Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.pl/metal-gear-ground-zeroes-zapowiedziane/125114

Są takie zapowiedzi po których serce zaczyna bić szybciej, Panie i Panowie, nadchodzi nowy MGS !

Sądząc po renderze w grze najprawdopodobniej pokierujemy Big Bossem (znaczek MSF na ramieniu). Miałem nadzieje na remake MG i MG2: Solid Snake i choć ten render tego nie wyklucza, to możliwe że otrzymamy zupełnie nową historie.

Tak czy inaczej jaram sie jak cholera i nie moge sie doczekac kiedy dorwe ten tytuł w swoje łapska!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samą myśl pocę się jak pedofil w smyku...oby tego nie spierniczyli...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAH!! Legenda powraca! A już się bałem że po Rising, Kojima poczeka na next geny a tu taki news!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły z zaprezentowanego gameplayu:

- demo zaczyna się od obserwacji człowieka w garniturze, chronionego przez grupę żołnierzy oraz psy

- mężczyzna w garniturze rozmawia z dzieckiem w klatce, po czy rzuca mu przenośny odtwarzacz muzyki na którym chłopak puszcza „Here’s To You” znane z Metal Gear Solid 4

- tajemniczy mężczyzna jest łysy i ma poparzoną twarz. Pojawia się logo XOF (odwrócone FOX, napisy w lustrzanych odbiciach występują także w zapowiedzi gry, napisie na plakacie)

- tu także pojawia się napis From FOX, two phantoms were born

- pojawiają się odniesienia do Chico oraz Paz, podobno słychać głos Millera

- podczas infiltracji protagonista określany jest jedynie jako Snake

- system skradania przypomina poprzednie części

- baza do której zakrada się Snake jest całkiem spora, możemy poruszać się jeepem z jednego punktu A do B

- ewentualnie możemy „zamówić” śmigłowiec przez rzucenie flary

- ten sposób służy także do ewakuacji z pola walki

- powrócić ma Baza Matka

- w grze mamy wybór Sneaking Missions, system wyboru zadań opartych na planszach podobnie jak w Peace Walkerze

- gra zmierza na obecną generację konsol i wyjdzie na PlayStation 3 oraz Xboxa360

źródło: http://mgs.gram.pl/wordpress/

Zapowiada się mocno dopakowany Peace Walker. Ja tam jestem zadowolony, wszak przy PW spędziłem mnóstwo godzin świetnej zabawy. Oby tylko fabuła była godna (bo ta z PW to taki troche zapychacz), chociaż o to jestem raczej spokojny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, by był to jednak Solid Snake. Nie jestem pewien czy ten odtwarzacz muzyki pasuje do czasów Big Bossa.

Nie grałem nadal co prawda w PW, ale mam zamiar to nadrobić, gdy w końcu Kolekcja HD stanieje (oby kiedyś zaczęła tanieć...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... skłamałbym mówiąc że nie jestem zajawiony, ale zdecydowanie starczy Big Bossa jako głównego bohatera - miałem (i w sumie dalej trochę mam) nadzieję na retelling historii z Zanzibaru i Outer Heaven, albo np. historię Liquida z jego czasów spędzonych na bliskim wschodzie, w służbie SAS - to jak poznał Glurkovitch'a, Ocelota, jak został dowódcą Fox Hound itd.

Pożyjemy, zobaczymy, ale boję się że to będzie tylko (i aż) trochę ulepszony i ładniejszy Peace Walker. Niepokojem napawa mnie zwłaszcza to pierniczenie Kojimy o "No Game Over" - no przecie, do ciężkiej cholery, Metal Geary zawsze pozwalały na ucieczkę i przeczekanie alarmu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne wrażenie, że ta gra to będzie mocno ulepszony Peace Walker. :) Jestem ciekaw kiedy światło dzienne ujrzy ten ponoć wspaniały gameplay. :)

Jeszcze jedno. Miło zobaczyć Naked Snake'a na Playstation 3 w nowym wydaniu. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja bardzo mnie cieszy, jednak sądzę, że była to kwestia czasu, nie zabija się kury która znosi złote jajka ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, znając życie to to pewnie nawet włosy nie są ;). Poza tym Liquid jest raczej blondynem, a ''włosy'' na renderze są ewidentnie białe.

Ponoć około godziny 22:00 ma być pokaz gameplay'a. :)

O tak, z pewnością jest na co czekać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fap fap fap fap fap

gameplay, big boss, nowy pełnoprawny mgs, jeszcze ta generacja....

fap fap fap fap fap....

oby potwierdzili jakiegoś coopa w stypu pw i jestem w niebie ;) oczywista oczywistość alfik trzymaj kciuki za coopa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeżeli rozgrywka będzie wyglądać podobnie do PW to coop musi być, nie ma innej opcji ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć mogli równie dobrze na fotkę nałożyć jakieś filtry ... ;) Taka zabawa z fanami, hehe. :)

Ktoś wie czy z tego pokazu będzie jakiś stream ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że już nie jako ex na ps3:) przez to troche się martwię czy go nie spaprają na pleya.

Niemniej czekam co Kojima wymyslil tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak spapraja to mniej pretensje do sony że zrobili tak dzika architekture ps3

i ani trochę się nie zdziwie jeżeli:

wersja nowego mgsa na x360>>>wersja nowego mgsa na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto od Kojimy.

WqHWi.jpg

Na drugim zdjęciu chyba "ktoś z białymi włosami". Te zabawy Hideo. ;)

Ja jestem ciekawy jak wygląda ten Fox Engine, z relacji wynika, że graficznie gra wygląda kapitalnie.

Dziś wieczorem na PAX prezentacja gameplayu.

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są plotki, że streama na żywo nie będzie. Natomiast film zostanie dodany na Youtube jak twierdzi pan Kojima na twitterze o godzinie: "3pm PST".

No i proszę... już dodają filmik, za niedługo powinien być:

http://uk.ign.com/ar...zeroes-gameplay

Swoją drogą nawet długi ten gameplay się zapowiada. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×