Skocz do zawartości
erwines

Lightning Returns: Final Fantasy Xlll

Rekomendowane odpowiedzi

muszę przyznać że jestem w szoku

http://www.ps3site.p...965#more-123965

a jednak

kolejna odsłona z Lightning

http://finalfantasy1.../astormgathers/

september 1 2012 czyżby to już była data premiery czy data zapowiedzi gry ?

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź gry...jaka tam data premiery.

A co do kontynuacji XIII to świetna sprawa :D

1 września pewnie dowiemy się więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam, czekam, czekam, jaram się, jaram się, jaram sie...

Zostałem chyba z jednych z nielicznych którzy kultywują od ddddddddddddawna serię i się jesszcze nie zraziłem. Oby się postarali i storzyli fajnala godnego tej generacji (mieszając patenty 13ki z 13-2... ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem w tym gronie, które nie zraziło się do serii i czekam na kolejną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją opinię na temat XII-2 wydałem, więc się powtarzać nie będę. Czy się jaram nowa odsłoną? Niekoniecznie...Jasne, że chciałbym zobaczyć jak się potoczyło i zakończyło to co widziałem w zakończeniu XII-2. Jednak obawiam się, że na XIII-3 już kompletnie mogą nie mieć pomysłu. Mam nadzieję, że się mylę i będę mile zaskoczony jak w przypadku poprzedniej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pogram ale nie wybulę 200zł bo FF szybko tanieją za 140zł mogę teraz kupić obie części (i tak zrobię) myślę 2miechy po premierze to już koło 130zł będzie. Ale ogram na pewno fajnie jakby wkońcu zrobili długą część tak przynajmniej na 100h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam, ale chyba faktycznie wolałbym co innego niż ciągle Lightning i Lightning... Chciałbym też, żeby trochę spowolnili walkę, usunęli Auto-battle i zmusili ludzi do myślenia podczas walk, a nie ciągłego walenia X-a i narzekania, że to badziew. No i gdzie sól tej serii - Summony ? Losowe stworki to nie to samo. I jakiś Chichu o wiele silniejszy niż Twilight Odin - no bez przesady...

W mojej opinii w XIII-2 tyle samo spieprzyli co naprawili - brak drużyny, brak summonów, poszukiwanie fragmentów to totalny chaos i brak ładu. Mimo wszystko gra mi się podobała, tak samo jak XIII z resztą. Pomimo, iż trzymają wysoki poziom to są to jedne z najsłabszych Finali.

Cholernie mnie ciekawi co zrobią w XIII-3, żeby przyciągnąć graczy i podlizać się recenzentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zrobić coś na wzór FF XII gdzie był pasek ATB ale można było dowolnie sterować postacią podczas walki...chyba w CC też tak było i to jest genialne rozwiązanie wg. mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi osobiście bardziej odpowiada męski heros zwłaszcza w rpgach laski to już prędzej support , co do Lightning to nie bardzo mi podeszła dlatego ucieszyło mnie że w FF 13-2 dali Noela , brak summonów boli niestety ale itak nawet w 13stce były do dupy służyły do powalenia Adamantoisa na kolana i tu cała ich robota powinny mieć power a były nie przydatne. Jak pisałem wyżej zagram i będę się dobrze bawił ale mogliby zrobić FF na wysokim poziomie czekam na FF X.

Ps.Co do summonów to już mogli je podciągnąć pod statsy tak jak w FF8 było by to dobre rozwiązanie.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żczeże mówiąc FF XIII i FF XIII-2 to według mnie najgorsze finale jakie wyszły ,fabuła była w miare dobra ale system walki był do dupy cała walka sprowadzała sie do ciągłego wciskania Auto Comment i tak przez 90% gry jedynie walki z bosami jakoś wypadały.

Era dobrych Finali sie skończyła dostajemy ino cashualowe (czy jak to sie pisze) gówno.

