Skocz do zawartości
pablos_83

Hell Yeah! Wrath Of The Dead Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Krwiste podobno? :) Oj żonce się spodoba :P Będzie 2 ulubiona gra po Shank-u 2...

Będzie demo na EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenki poniżej oczekiwań, jak na grę miesiąca :psnplus: to słabo

(Swego czasu Ross obiecywał że grami miesiąca będą produkcje powyżej 85% na metacritic)

http://www.metacriti.../critic-reviews

Demo jest dość duże 2,65GB na razie dostępne w US Store (włączyłem ściąganie ale nie zdążyłem odpalić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossa nie ma wiec pewnie bedziemy dostawac badziewa.. Czekam na opinie, jakbys porownal tez nie wiem, np z shankiem? miales stycznosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dziś wrócę i zassam grę to pokuszę się o małe porównanie z Shank-iem 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem cały trial co już jest nie małym sukcesem, że nie wyłączyłem po 2 minutach.

Nie jest źle, platformówka z mocnym klimatem , niezłą muzyką, możliwościami customizacji, specyficznym humorem.

Mi przypomina trochę Raymana, ale to nie ta liga, w Shanka niestety nie grałem to nie będę porównywał.

Jednemu się spodoba, innemu nie. Dla mnie ok, może kiedyś nawet pokuszę się o przejście całej, tym bardziej że będzie za free w ramach :psnplus:

Główny mój zarzut to że jak na grę miesiąca PS+ wielkiego szału nie robi, aby to nie był zły prognostyk dla dalszego poziomu tej usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie produkcje. Dla mnie całościowo Shank wypada lepiej. Projekty etapów są tam bardziej spójne (w króliku to dość chaotyczna mieszanina elementów w wybranej dla levelu stylistyce).

Shank jest nieco mocniej fabularyzowany, scenki są ładnie reżyserowane.

W Shanku walka jest rzetelniej animowana, mamay ciosy chwyty, brutalne wykończenia, tutaj również są jakieś specialne ruchy, ale zasadniczo szatkujemy wszytsko na plasterki.

W Shanku nie było zbieractwa, przez co gra skupiała się maksymalnie na walce i elemencie historii, tu mamy różnego rodzaju diamenciki i inne duperelki.

Pole ruchu królika jest dużo szersze z racji jego sposobu poruszania, wiec i etapy są bardziej "otwarte" mniej tu miejsca na ciekawą architekturę poziomu.

Shank wygląda jak pełnoprawna dopieszczona produkcja, Królik na 1 rzut oka przypomina mi gry na Androida (w pozytywnym znaczeniu).

Shank był dla mnie solidnym 8+/10, Królik to nie więcej niż 7. Oceniając wrażenia z dema.

Cieszę się, że królik trafił do plusa, inaczej pewnie bym się nim nie zainteresował.

/edit

Ograłem dziś demko na spokojnie. Tak jak pisałem etapy są stylizowane, ale bardziej przypominają generowaną losowo mapę w Wormsach (np World Party) - mamy pewien wachlarz elementów które tworzą mapkę.

Ogólnie gra to coś na kształt staro-szkolnej platformówki 2d z masą monetek do zebrania, dodatkowymi skinami itp, coś jak gry na SNESa w XXI wieku.

Gra się przyjemnie, "fabuła" jest zabawna i okraszona sporą dozą autoironii, rodzajów przeciwników jest sporo, a na każdego przypada inny wymyślny finiszer i QTE/minigra wykańczająca.

Nadal cieszę się, że gra trafiła do Plusa, szkoda tylko, że jako tytuł miesiąca.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie. Dzisiaj tytuł pobrałem i w sumie 2 razy zawiesił mi się na jednym z pierwszych etapów (w całkowicie innych miejscach).

Do tej pory zdarzyło się to raz (GT5 podczas wczytywania), ale teraz bardzo mnie to zaniepokoiło. Grałem w RDR, TR:TGoL, i SR2 - wszystkie chodzą

płynnie i nie ma problemów, a tutaj jakby (jak na platformówkę to jeszcze dziwniejsze) ilość animacji i elementów powodowała niewyrabianie konsoli.

Czy też mieliście problem z tytułem, czy to w ogóle problem PeEski? Dodam, że od kupna (17 czerwiec br.) zdarzyło mi się to raz (GT5, co uznam za przypadek)

i dzisiaj dwa razy pod rząd na Hell Yeah...

Z góry przepraszam Administrację i Modów, jeśli coś gdzieś źle napisałem ;)

Proszę także o wyrozumiałość - jestem nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też mieliście problem z tytułem, czy to w ogóle problem PeEski? Dodam, że od kupna (17 czerwiec br.) zdarzyło mi się to raz (GT5, co uznam za przypadek)

i dzisiaj dwa razy pod rząd na Hell Yeah...

jakbyś pograł w BF3, to od 17 czerwca wykonałbyś już dziesiątki restartów :), może coś poszło nie tak przy ściąganiu i jeden z plików zawiesza konsole, możesz spróbować ściągnąć jeszcze raz, lub to olać jak w kolejnych poziomach gra przestanie się wieszać :) mi się jeszcze nie zawiesiła, zebrałem już 6-7 potforów...

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj raz umarła na 1 poziomie jednak przy drugim podejściu wszystko było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę wczoraj i nie było żadnych problemów.

Generalnie gra kozak, czekałem na taką platformówkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyła mnie ta gra i co najgorsze zaskoczenie negatywne...

Po odpaleniu zagrałem 5 minut, nie wiem czy z wiekiem człowiekowi wzsrasta obrzydzenie czy po prostu ta gra nie ma nic w sobie co by mogło mnie przyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu telefonu do Sony, wykonałem "odbudowanie bazy danych". Po tym działaniu i 4 godzinach grania konsola tylko się zacinała w "wybuchowych momentach".

Dalej jakoś leci i zacinania nie było, więc mogę uznać to za ominięcie problemu....

W kwestii potworów, to mam problem z tym Disco Pandą.... Czy jest prosty sposób - na niego i na te głupie lasery? (również te na górze)? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... widzę, że tylko chyba ja jestem cienki w gry platformowe :P

Pandziaka przeszedłem, ale teraz znowu mam problem - w więzieniu z tymi szperaczami i głupią owcą.

Ma ktoś pomysł jak to zrobić? Z lewej to mnie lawa zabija, z prawej to zawsze te "kolce" wokól niej mnie

rażą i ginę... Nie mam broni i nie mam pomysłu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wskoczyc do tej owcy nie tykajac jej i gdy lawa zacznie leciec w twoja strone to szybko odskocz wtedy zrani ta owce,musisz tak powtorzyc pare razy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wskoczyc do tej owcy nie tykajac jej i gdy lawa zacznie leciec w twoja strone to szybko odskocz wtedy zrani ta owce,musisz tak powtorzyc pare razy .

A ktoś wie co trzeba zrobić w momencie jak tracimy te swoje "kółko"? Jest tam potem pięć bossów i bez tego gadżetu nie idzie nikogo zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×