Skocz do zawartości
pablos_83

The Testament Of Sherlock Holmes

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadki trudne, ale dziwne, bo akurat te co wymieniłeś - szachownica i dzieci w ławkach to jedne z prostszych były dla mnie. Widocznie to sprawa mocno indywidualna. Większe problemy sprawiają mi zagadki matematyczne, bo z logicznymi to sobie radzę. Raz już posiłkowałem się poradnikiem przy którejś z liczbowo-matematycznych zagadek, ale nie pamiętam dokładnie, która to była. P.S. Tabliczki dedukcyjne rządzą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei miałem problem przy dwóch następujących zagadkach:

 

- ustawienie kombinacji w szkatułce na cmentarzu - zawsze mi brakowało jednej cyfry w odpowiednim miejscu, robiłem to z godzinę.

- odgadnięcie szyfru w skrzynce (w tym domu koło ogrodu) na podstawie nabazgranych na bokach skrzynki podpowiedziach - do dzisiaj się zastanawiam jaką zasadą rządziłą się ta zagadka, bo nie potrafiłem tam dostrzec żadnych zależności i w końcu po dłuższym czasie zrobiłem ją na ślepo.

 

Dwójka ma być jeszcze w sierpniu tego roku i ma się nazywać: Sherlock Holmes Crimes and Punishments. Czekam z niecierpliwością, jednak jestem pełen obaw czy powstanie polska wersja językowa, bo narazie jakoś nic o tym nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jakieś trudniejsze te zagadki albo po prostu już się rozruszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra ukończona. Zdecydowanie polecam każdemu kto pamięta i lubi przygodówki sprzed lat. Pod koniec zagadki były zdecydowanie łatwiejsze niż na początku i trochę więcej zdarzało mi się błędów technicznych (raz na kilka minut nawet postać zniknęła:) ), ale nic co jakoś strasznie uprzykrzałoby grę. Dla mnie mocne 7/10, a gdyby nie błędy techniczne to 8 lub 8+/10.

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wie ktoś może gdzie mogę kupić pudełkową wersję gry na PS3? Bo nigdzie już praktycznie nie ma, nawet na PS Store wersji cyfrowej.

Edytowane przez laciata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wasze opinie i nad wyraz pozytywne. Jakoś wydawało mi się, że to lekki crap jest.

Ktoś może jest zainteresowany szarpnięciem na pół z PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą grę w pudełku wyrwiesz za 40-45 zł...

Wiem, ale wolę cyfrówkę i nie widzę nic złego w wydaniu na nią 15zł zamiast 30 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem wersję cyfrową i łoję drugi dzień pod rząd zamiast pracować :P Świetna gra dla mnie, ma w sobie to co najważniejsze - miodność. Nie zwracam uwagi na grafikę, sterowanie etc. Całokształtem, grywalnością gra mnie wsysa w całości. Wreszcie coś dla myślących, bo z roku na rok gry stawały się coraz bardziej przystosowane do umysłu debila i prowadziły za rączkę od początku do końca. Tutaj trzeeeeba pomyśleć i szare komórki pracują na 100% swoich możliwości. Niektóre zagadki banalne, inne megatrudne. Nad jedną dzisiaj siedziałem kupę czasu:

skrzynka schowana pod oknem, którą otwiera się czterema pokrętłami. Nad trzecim i drugim trzeba się było nagłowić, z przewagą trzeciego. Drugie załatwiłem a trzecie poszło na chybił trafił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się skąd tak mała popularność tej gry. Jest świetna, ograłam ją na xboxie, platyna, calak sam wleciał na koniec, sporo się nagłowiłam i był to świetnie spędzony czas  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×