mowil koles podczas prezentacji ze gre mozna przejsc bez zabijania zadnego straznika wiec jakas wolnosc napewno bedzie i co zdobyc rowniez na bank beda jakies ukryte miejsowki do wbicia sie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W grze ma znaleźć się tryb time trial więc pewnie w sieci pojawi się niejeden speedrun wszelakich growych "wyczynowców" Czas ma być mierzony podczas niektórych partii gry. Pewnie będą jakieś specjalne wyzwania czy coś w tym stylu. W jakimś stopniu zwiększy to żywotność Mirror’s Edge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnym pomysłem były by swoiste wyścigi runnerów po dachach budynków. Tras jest podobo sporo i można tę sama pokonywac na wiele sposobów więc fajne byłyby takie zawody w parkour'ze połączone z przeszkadzaniem innym graczom jakimis podcinkami, popchnięciami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnym pomysłem były by swoiste wyścigi runnerów po dachach budynków. Tras jest podobo sporo i można tę sama pokonywac na wiele sposobów więc fajne byłyby takie zawody w parkour'ze połączone z przeszkadzaniem innym graczom jakimis podcinkami, popchnięciami itp.

Albo wszyscy by sie ciągnęli za włosy. Niezła jatka by była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mod na zmianę postaci w Sack-Boya ^^

To by było mega hehe

Fajnie by było, gdyby mozna blokować innych, czyli biegniesz inną drogą i przesuwasz coś albo urochamiasz detonator na pobliskim budynku. Albo szkalne przejścia nad ulicą, które pękają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezwykły klimat ma ta grafika. Oby tylko nie było setki bugów, w końcu to DICE, może nowy engine (a jak nie, to z zupełnie zmodyfikowaną mechaniką), a ich Battlefieldy zawsze miały podczas premiery masę bugów, wręcz uniemożliwiającą grę na samym początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Mirror's Edge będzie chodził na (uwaga, uwaga) Unreal Engine w wersji 3, więc bugów będzie pewnie minimum (a sam się o to obawiałem - w końcu to DICE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie to hit na miarę cod4, no chyba że będzie miał zje.. sterowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale w każdym razie ja wiem , że osoba odpowiedzialna za wygląd i kilka rzeczy związanych z Faith (pseudonim głównej bohaterki Mirror's Edge), Rhianna Pratchett ma na swoim koncie m.in. scenariusz do gry Heavenly Sword. I właśnie nie pamiętam, czy w scenariuszu ME też macza palce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem czy wiecie, ale w każdym razie ja wiem , że osoba odpowiedzialna za wygląd i kilka rzeczy związanych z Faith (pseudonim głównej bohaterki Mirror's Edge), Rhianna Pratchett ma na swoim koncie m.in. scenariusz do gry Heavenly Sword. I właśnie nie pamiętam, czy w scenariuszu ME też macza palce...

W dodatku jest córką znanego i uwielbianego przez niektórych pisarza Terry'ego Pratchetta Gdzieś czytałem, że jest odpowiedzialna za całą fabułę w Mirror's Edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dodatku jest córką znanego i uwielbianego przez niektórych pisarza Terry'ego Pratchetta Gdzieś czytałem, że jest odpowiedzialna za całą fabułę w Mirror's Edge

Spory plus Kocham książki jej starszego Mam nadzieję że ma pióro równie lekkie co on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spory plus Kocham książki jej starszego Mam nadzieję że ma pióro równie lekkie co on

a z tym różnie bywa

przykład? nieudolny synek Tolkiena i jego literackie rzygi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 dostanie ekskluzywne dodatki do Miror's Edge tylko jeszcze nie wiadomo jakie, x oczywiście też coś dostanie.

- Mamy ekskluzywną umowę marketingową z Electronic Arts, która dotyczy Mirror's Edge - komentuje reprezentant Sony.

- W związku z nią na PlayStation Network po premierze gry pojawią się dodatki dostępne tylko dla użytkowników naszej platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza , ze xboxowcy nie dostana innych rownie eksluzywnych dodatkow dla swojej platformy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co nie oznacza , ze xboxowcy nie dostana innych rownie eksluzywnych dodatkow dla swojej platformy

Co akurat powinno nam zwisać i powiewać. No chyba że jesteśmy bandą zawistnych dupków. Jesteśmy?

Ups!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, w końcu coś z myślą o PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jeszcze 100% informacja, ale ME wypadło z listy wydawniczej EA na ten rok.

Czytając o tej grze w nowym Neo+ to raczej z korzyścią dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to jeszcze 100% informacja, ale ME wypadło z listy wydawniczej EA na ten rok.

Czytając o tej grze w nowym Neo+ to raczej z korzyścią dla niej.

Też o tym czytałem. I dobrze, niech zrobią solidną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwna sprawa trochę Gra była prezentowana ostatnio wszędzie gdzie się dało, można było przetestować grywalną wersję etc. Generalnie zbierała po tych pokazach dobre opinie. Brak ME na tej liście to raczej nie jest błąd bo już by pewnie to sprostowano. Może chcą dopracować jeszcze swój produkt, może to decyzja marketingowa i obawa przed konkurencją z "dużymi" tytułami, a może i to i to Trzeba poczekać na oficjalny komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro Mi Ale Grze Odrazu Mówie Niee :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×