Skocz do zawartości
pablos_83

Hell Yeah! Wrath Of The Dead Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Sam myślałem że smutną mordkę trzeba znaleźć ale na końcu okazało się że wszystkie buźki są uśmiechnięte a jedna jest demonem...a tak i za każdym razem jest w innym miejscu...ja natomiast nie wiem co zrobić z kosmitą...pokazuje mi "pokaż kosmicie jaki jest samotny" i tyle...nie mam bladego pojęcia co mogę zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem że smutną mordkę trzeba znaleźć ale na końcu okazało się że wszystkie buźki są uśmiechnięte a jedna jest demonem...a tak i za każdym razem jest w innym miejscu...ja natomiast nie wiem co zrobić z kosmitą...pokazuje mi "pokaż kosmicie jaki jest samotny" i tyle...nie mam bladego pojęcia co mogę zrobić...

masz oddalic kamerę na maksa koło jego lokacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto ja kupic? wiadomo ps plus zlalem w ciul czasu temu ale tytul przemawia i mysle o zakupie.. na dlugo wystarczy i czy ma jakikolwiek start do raymana???

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, wahałem się z miesiąc czy ściągnąć tą grę (mam plusa).

Ale wreszcie się przełamałem i nie żałuje.

Niestety w Raymana nie grałem więc nie pomogę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka warta uwagi ale do raymana jej brakuje...mimo wszystko jest bardzo zakręcona i gdyby nie wpadki z może dwoma minigierkami przy których się nadenerwujesz nieziemsko to warto pograć...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w raymana nie grałem też ale gra daje radę... masa chumoru i fanu co nie często ostatnio się zdarza... a ta odpowiedz w pierwszym quizie (już nie pamiętam o co) WTF? nawet moją żonę rozbawiła :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za dużo wspólnego z raymanem. Gra jest casualowa i krótka , z zerowym replayability . Z plsua za darmo bardzo fajna , smiechowa, luźna gierka, ale 15 dolców to za dużo , jak za takie coś niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z bossem nr 56 mianowicie taką wielką muchą. Są obok niego umieszczone takie jakby galarety i jak w nie wchodzę to nad głową Asha pojawia się koło z 6 częściami. O co w tym chodzi? Nie mam zielonego pojęcia. W dodatku nie mam ani swojej piły ani żadnej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do muchy i wbiegasz w galaretkę...wtedy jak podejdziesz do muchy blizej to ona Cie goni i cały myk jest taki że musisz dotrzeć do kolejnej galaretki zanim skończy Ci się czas i uzupełnić tego gluta...mucha dzięki temu dalej Cie goni i w pewnym momencie po prostu wpada na jedną z pułapek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z bossem nr 56 mianowicie taką wielką muchą. Są obok niego umieszczone takie jakby galarety i jak w nie wchodzę to nad głową Asha pojawia się koło z 6 częściami. O co w tym chodzi? Nie mam zielonego pojęcia. W dodatku nie mam ani swojej piły ani żadnej broni.

Musisz wejść w galaretkę przy samym bossie,wtedy zaczyna cię gonić.Ty uciekając masz sprawić,żeby mucha wleciała pod tą maż,co spływa z sufitu.Musisz tylko stale mieć to kółko nad głową,bo jak zniknie to mucha wraca do siebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest całkiem fajna, ma taki internetowy humor. Ale można ją skończyć w sumie w dzień-dwa, tak jak to u mnie było.

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×