Skocz do zawartości
erwines

Lightning Returns: Final Fantasy Xlll

Rekomendowane odpowiedzi

w tym wypadku nawet ja zaczynam kręcić nosem na dzisiejszy dzień, chociaż nie mówię hop... Czekam na jakieś konkretniejsze info + gameplay ...

Póki co naprawdę nadal zaślepiony wcześniejszą świetnością serii oraz sentymentalny głupiec zaczyna się wpieniać... K*RWA z finala robić grę bardziej dynamiczną od kingdom hearts?? A bardziej dynamiczny od KH jest już tylko devil may cry :P

ps. ff7 DOC nie było rpg ;) tylko strzelanką i to skopaną nawet dla mnie :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami ich zachecacie kupujac 20 godzinne sequele to teraz macie :rofl:.

Zaloze sie ze gra bedzie jeszcze krotsza i jeszcze bardziej zdynamizowana.

Znajomość XIII-2 nie będzie potrzebna, aby zagrać w LR. Fuck Yea. Jedna postać w serii znanej z wielu ciekawych grywalnych postaci FY.

JRP-g zamieni się w slashera awesome. Dobrze, że nie kupiłem XIII-2. Dla mnie finale były jak narkotyk, musiałem wziąć kolejną dawkę. Na szczęście dzięki Toriyamie poszedłem na odwyk.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pójście w stronę action-rpg może być lepszym rozwiązaniem niż ten skopany system z FF-13 i 13-2, jeśli system walki będzie mocno przypominać ten z Kingdom Hearts a Crisis Core, to jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to się jakoś składa. Patrząc na te zapowiedzi jak będzie wyglądać XIII-3 to te zmiany są naturalną kontynuacją zmian w serii zaczętą przy okazji XIII i XIII-2. Teraz zamiast stać w miejscu i maszować jeden przycisk auto battle będzie można maszować aż 4 buttony poruszając się przy tym! A zamiast Retry po przegranej walce będzie można przewinąć akcje do tyłu jak się palec omcknie i wciśniemy nie to co trzeba albo stracimy za dużo hp :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest dobry a co z tego wyjdzie to się jeszcze okaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie rozumiem narzekań na system walki z 13 i 13-2. System ten jest generalnie bardzo optymalny i dobry (gdyby był jeszcze hard w 13-2...). Mi natomiast w kingdom hearts średnio ten zręcznościowy charakter przypadł do gustu... Jak chcę wykazać się zręcznością małpy gram w dmc, bayonettę lub platformery typu rayman origins...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bo się przyjeło że trzeba wciskać X,X,X,X,X i nic więcej i dlatego każdy (prawie każdy) jest już polasowany i pieprzy to samo jakby rydzyk był jego idolem , jak ktoś grał bez auto battle to grało się fajnie fakt trzeba było trochę refleksu i pamięć do poszczególnych komend ale wtedy grało się dobrze , co do KH grałem w obie części i gra super mnie wciągła ale FF to gra rpg a nie H&S czy Action adventure dlatego pomysł żeby z trzeciej części robić takie coś to totalna pomyłka.

Bansai "Sami ich zachecacie kupujac 20 godzinne sequele to teraz macie :rofl:.

Zaloze sie ze gra bedzie jeszcze krotsza i jeszcze bardziej zdynamizowana"

Jakby zrobili nawet 15 godzinny sequel to też bym się nie zastanawiał bo FF 13-2 podobała mi się ale ci kretyni robią coś dziwnego i teraz zdziwię się jak nie poniosą porażki to tak jakby z GOW zrobić powiedzmy TPSa porażka :fool: , może i kiedyś pogram ale na pewno nie kupię tej gry !!!!!!!!!!!!! :confused:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę nie rozumiem jak ktoś kto jest związany z serią od początku może napisać o systemie walki w XIII i XIII-2:

System ten jest generalnie bardzo optymalny

;)

Generalnie po tym co S-E pokazuje na tej generacji mam ochote wpaść do ich siedziby i wygłosić taką oto kwestie

Hehe, no i widać, że tą zapowiedzią udało im się zniechęcić te niedobitki fanatyków serii jakie jeszcze zostały. Nie łatwa to sztuka ale dali rade :D

Edytowane przez drk2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha ha :ok: dobre krótkie i wszystko wyjaśnia .

Ps.To może zorganizujemy jakąś akcję wjedziemy im do siedziby i zrobimy co trzeba.

Ps2.Musiałem to sobie obczaić jeszcze ze 4 razy naprawdę genialne he he.

http://www.ps3site.p...icjalnie/125382

naprawdę nie wiem co o tym myśleć... "Jeszcze bardziej dynamiczne od kingom hearts"....

I chyba czas zmienić tytuł z ff13-3 na "FF: Lightning returns".

Mogłeś tego linku nie dawać ja nie zaglądam na główną i może pożyłbym sobie jeszcze w świecie fantazjii a ty mnie brutalnie przebudziłeś :devil: .

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki w nowych Finalach jest świetny, a najczęściej narzekają na niego osoby używające auto-battle. Ja go nie używałem i grę uważam za bardzo dobrą, na pewno się nie nudziłem, a już na pewno nie było łatwo, szczególnie przy bossach. Jak ktoś sam sobie spieprzył grę używając tego ułatwienia dla niedzielnych graczy to niech ma pretensje sam do siebie, a nie obarcza winą twórców.

