Skocz do zawartości
brakloginu

[Online] Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

NOWY klub Mereo PL szuka graczy na każdą pozycję oprócz GK. Nie wymagany HS. Oczekujemy (w miarę) systematycznej gry. :)

Kontakt GG: 45451513

PSN ID: Mounteck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczatkujacy na padzie od ps3 chetnie z kims sie sprawdze. PSNid walus_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chetnie z kims pogram 1vs1 lub jakis turniej ale tylko komunikacja na PS3 moje PSN Norbi25_PL_ jesli chce ktos pograc zapraszac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagram.

 

Głos po mutacji.

 

PSN : Mr_Siyey-7

 

HS: Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub GALACTICOS PL ZAPRASZA wszystkich do klubu poszukujemy pomocnikow jak i jednego n .wymagamy grania zespolowo obecnie 3 liga .pisac do mnie psn slawinski1991 badz gg 23805586

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znajdzie się 3 chętnych na trofeum początek kolekcji? chyba, że ktoś chce pomóc, mogę w zamian przelać monety z FUT, mój psn misiek9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę zrobić bez problemu, sam wbiłem dopiero w niedzielę ale bez niczyjej pomocy, dla chcących się ustawić w 2 osoby musicie awansować samodzielnie na 2 kontach do półfinałów i wtedy około 2-3 w nocy włączacie na raz semi z drużyną 1 gwiazdkową, mi zawsze wrzucało castille, która ma 3 więc jak razem wbijecie to się spotkacie, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy jak sie gra w wirtualnych klubach i przy wyborze pozycji wezme dowolny to czy rosnie skill mojemu pilkarzowi?

Jezeli jakas druzyna potrzebuje zawodnika to ja jestem chetny, skill 78.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś chętnego do gry na pełnym manualu. Poziom raczej średnio zaawansowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o informację czy jest ktoś kto udziela porad / korepetycji z Fifa 13 ???

Posaidam PS3 z kamerką do mova, więc rozmowa podczas meczu z mojej strony jest możliwa, wydaje mi się, że dobrze by było pograć w trybie online i na bieżąco komentować co robię dobrze, a co źle.

Bardzo chciałbym trenować by grać dobrze w tą grę lecz nie wiem w jaki sposób mogę czy ktoś jest wstanie mi pomóc?


W Fifa 12 zrobiłem platynkę

W Fifa 13 brakuje mi jedno trofeum, a mianowicie wygranie pucharu za każdym razem w półfinale lub finale odpadam.

Nie chodzi tu tylko o trofeum ale również o podwyższenie moich umiejętności gry w tą grę.

W sezonach jestem w 7 lidze więc już z tego można wnioskować, że nie jestem dobrym graczem, a tylko amatorem.

Jeżeli są tutaj osoby które mogłyby podnieść moje umiejętności bardzo bym prosił o taką pomoc.

P.S.1. Dodam, że jestem z Poznania jeśli jest ktoś z kim można by się spotkać i na żywo poćwiczyć byłoby EXTRA...

P.S.2. Zdaje sobie sprawę, że nie ma nic za darmo, a nauka, rozwój kosztują.


Pozdrawiam
Marcyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×