Skocz do zawartości
jodzio

Nhl 13

Rekomendowane odpowiedzi

Fortex skoro masz grę to opisz jak wypada w porównaniu do nhl12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, moim zdaniem różnic w grze jest sporo i wychodzi grze na dobre, dzięki nowemu sterowaniu zawodnikiem mamy o wiele więcej możliwości w kreowaniu akcji, gra jest szybsza, o wiele lepsza dla oka, nie tak jak to miało miejsce w NHL12 gdzie praktycznie każdy mecz to był ten sam schemat zagrań, troszeczkę zawiodłem się na poziomie bramkarzy bo często gdy przeciwnik uderza bombę to przeważnie pada bramka i jest to troszkę wkurzające, grafika fajna, otoczka wokół meczu też miła dla oka choć brakuje mi pokazania 3 gwiazd po meczu co było niegdyś miłym dodatkiem gdy kibice oklaskiwali 3 bohaterów meczu, ja nie żałuję ani złotówki wydanej na grę i liczę że mamy tutaj dużo sympatyków i posiadaczy tej gry bo można by stworzyć jakąś ligę !! PS. Dużym plusem jest kapitalny Soundtrack !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany trochę się zawidołem. Niby generalnie jest ok, ale jednak ... masa błędów w grze przeraża. Sama nowa fizyka jazdy nic nie da. Bramkarze to nieporozumienie, albo puszczają szmaty albo bronią nieprawdopodobnie, jak supermeni. Jak ktoś mi strzela 5hole z niebieskiej bez deflektu lub tip-in to ja pierdolę taką grę. Sytuacje sam na sam z G lewo/prawo i pod ladę lub na odwrót. W 12 pokiem grali najlepsi, trzeba było timingu, dobrze ustawić się, a tu gra każdy, nie ważne czy świeżak czy stary wyjadacz, za wysoka skuteczność poke. Sprawa kar, a w zasadzie ich braku. Każdy czy to na vs czy w hucie wiosłuje na maksa, wychodzę 1 na 1, obrońca zachacza i wybija mi z rytmu grajka, w 12 byłaby kara, tu nie ma nic, mój grajek wytrącony zanim dojdzie do siebie krążka już nie mam. W 12 goalie interference wkurzała, często ktoś przypadkiem wjechał w bramkarza i już gwizdali, a tu ... żenada. Dochodzi problem podobny jak w Fifie 12, czyli efekt silnika zderzeń/kolizji, czasem jest tak że jak jeden grajek przyklei się do drugiego to krążek przechodzi obok i nic nie można zrobić, oderwać się od przeciwnika. Luki w gameplayu to nie wszytko, gry od EA zawsze były mocne w trybach, a tu kolejna żenada. HUT nie grywalny, jak ktoś nie wierzy niech poczyta oficjalne forum, w to nie da się grać. Mnie też dotknął ten problem, grałem, wygrywałem, turniej wygrałem 4 razy, w pewnym momencie przestało mi zaliczać zwycięstwa, a doliczało tylko porażki, kasy w ogóle nie dostawałem przez kilka meczy. Nieudacznicy z EA wypuścili gniota.

A liga od dawna istnieje na PS3, www.iceishot.com.pl

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liga istnieje i ma sie bardzo dobrze

http://www.iceishot.com.pl/ps3/

No ok, moim zdaniem różnic w grze jest sporo i wychodzi grze na dobre, dzięki nowemu sterowaniu zawodnikiem mamy o wiele więcej możliwości w kreowaniu akcji, gra jest szybsza, o wiele lepsza dla oka, nie tak jak to miało miejsce w NHL12 gdzie praktycznie każdy mecz to był ten sam schemat zagrań, troszeczkę zawiodłem się na poziomie bramkarzy bo często gdy przeciwnik uderza bombę to przeważnie pada bramka i jest to troszkę wkurzające, grafika fajna, otoczka wokół meczu też miła dla oka choć brakuje mi pokazania 3 gwiazd po meczu co było niegdyś miłym dodatkiem gdy kibice oklaskiwali 3 bohaterów meczu, ja nie żałuję ani złotówki wydanej na grę i liczę że mamy tutaj dużo sympatyków i posiadaczy tej gry bo można by stworzyć jakąś ligę !! PS. Dużym plusem jest kapitalny Soundtrack !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co tam widzę to liga jest na nhla 12 ;D

Przyjrzyj się bardziej.

