Skocz do zawartości
wojcik_dan

Problem Przy Przenoszeniu Danych Pomiędzy Dwiema Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pomóżcie. Zmieniłem konsole a dokładnie mój brat z fat'a na slima. Do slima wsadziłem dysk 750gb hdd i wszystko jest ok, schody się zaczeły kiedy chciałem przenieść dane ze starej na nową. Backup odpada bo za dużo danych pomija. Przypomniało mi się, że jak ja zmieniałem konsole to użyłem opcji przenoszenia danych za pomocą kabla ethernet pomiędzy dwiema Ps3. Teraz do rzeczy, problem polega na tym, że robie wszystko jak w instrukcji, ale konsole nie mogą się połączyć, w chwili gdy zatwierdzam przenoszenie plików, wywala kabel ethernet odłączony. Próbowałem trzech różnych kabli, sprawdzałem też w obu konsolach gniazdo ethernet podłączając raz jedną a raz drugą poprostu do interenetu i jedna i druga łączą się bez problemu a jak je połączę razem to nie mogą się znalęźć. Dla utrudnienia dodam, że raz się udało połączyć, ale gdy ps3 zostało wstępnie przygotowane przez system do przyjęcia danych konsole muszą się z restartować(taka procedura) to już po wzbudzeniu wyskakuje kabel rozłączony i dupa.

Może ktoś pomóc?

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×