Chociaz FF Versus XIII może mile zaskoczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo na pewno zagram ale .....

nie jaram się jak kiedyś .......

nie czekam z wywieszonym jęzorem odliczająć dni do premiery .....

FF to nadal dobre gry ale nieco straciły swojej magii .

O wiele bardziej czekam na X HD Wakka z Auronem pozamiatają jak dawniej, to pewne - 150h mam wyjęte z życiorysu .

Turowy system walki Sphere grid i kozackie postacie - czekam kierwa czekam !

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo na pewno zagram ale .....

nie jaram się jak kiedyś .......

nie czekam z wywieszonym jęzorem odliczająć dni do premiery .....

FF to nadal dobre gry ale nieco straciły swojej magii .

O wiele bardziej czekam na X HD Wakka z Auronem pozamiatają jak dawniej, to pewne - 150h mam wyjęte z życiorysu .

Turowy system walki Sphere grid i kozackie postacie - czekam kierwa czekam !

Stary podpisuję się wszystkim czym mogę .... dawać FF X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee marudzicie

ja grałem tylko w XIII i gra wywarła na mnie ogromne wrażenie

a co do systemu walki to nie wiem jak było w poprzednich ale ten w XIII jest bardzo fajny i innowacyjny moim zdaneim. Jeszcze czegoś podobnego nie spotkałem w grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę ,też koniecznie chcę już X w HD.Wiadomo już coś ile jeszcze mamy czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuj... nie zaśmiecajcie tematu o 13-3 tą popłuczyną jaką jest ffX :P :P :P (kurde widzę że naprawdę dużo ludzi lubi tego niepełnosprawnego fabularnie tytułu), generalnie finalne fantrazje z ps2 osobiście uważam za najbardziej nieudane, nudne i niewykorzystane potencjalnie ...

naprawdę nawet korytarzowy ff13 bardziej mi przypadł do gustu od tej nudnej i infantylnej fabularnie 10ki i nijakiej 12ki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak XIII-3 chociaż w 1/4 będzie tak dobry jak X to może się schyle jak znajde gdzieś na ulicy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w FFX wkurzał tylko Tidus...damn...more gay bohatera juz sie nie dało zrobic xD tak to była spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten pedał pełniący rolę głównego bohatera w FF X i romans z cnotką Yuną to byłby jeden z najlepszych Finali. Na taki system walki jak tam czekam do dziś i już chyba się nie doczekam. Tam liczyło się myślenie, a nie szybkie palce.

Wielu graczy narzeka na Auto-Battle w FF XIII, ale przecież nikt nie każe im tego używać. Przecież jest klasyczna listwa do wyboru komend, ale ludzie korzystają z łatwiejszej opcji, a potem narzekają na grę. Dla mnie poziom trudności w FF XIII był ustawiony na wysokim pułapie, a niektóre walki z bossami to był wręcz hardkor pewnie dlatego, że olałem Auto - Battle i dlatego gra cholernie mi się spodobała. Oby w XIII-3 również było hardkorowo, bo XIII-2 była zbyt prosta, poza ostatnim bossem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kilka godz i będzie info o FFXIII-3 Lightning Saga!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba czas zmienić tytuł z ff13-3 na "FF: Lightning returns".

W ostateczności mogło by być FF13: Lightning Returns. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he dostaniemy GOW w wersji FF co za gówniany pomysł (action-RPG są fajne) na litość boską dlaczego akurat Final , oby ta gra okazała się klapą bo jak wypali to chyba się pożegnamy z dobrymi finalami i z tym gatunkiem FF. FAKKKKKKK !! :pinch: :pinch: :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami ich zachecacie kupujac 20 godzinne sequele to teraz macie :rofl:.

Zaloze sie ze gra bedzie jeszcze krotsza i jeszcze bardziej zdynamizowana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam FF VII Drige of Cerberus był (action-RPG) i jak dla mnie był dobrą grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×