Skocz do zawartości
Waca98

Terraria

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo godzin przegranych na PC. Trzeba będzie kupić. :)

Edytowane przez Duszol_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma wyjść najprawdopodobniej na początku 2013r. Możliwe, że się uwiną i będzie dostępna nawet na święta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wyjdzie również wersja na Vitę, bo nie sądzę żebym na dużej konsoli mógł przy tym dłużej wysiedzieć. Z kolei jako pochłaniacz czasu w autobusie podejrzewam, że mogłoby być idealne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyjdzie pod koniec lutego lub na początku marca i kosztować będzie 47zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę po sporej przesuwie można już kupić i pobrać.

 

Cena: 59zł

Rozmiar: 48Mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amerykańskim jest, na Europie pewnie będzie później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amerykańskim jest, na Europie pewnie będzie później.

 

Z CS:GO też tak mówili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na EU demko, obejmuje tylko tutorial. Z chęcia bym pograł na plejaku, ale cene dowalili.... A na steamie wyprzedaż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z CS:GO też tak mówili.

Z tym CS'em to niezła komedia jest. Ciekawe, czy w ogóle się pojawi. Ale jeśli chodzi o demko Terrarii, to na sklepiku US było jakieś 2 tygodnie po premierze gry, więc na Europie też tak mogą zrobić.

 

 

Mi demka nie pokazuje, ale to pewnie przez to, że grę już zakupiłem. Czy za 59zł warto? Nie wiem. W każdym razie gra starcza na długie godziny, według ps3trophies.org sama platyna może zająć grubo ponad 100 godzin.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC jest już patch zmieniający całkowicie rozgrywkę? Oczywiście na PS3 nigdy się nie ukaże co zapowiedzieli, ale doić naiwnych można. Olać i brać na Steamie w promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten patch ma się ukazać za jakiś miesiąc-dwa na pc'tach. Jeśli zdecydują się go wydać na konsole, to zajmie to dłużej, bo wersją na xboxa i ps3 zajmuje się inne studio.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już informowali, że na konsole nie wyjdzie. Szkoda, bo chciałem kupić na PS3 a tak zostaję na Steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=76507

"Przy okazji wyjaśniła się zagadka różnic pomiędzy wersjami gry adresowanymi na komputery PC oraz konsole. Okazuje się, że konsolowy port stworzony został przez odrębny zespół deweloperski i żaden z jego elementów nie znajdzie się też we wspomnianej aktualizacji 1.2."

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przy okazji wyjaśniła się zagadka różnic pomiędzy wersjami gry adresowanymi na komputery PC oraz konsole. Okazuje się, że konsolowy port stworzony został przez odrębny zespół deweloperski i żaden z jego elementów nie znajdzie się też we wspomnianej aktualizacji 1.2."

Tu jest napisane, że żaden z elementów portu zrobionego przez 505 games (czyli studio odpowiedzialne za Terrarię na konsole) nie trafi na PC'ty wraz a aktualizacją 1.2... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj cały artykuł, przeczytaj zaznaczony tekst, zastanów się co podmiot liryczny miał na myśli i przestań się pogrążać.

Na konsoli nie będzie patcha 1.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i zrozumiałem.

 

Ja tu widzę mały problem. Ten 'news' nie jest bazowany na oficjalnej wypowiedzi twórców gry na ten temat, bo takowej nie było.

Już w pierwszym akapicie widnieje słowo 'najprawdopodobniej'. Dalej jest 'nabywcy konsolowych wersji gry, o ile nie zdołają przekonać wydawcy – firmy 505Games, obejdą się smakiem'. Nie sądze, by nie zdołali - konsolowi fani ich zlinczują.

 

I jeszcze jedno:

i przestań się pogrążać

To jest news sprzed miesiąca i na tym kończę tą bezsensowną konwersację, bo jak napisałeś 'pogrążam się'. Kontynuuj sam, jeśli masz ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj cały artykuł, przeczytaj zaznaczony tekst, zastanów się co podmiot liryczny miał na myśli i przestań się pogrążać.

Na konsoli nie będzie patcha 1.2

 

Dobrze, ze z lekcji j. polskiego wyniosles cokolwiek, ale popracuj jeszcze nad skillem o nazwie: czytanie ze zrozumieniem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ale są szanse, że darmowa aktualizacja pojawi się w tym roku. Zmian podobno dużo więc trzeba będzie odkurzyć tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×