Poza tym gdyby ktoś miał problem w hucie z nieliczeniem stat i niedoliczaniem krążków to wystarczy usunąć manualnie wszystkich grajków z linii/rostera np. do kolekcji i powstawiać och tam z powrotem, żenada ea.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy NHL 13, czy gra się wiesza? bo w 12 gra się wieszała dość często, pozatym był problem z zapisem/odczytem kariery, ładowało bardzo długo i gra się wieszała, jak jest w 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy NHL 13, czy gra się wiesza? bo w 12 gra się wieszała dość często, pozatym był problem z zapisem/odczytem kariery, ładowało bardzo długo i gra się wieszała, jak jest w 13?

Mam wersję z usstore, nic się nie wiesza, działa ok, ładowanie po meczu do menu dłuższe, a tak to ok, plusy to wygoda, gra na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem NHL13 ustawilem na all-Stars, poza ustawieniem kamery i zmianą długości tercji na 6 minut nie ruszalem zadnych paseczków, rozegralem 3 mecze i oba w dupę 2-1,3-1, 2-0.

Czy grając online zmienia się paseczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może Wy będziecie mi w stanie odpowiedzieć na krótkie pytanie- jak w NHL 12, ustawić zmianę atakowania strony po poszczególnych tercjach? Pytam, gdyż przez cały mecz atakuję na jedną bramkę. Z góry dzięki! Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W setting masz do wyboru always up albo always down o ile dorze pamietam w attack side ale napewno jest słowo always

W setting masz do wyboru always up albo always down o ile dorze pamietam w attack side ale napewno jest słowo always

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na allstars jak dla mnie jest trochę ciężko, owszem da się wygrać ale trzeba się niezłe napracowac a wcizraj to miałem mega pecha bo cały mecz prowadziłem 2-0 by w trzeciej tercji stracić na 2-2 a na minutę przed końcem wbili mi na 2-3, na 17sekund przed końcem meczu wyrownalem na 3-3 i już myślałem ondogrywce a vancouver na 3s przed końcem wbił mi na 3-4 no myślałem ze pada rozwale :/

Ja grałem LA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja jeszcze raz ze swoim nietypowym pytaniem- otóż jak zmienić stronę ataku między tercjami? Niestety ale w ustawieniach gry nie mogę znaleźć wspomnianego wcześniej słowa "always" Z góry dzięki za pomoc. Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W settings jest prefer up.

Sprawdziłem dla pewności to tutaj się zmienia.

Gram na allstars i jest ciężko czy wy ogrywacie kompa jak chcecie na allstars lub superstars?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NHL12 rozegralem cały pełny sezon z kompem na all stars jednak podciagnalem paseczki troszkę na własna korzyść btw uważam ze komp na super stars jest zbyt doskonały tak jak w fifie (jeśli gracie na super stars to szacun) tak czy inaczej po ograniu w NHL 12 lekko ponad 100 meczy offline tercja 7minut, mogę śmiało porównać do NHL 13 choć tutaj dopiero rozegralem 20meczy to i tak sadze mam dobry obraz tej gry.

Pierwsza denerwujaca rzecz która była w 12 jest tez tutaj czyli szmaty z połowy boiska tak jak wczoraj krążek przy bocznej bandzie obok niebieskiej lini a komp go huknal i gol, dziwne ze kija o bandę nie złamał, następnie dziwny sposób a wręcz niemożność odebrania krażka jak przeciwnik objeżdża bramkę by zapakować go do siatki mimo ze wiem i widze co będzie robił to ciężko go powstrzymać, a teraz najgorsze co zauważyłem to jak przeciwnik jedzie bezczelnie na wprost bramki i mimo ze ustawilem przed nim hokeistę by go krył to i tak jedzie sobie z krążkiem przed sobą wprost na mojego gracz lekko skreca i go objezdza na raz (tak jak w piłce nożnej pamiętacie na boisku słowa do obrońcy "nie na raz") to tutaj dziwnie to wygląda bo dawno powinien stracić krążek jak jedzie z nim na wprost naszego obrońcy, pewnie pomyślicie ze nie naciskam "poke check" wiadomo ze używam i w ogóle słabo obrońcy sobie radzą z prostackim atakiem za to potrafią wybijać niewarygodne krążki i przerywac akcje tak jak bramkarz terminator broni nieprawdopodobne akcje z bliska by zaraz po tym puścić szmate z połowy boiska ehh

