Skocz do zawartości
Patricko

Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

Getting Real-Brakuje mi tylko tego trofea do platyny!!! Zagrałem już 40 meczy a trzeba 25 a trofeum nadal mi nie wchodzi!!! Czy wie ktoś może co mam zrobić by to zaliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Getting Real-Brakuje mi tylko tego trofea do platyny!!! Zagrałem już 40 meczy a trzeba 25 a trofeum nadal mi nie wchodzi!!! Czy wie ktoś może co mam zrobić by to zaliczyć

Jest to jedno z dwóch zgliczowanych trofeów w tej edycji Fify.

Nie ma konkretnego sposobu na to aby trofeum wpadło. Musisz grać i jeszcze raz grać. Bez obaw, w końcu wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się ze mecze mają długość co najmniej 6 minut.Z tego co wiem to jest minimum zeby zaliczyło te 25 meczy do trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie tyzcy trofeum "getting real" upewnij sie rowniez,czy aby napewno masz wlaczana funkcje metch dey,znajduje sie na srodku podczas wybierania druzyn,wlaczasz i wylaczasz ja na :triangle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek kolekcji - ustawiamy na sobotę - ważne - proszę o kontak na priva - podam szczegóły - ważne, że wersję wybierzemy jak będzie wiadomo ilu ludzi wejdzie. Prawdopodobnie będziemy próbowali się ustawiać na Tarczę EA - raczej będzie dobrze jeśli samemu dojdziecie do półfinału, resztę boostujemy jeśli się uda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Getting Real to chyba chodzi o Mecze Tygodnia i Terminarz Live, a nie szybki mecz z włączonym Match Dayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mecze tygodnia to trofeum "dobry tydzień",a getting real to 25 meczy z wl. match day

Tak, ale ja nie grałem Szybkich Meczy, tylko Mecze Tygodnia i Terminarz Live, dlatego tak myślałem. Da się jakoś szybciej wbić ,,Kocham ten klub'' niż tylko kupować setki piłkarzy (to ostatnie trofeum, które mi zostało) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybciej jest kupowac brązowe paczki za 400 i zostawiac piłkarzy,wiem z doświadczenia,nie potrzebujesz wtedy tak duzej floty jak na złote paczki,a szybciej przybywa,mam pytani ile złotych paczek otwarłes zanim wpadł ci zawodnik tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem, ale tak bylo, że najpierw otworzyłem złotą za wygranie ligi off, później kupiłem drugą i wpadł Maher. Mogę doradzic żebys otworzył parę paczek naraz, u mnie się sprawdza (w tamtej paczce byli też Yanga-M'Biwa i Chamberlain, więc nieźli gracze, których można dobrze sprzedać). Wcześniej sprzedałem Reinę, to też może być ważne, bo możliwe, że da ci lepsze karty w paczce, ale pewności nie mam. Co do wartości, to kupuję słabych złociaków na aukcjach, bo nie wiem ile dają do wartości brązowi.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś 100% patent na trofik:

Mądrość w obronie

Osłaniaj piłkę tak, aby opuściła boisko i żebyś mógł wznowić grę od bramki.

Wydaje się banalnie prosty... oglądałem filmiki na youtube i mimo to nie chce mi wpaść :/

do platyny brakuje mi właściwie tylko tego trofiku, bo "Kocham ten klub" wpadnie już dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to ja chyba nie mam za wiele szczęścia, bo próbowałem już dziesiątki razy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś 100% patent na trofik:

Mądrość w obronie

Osłaniaj piłkę tak, aby opuściła boisko i żebyś mógł wznowić grę od bramki.

Wydaje się banalnie prosty... oglądałem filmiki na youtube i mimo to nie chce mi wpaść :/

do platyny brakuje mi właściwie tylko tego trofiku, bo "Kocham ten klub" wpadnie już dziś :)

Jak wbiłeś ,,Kocham ten klub'', kupowałeś pojedyńczych piłkarzy czy paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO JA PIE****** ***** *** ****** FIFA !!! Co za gówno. Wydałem 400k na te ****** ****** paczki i nie mam gracza tygodnia do jasnej ******* ****. Zaraz rozpie**** konsole przez tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbiłeś ,,Kocham ten klub'', kupowałeś pojedyńczych piłkarzy czy paczki?

Podkreślam "wpadnie", bo jeszcze nie wpadł, brakuje mi niespełna 2 miliony, czekam do godz. ok 20-21 na jakieś PACZKI PROMOCYJNE... zresztą jak nie będzie takowych to kupuję zwykłe i tak spokojnie powinienem wbić trofik.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to tak, kupowałem całe paczki i to zazwyczaj jakieś MEGA.

PS. jednak szczęście się do mnie uśmiechnęło i trofik "Mądrość w obronie" zaskoczył przed chwilą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na zakończenie... pierwsza platynka :) hehe

jest to pierwsza gierka w której postanowiłem skupić się na zbieraniu trofików i całkiem mi się to spodobało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mała informacja dla tych, którym nie chce wpaśc trofeum "Na poważnie".

Rozegrałem ponad 90 meczów i trophy nie było, spróbowałem praktycznie wszystkich rozwiązań i nic.

W końcu udało mi się wbic trofik. Po rozegranym meczu wychodziłem do menu i ręcznie zapisywałem grę. Rozegrałem tak 4 mecze ( po każdym save ) i wpadło.

Nie pomagały usuwanie saveów, granie na 6min poł, i wielle wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,mam propozycje dla Tych ktorzy chca zrobic trofeum "poczatek kolekcji" w łatwy i szybki sposob,wszystko mam przygotowane najlepiej,zeby osoba chcaca robic trofke miala hs,pomoc oczywiscie za coinsy do trybu fut,a wiadomosc wazna tylko do jutra poniewaz jutro jest koniec pucharu i przpadna mi przygotowne mecze,sposob jest naprawde dobry bo sam nim zrobilem sobie ta trofke.Propozycje składac na psn,nick:sidsid90648

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak aktualne ja moge z kimś ustawić się na Trofka Nadal Znajomi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×