Co do Lightning Returns - na dzień dzisiejszy olewam tą produkcję. To będzie taka popierdółka, odszczepieniec od głównej serii. System walki zapewne jest robiony na wzór tego z filmiku Versus XIII czyli zręcznościowa młócka z dodatkiem strzelaniny TPP - no wypisz, wymaluj Final Fantasy i powrót mega grywalności sprzed lat. Mam nadzieję, że to będą gnioty i spotka je komercyjna porażka, a Square zacznie robić prawdziwe jRPG jak kiedyś. Ewentualnie "action-rpgiem" będzie kontynuacja Vagrant Story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktem jest że nawet zapatrzonego i slepego fana (przyznaję się bez bicia że takowym jestem - zresztą sami wiecie...) bardzo zawiedli.... Ogólnie tymi "świetnymi" informacjami na temat tego "ff god of may cry gaiden 13-3" (a takie mam wyobrażenie o grze szybszej od serii kingdom hearts) zniechęcili strasznie i nawet mi ręce opadły... Czekam na gameplay... Na dzień dzisiejszy minus a wiadomo 3 minusy i wpierd*l...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow moon uświadomił mi że turówki nadal bardziej mi się podobają .

Tu nie ma czasu na przestoje, nie ma czasu żęby pomyśleć nad kolejnym ruchem bo musi być szybko i efektownie .

Zmiany idą w złym kierunku, choć pewnie gra poziom jako taki bęzie trzymać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że z tak kultowej marki zrobiono dojną krowę. Kupiłem PS3 dla fajnali i jemu podobnych jRPGów a dostałem średnio dobrą FF13 i kilka pomniejszych mniej (FF13-2) lub bardziej udanych (Enchanted Arms, Resonance of Fate) zapychaczy

Następna generacja to same CoDy i jemu podobne gnioty i może raz na 2 lata ktoś wyda jakiegoś pseudo kotleta jak FF13-2 który będzie miał namiastke RPGowości w sobie, coś jak teraz z ME3 gdzie Bioware cały czas zarzeka się że to RPG :pinch:

Może przesadzam ale krew mnie zalewa jak kolejna szanowana marka zostawia po sobie smród gorszy niż w mojej okolicy pan Henio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że z tak kultowej marki zrobiono dojną krowę. Kupiłem PS3 dla fajnali i jemu podobnych jRPGów a dostałem średnio dobrą FF13 i kilka pomniejszych mniej (FF13-2) lub bardziej udanych (Enchanted Arms, Resonance of Fate) zapychaczy

Następna generacja to same CoDy i jemu podobne gnioty i może raz na 2 lata ktoś wyda jakiegoś pseudo kotleta jak FF13-2 który będzie miał namiastke RPGowości w sobie, coś jak teraz z ME3 gdzie Bioware cały czas zarzeka się że to RPG :pinch:

Może przesadzam ale krew mnie zalewa jak kolejna szanowana marka zostawia po sobie smród gorszy niż w mojej okolicy pan Henio

Trzeba olać duże konsole, bo przy jeszcze większych kosztach robienia gier, na ps4 wysypu jrpgów na pewno się nie doczekamy. Będzie za to jeszcze więcej gier robionych na jedno kopyto, według zapewniającego sprzedaż szablonu. Jak chce się grać w jrpg to trzeba inwestować w konsolki przenośne, bo Japończy na nie przerzucili swoje siły. Ewentualnie z next genów brać WiiU, bo koszty robienia będą dużo mniejsze (przestarzała technologia), co sprawi, że i jrpgów będzie na tej konsoli więcej. No i twórcy nie będą bali się eksperymentować z gameplayem.

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No posrało się to wszystko a zapowiada się gorzej ,gdzie takie gry jak Vagrant, Chrono, FF 1-10 , Xenogears, to powinien być dla nich wzór do tworzenia gier zresztą square same je zrobiło i podobało się wszystkim a niemam słów jestem strasznie zawiedziony wbili mi nóż w plecy jak nie zrobią dobrego FF15 to jeszcze dodatkowo go przekręcą i dla mnie oni i ich gry już się przestaną liczyć. :unsure:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba grać w nowości,a stare gry jak odgrzewane kotlety już tak nie smakują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, jestem w lekkim szoku po uslyszeniu w jakim kierunku zmierza 3 czesc trzynastki. Myslalem, ze wezma najlepsze aspekty 13 i 13-2 + jakies inne nowosci i otrzymamy najlepsza czesc "trylogi". Coz, mylilem sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbują wycisnąć kasę z gry w której zmieniają tylko cyfry .Gameplay coraz gorszy ,a firma nie ma pomysłu na dobrą grę,lub jej kontynuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze sie lekko zawiodlem, ciekawi mnie jak ta gra bedzie wygladac. Ja jeszcze nawet w 13-2 nie gralem, takze nie wiem co tam SE nam zaserwowalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gierka na 15h. Ja to traktuje jak taką popierdółkę, jak Dirge of Cerberus, niech sobie robią jak chcą, nie mam nic przeciwko. Szkoda tylko, że te popierdółki wydłużają czas developingu tych poważnych produkcji na które wszyscy czekają. 30% gry to pewnie wyjdzie gdzieś na gwiazdke 2013 a o Versusie głucha cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to takie zapchaj dziury i z dobrej gry zrobią gówno tak jak co jakiś czas z Rezydentów Outbreak i RE:ORC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to właśnie o to chodzi ?. Może oni chcą zrobić średniaka i potem pokazać że Versus będzie takim prawdziwym FF'em z krwi i kości...i to im nieźle podbije sprzedaż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×