Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam osoby do wbicia trofeum Frienship Rulez, jak ktoś chętny PSN - Prahas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem grę z ps+, zamierzam zacząć wątek fabularny. jeśli ktoś ma ochotę pograć w coopie dla przyejmności i dobrej zabawy zapraszać śmiało. HS posiadam więc możemy pogadać o życiu i śmierci oraz innych męskich sprawach

Edytowane przez Norman1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać w BL2, w sobotę wracam z HS to możemy pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gunzerker 72 lvl ze wszystkimi dodatkami, jeśli potrzebujecie jakieś broni/ekwipunku lub pomocy z bossem/trofeum, dodawajcie czy tam piszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przejdę z kimś grę w co-opie,jeszcze nie grałem bo samemu to lipa:) jeżeli ktoś chętny przejść grę to pisać na mój psn bero1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do przejścia od początku obowiązkowo Hs lub Skype :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chetny na gre? stanalem na 25 lvlu i po dluzszej przerwie znow mnie nabrala ochota na platyne ale sam gry nie ruszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chetny na gre? stanalem na 25 lvlu i po dluzszej przerwie znow mnie nabrala ochota na platyne ale sam gry nie ruszam.

@SkibaPL dodaj mnie jeszcze raz, mam lv80, chetnie ci pomoge przejsc i porobic trofiki w bl2. Jakby co - daj znać ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkreslam ze chce grac z kims, kto uzywa hsa, bo dla mnie gra bez w taki tytul mija sie z celem, rownie dobrze moglbym z randomami grac...

wiec jak ktos chetny niech wysle zapa z dopiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pogrania głównie zależy mi na zrobieniu challengy (tych wewnątrz gry) do których trzeba dwóch osób, przynajmniej na pierwszy lvl, i chyba jedna trofeum online jest.

 

Jak ktoś chętny to pisać/dodawać zgadamy się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pogrania głównie zależy mi na zrobieniu challengy (tych wewnątrz gry) do których trzeba dwóch osób, przynajmniej na pierwszy lvl, i chyba jedna trofeum online jest.

 

Jak ktoś chętny to pisać/dodawać zgadamy się

Chętnie z tobą pogram/mogę pomóc w troskach, wyślij zaproszenie na psy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby, która dałaby radę postawić hosta z misją Doctor's Orders i pomogła farmić Jenkinsa. A w przyszłości podbić trochę level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×