Skocz do zawartości
pablos_83

Hell Yeah! Wrath Of The Dead Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

nie no gierka fajna, ale tez mam problem taki ze troche sie w niej dzwiek zacina na milisekunde co jakis czas... nie wiem czy to konsola czy co.. sprawdzalem na YT i jeden gosciu w gameplayu mial podobnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka, zwłaszcza jeśli ktoś lubi ten typ humoru. Jako czysta platformówka jest ok, ale brak jakiejkolwiek powagi i absurdalne pomysły podbijają grywalność. Sam jestem ciekaw kogo dopadnę na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tez zaliczylem zwieche, mianowicie na 1 bossie... sciagam deus exa, zobaczymy czy tez beda problemy.(konsola ma 4 miechy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się gra podoba, jestem jakoś po 15 bossie. W sumie nie przynudza a to najważniejsze, ąż chce się grać dalej. No i na razie poziom trudności nie jest jakoś horendalnie wysoki, więc gra nie wyrywa włosów z głowy. Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milisekundowe zaniki dźwięku sa również u mnie. mam już około 30 bossów - ale gra się świetnie. Dobrze że trzeba czasami pokombinować (jak się nie ma "koła" szczególnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie jak bys mi mogl powiedziec w jakiej zaklad jest ten deus to bym byl wdzieczny,jak go sciagnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra przeszedłem całą i dobrze się bawiłem może dlatego że dawno nie grałem w tego typu gry. Jedyny minus to że w połowie gry zaczęła mi się wieszać konsola i to całkiem często...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satysfakcjonująca rozwałka, zabawa. Pokręcony klimat. Sporo broni, wehikułów... Gra jest MEGAZABAWA!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś zrobił trofeum Groundhog day lover! Die and retry more than 100 times. "You did it on purpose?" Wystarczy zgodnie z opisem tylko 100 razy umrzeć do ekranu try again ? Bo próbowałem to teraz wbijać i coś mi nie specjalnie chce zaliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam narzekania w komentarz po ogłoszeniu Hell Yeah!, jako gry miesiąca w PS+

Według mnie świetna niezobowiązująca popierdółka, tym bardziej, że ostatnimi czasy średnio podobają mi się platformówki i nie potrafię się do nich przekonać, a z Hell Yeah! bawiłem się całkiem dobrze.

Mając nie wiele czasu, ani chęci gra się sprawdza, nie wymaga zbyt dużego skupienia i myślenia ;D a humorystyczne wstawki i fatality są extra!

Za darmo to nic tylko brać, ściągać i grać ;)

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to DLC nie zawierają dodatkowych trofeów, ale za to sporo nowych skinów i wiadomo - przeciwników.

Ja dziś ukończyłem grę, zdobyłem też w niej 100%, grało się przyjemnie, idealnie się sprawdziła w ramach odstresowywania (chociaż były momenty irytujące :D) i zapychacza czasu.

Co do Groundhog day lover! jest chyba tak, że nie sumują się, trzeba zginąć 100 razy podaczas jednego posiedzenia, ja liczyłem sobie - ciągle specjalnie ginąłem i restart, doliczyłem około setki -dopiero wtedy wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grę mam juz dawno ukonczoną na 100 % tylko chcialem wiedziec cos o tym DLC bo za bardzo nigdzie o tym nie pisze ,wiem że są to chyba jakieś wyzwania ? ale dokładnie nie wiem o co chodzi , jeżeli ktoś już ograł to DLC z misjami to niech się tu wypowie o co w tym biega i czy warto zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W układzie takim z kasynem lata taki jakby baran z balonami i jak się go wykończy jest QTE Search and Destroy i licznik czasu 4 sekundy ja tam nic nie widzę, a wiem że coś trzeba rozwalić tylko co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W układzie takim z kasynem lata taki jakby baran z balonami i jak się go wykończy jest QTE Search and Destroy i licznik czasu 4 sekundy ja tam nic nie widzę, a wiem że coś trzeba rozwalić tylko co?

Też miałem z tym problem. Musisz poszukać czegoś co nie pasuje do reszty i do tego strzelić. Czasu jest mało i trzeba się spieszyć. Tam chyba takie uśmieszki były i trzeba znaleźć "smutną mordkę" :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×