Skocz do zawartości
pablos_83

Fuse

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ta gra to będzie największa wtopa Isomniac. Gra nijaka.. Wygląda jak 100 innych strzelanin. Jeszcze na początku developingu gra wyróżniała się fajnym karykaturalnym designem a teraz? bezpłciowa strzelanka jak masa innych. Niech Isomniac wraca do tego co umie najlepiej czyli trzaskać Ratchety na potęgę może wtórne ale jakże grywalna jest ta seria. Decyzja o zrobieniu gierki dla takiego bezpłciowego molocha jak EA miejmy nadzieję że odbije im się to czkawką i wrócą do tego co potrafią najlepiej.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże kolejny szuterek :( Zamiast inwestowac w ciekawe projekty to inwestuja w kolejne 'szczelanki" No ale tak to przecież EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obejrzalem to:

Demo z tego co widze jest do pobrania (przynajmniej w Szwecji - choc moze i calym EU) - tak to bedzie shooter, ale to nie skresla ta gre - 4ry postaci, mozna z tego zrobic dobry co-op co bylo by plusem (jesli bylby zarowno offline jak i online). Demo pobiore i bede mogl napisac cos wiecej po jego przejsciu.

Edytowane przez nallegam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie wiem jak studio, które wydało takie hity jak Resistance czy Ratchet & Clank stworzyło takiego gniota :wallbash:

To moim zdaniem taki biedny Uncharted w kosmosie. Tragedia.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moze mam za krotki staz z PS3 i moim powrotem do grania, Resistance ogralem tylko dema i srednio mi podeszly. Ratchet All4one jest sympatyczna gra ktora bardzo podoba sie mojej kobiecie jak i mnie.

Wracajac do tematu - wlasnie pogralem w demo Fuse.

Idea zmiany postaci nawet fajna, gra sie przyjemnie - idealnie do co-opa. Graficznie mnie przekonuje. Jak wiadomo gusty sa rozne jak komus co zorumiem gra moze sie nie podobac to ja bym jej nie skreslal na starcie. To co mnie odrobinke martwi to ze zmienione zostalo drzewko rozwoju postaci w stosunku do filmu ktory wkleilem. Oraz team perks ktore to wyceniane sa w fuse credits - mam nadzieje ze te bedzie zdobywac sie w rozgrywce druzynowej (bylbym niepocieszony jesli EA wymyslilo by sobie kupno tyzche kredytow).

Nie widze w tej grze nic co by mnie odpychalo.

Edytowane przez nallegam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×