Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

A co z usługą Cross-Play działa już????

Jako możecie to polećcie jakiś sklep internetowy albo stacjonarny w którym najbardziej opłaca się kupić obecnie Vite allegro raczej nie ma jakichś okazji bo chodzi mi o konsolę nową może być sama wi-fi 3g mi nie potrzebne

media markt/saturn

lub ostatecznie empik albo euro rtv agd

wszędzie po ok 800-850 zestawy z grą + 4GB karta

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier jest więcej niż jedna , ale oczywiście nie są to wszystkie nowe gry.

Listę można znaleźć jak się poklika w necie

Są gry cross buy, cross play i lub mają tylko DLC cross buy.

Najlepiej sprawdzić przed zakupem.

Tu masz listę:

http://www.vitasite.pl/podrecznik-cross-playera/

Nie wiem na ile jest aktualna

(nawet nie wiedziałem że jest jakieś vitasite :) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem ps vite w saturnie z 4gb karta i fifa 13 za 849zł .. obszedłem chyba z 10 sklepów w poszukiwaniu kart 32gb ale nigdzie nie byly wszedzie max 16gb no ale coz zamowie na allegro..

mam pytanko bo fifke dostalem do pobrania jako voucher dajmy na to ze ten voucher wykorzystam i pobiore fife na swoja vite

Jak kolega ktory rowniez posiada ps vite , zaloguje sie na moje konto to bedzie mogl pobrac ta fife na swoja vite? czy tak to nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro mają, i kod zadziała z jednym kontem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wie ktoś może czy nie będzie problemu z włożeniem konsoli posiadającej np. takie etui http://www.4max.pl/pl-PL/produkt/913640/239/Akcesoria-do-konsol/Mad-Catz-etui-ochronne-do-Playstation-Vita-ArmorShell-przezroczyste-# do futerału ? Nie powinno być problemów ze zmieszczeniem sprzętu ?

Mógłby ktoś polecić jakiś dobry futerał i inne produkty zabezpieczające konsole ? Tego jest od groma na allegro, ale nie wiadomo jak z jakością. Zastanawiałem się nad zakupem Speed Link http://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-vita/speed-link-sl-4752-bk-7-w-1.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup taki najzwyklejszy travel pack za 70zł i tam masz wszystko łącznie z futerałem który jest wg. mnie bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zadziała ale to bez sensu bo kolega musi grać na twoim profilu - na psv max jedno konto może być :)

"

mam pytanko bo fifke dostalem do pobrania jako voucher dajmy na to ze ten voucher wykorzystam i pobiore fife na swoja vite

Jak kolega ktory rowniez posiada ps vite , zaloguje sie na moje konto to bedzie mogl pobrac ta fife na swoja vite? czy tak to nie dziala"

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup taki najzwyklejszy travel pack za 70zł i tam masz wszystko łącznie z futerałem który jest wg. mnie bardzo dobry.

Ten zestaw w podanym przeze mnie linku byłby ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem travel packa z speed linka, i jedyne co to dobry jest futerał, folia za mała, smyczy na ręke nie wiem do czego ma służyć bo na vitę nie założysz. Ściereczka słabej jakości. Opakowania na gry też są ok. Ładowarki jeszcze nie testowałem. Kup lepiej orginalny zestaw z sonego.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć możliwe jest przemienianie karty pamięci np. 4gb na większą i na odwrót bez problemów w przypadku gdy na obydwu kartach mamy jedno konto PSN. Ktoś wie w praktyce czy wtedy konsola pyta nas o jakieś formatowanie itd., czy jedynie proces wygląda typowo jak przy pierwszym włożeniu naszej pierwszej karty ? Nie byłoby miło gdyby takie przemienianie kart było uciążliwe (jakieś bawienie się w opcjach etc.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć możliwe jest przemienianie karty pamięci np. 4gb na większą i na odwrót bez problemów w przypadku gdy na obydwu kartach mamy jedno konto PSN. Ktoś wie w praktyce czy wtedy konsola pyta nas o jakieś formatowanie itd., czy jedynie proces wygląda typowo jak przy pierwszym włożeniu naszej pierwszej karty ? Nie byłoby miło gdyby takie przemienianie kart było uciążliwe (jakieś bawienie się w opcjach etc.).

mam info z 3 źródeł: Sony centre, Pomoc techniczna na profilu ps polska na FB i forum o PSV że da się bez formatowania kart je przekładać gdy mamy to samo konto więc info jest pewne.

A co do zestawów startowych: to nie wiele drożej (ok 20zł tylko) kosztuje travel pack a w zestawie ma ładowarkę samochodową więc się bardziej opyla

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama karta to spory koszt jeśli sie przyjrzysz tematowi, woięc według mnie to dobry zestaw na start. Warto pomyśleć nad PS+ i zestaw gier też się sporo poszerzy na długi czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się kupć vite za 700zł nówkę z kartą 16GB i jedną grą o golfie??

warto bo sama karta to jakieś 300zł minimum :)

Zestaw nowy czy używany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się, który futerał jest lepszy. Ten z Starter Kit czy Travel Kit. Niby w Starter Kit są jakby dwa (jakby woreczek i futerał), a w Travel Kit taki duży na zamek.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz o orginalnych zestawach ??

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. No chyba, że jesteś w stanie polecić jakiś równie dobry zamiennik. Chodzi o etui do konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej ze speed linka futerał jest fajny ale tylko to z tych zestawów co sprzedają jest warte.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola nówka ze wszystkim, a mam takie pytanie czy jest możliwość ściągnięcia( bo jak wiadomo że teraz w ps+ jest dużo darmowych gierek) na ps3 gry na psv przypuśćmy uncharted a potem przeniesienie jej na PSV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe. Sam nie wiem jeszcze dokładnie jak to działa, ale mam zamiar za niedługo to zrobić. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×