Zmiany w sotusnku do 12 wg mnie są kosmetyczne, True performing skating o którym tak głośno było dla mnie mało odczuwalne ot po prostu hokeista jeździ jak jeździł, jest mniej zwrotny i trudniej robić te denerwujace kółeczka jak mialo to miejsce w 12 i dobrze ze w koncu dodali sprint aż dziw, ze dopiero po 20 latach wydawania hokeja dopiero o teraz o tym pomyśleli. Szok. Obrońcy słabo ruszają kijem aby odebrać krążek poke check w jednym kierunku dalej nie mogę ruszyć kijem w stronę którą mu każe, choć czasem wydaje się ze mam kontrole nad obrońcą i ładnie da się przerwać podanie wybić krążek to jednak w prostackich sytuacjach obrona ogrywa się jak dziecko, drażni mnie to bo lubię mieć kontrole nad zawodnikiem a ona tutaj gdzieś umyka. Niby kontrolujesz a nie możesz nic zrobić, czytasz akcje przeciwnika wiesz jak go powstrzymać ale zawodnik tego nie robi.

W NHL 12 lubiłem posyłać krążek za bramkę przeciwnika po bandzie i zawsze ktoś z moich go odbierał a tutaj nikt się do takiego podania nie wystawia tylko zjeżdżają się w środek a przecież granie za bramkę to podstawa tutaj słabo to wychodzi rzadko ktoś się domyśli, nie wiem czemu to popsuli w stostunku do 12.

Klawisz LT (xbox) u was może L2 (to ten po którym hokeista w obronie odwraca się w stronę krażka lub jak ma krążek tez się obraca niby pomagając zrobić zamek hokejowy) to tutaj przeciwnikowi tylko pomaga w odebraniu krążka jedynie korzystam z tego w obronie i jak objade bramkę rywala to aby oddać strzał.

Mimo ze 13 to kawał porzadnej gry i w końcu powtórki pokazują akcje z meczu a nie jak koleś pije soczek na ławce to mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś zmiany pod względem statystyk pokazywanych podczas meczy, chodzi mi o statystyki sezonu itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno można wywrocic hokeistę podczas sprintu i nagłego skrętu, mnie się nie udało a wam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam pytanie - chciałbym kupić tę grę na amerykańskim PS Store. Jak to jest z zdrapkami? Zostaje mi allegro tylko? Czy może mógłbym kupić taką zdrapkę w postaci kodu online na amazonie podając numer karty albo przez PayPala lub ten system Google Checkout. Wtedy wyszłoby taniej biorąc aktualny kurs dolara. A może jakiś inny zagraniczny sklep? Jakbym miał kupić na allegro zdrapki na 60$ to by troche drogo mnie wyniosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam pytanie - chciałbym kupić tę grę na amerykańskim PS Store. Jak to jest z zdrapkami? Zostaje mi allegro tylko? Czy może mógłbym kupić taką zdrapkę w postaci kodu online na amazonie podając numer karty albo przez PayPala lub ten system Google Checkout. Wtedy wyszłoby taniej biorąc aktualny kurs dolara. A może jakiś inny zagraniczny sklep? Jakbym miał kupić na allegro zdrapki na 60$ to by troche drogo mnie wyniosło.

a mozna wiedziec dlaczego amerykanski a nie europejski czy tam polski

http://www.youtube.com/watch?v=-ZK3JolJSwU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra (demo?) to jakaś farsa... Jako oddany fan NHL'a 09 postanowiłem sobie sprawić najnowszą odsłonę na pes'a. W wiadomym celu ściągnąłem demko i zaczęło się :)

- Pierwsze odpalenie kompletny freeze jeszcze przed startem meczu. Myślę sobie, że to tylko sprzęt może prąd zły był ;))) po 3x próbach dalej freeze, a więc...

- Kolejny download (myślę sobie, że jakieś uszkodzone pliki ściągnąłem). Włączam, o dziwo startuje, aż tutaj nagle bęc zawodnicy i połowa publiczności to niebieskie plamy :))) ewidentny glitch/issue :) parę odpaleń/ściągnieć demka później w dalszym ciągu to samo.

- Kiedy już przekonałem się do niebieskich plam, to uznałem, że jednak dam szanse temu gniotowi. Tak więc gram i bęc po ok 1,5 min kompletny freeze i kolejny restart szaraka. dziękuje dobranoc do kosza z tym guano i zostaje przy NHLu 09, wtedy jeszcze EA nie wypuszczało takich gniotów.

I teraz pytanie czy w full ver też takie kwiatki są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×