Skocz do zawartości
Rezus91

Nba 2K12 Na Psvita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

niedawno nabylem konsloe PSV i mam pytanko do bardziej doswiadczonych posiadaczy czy ktokolwiek z was kiedykolwiek sciagnal taka gre jak nba 2k12 albo UFC 2010 na PS VIta w PS Store pojawia sie informacja ze mozna pobrac takowe gry za odpowiednia oplata i ze sa one kompatybilne z PSV i PSP z tym ze jakos do konca nie dam wiary w to poniewaz nigdy nie widzialem wersji tych gier na sklepowych polkach, na w/w konsole tak wic poprosze o jakas odpowiedz czy moze sciagaliscie tego typu grzy na PS Vita z gory dziekuje za odpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to są gry w wersji cyfrowej i na półce w sklepie ich nie zobaczysz. Tak można pobrać takie gry z pss na ps vite i normalnie działają. Sam mam Assassins Creed Bloodlines i GTA Liberty City Stories. Przecież wyraźnie pisze że gry są kompatybilne a że ty jesteś człowiekiem małej wiary to już nie moje zmartwienie.

Aha i jeszcze jedno. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to są gry w wersji cyfrowej i na półce w sklepie ich nie zobaczysz. Tak można pobrać takie gry z pss na ps vite i normalnie działają. Sam mam Assassins Creed Bloodlines i GTA Liberty City Stories. Przecież wyraźnie pisze że gry są kompatybilne a że ty jesteś człowiekiem małej wiary to już nie moje zmartwienie.

Aha i jeszcze jedno. Temat do zamknięcia.

Tutaj nie chodzi o moja wiare tylko czy te gry przypominaja gry czy po prostu to sa jakies konwerty w ktore nawet nie chce sie grac bo sa zrobione na odwal i grafika jest zalosna ...to za sa wersjami cyfrowymi i nie bedzie ich na polkach to wiem ...

chodzi mi o ich jakosc czy ktos gral i czy wiele sie roznaia od tych wersji na PS3 pod ktore byly robione ...dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie PS 3??

Na Vite można kupić gry na PS Store te z PSP a nie z PS 3. I te gry nie są konwertowane bo Vita tak jest zaprogramowana że odpala te gry normalnie bez żadnych przeróbek. Graficznie gry wyglądają tak samo jak na PSP.

Krótko mówiąc jest to jeden huj czy grasz na PSP czy na Vicie w takie gry jak NBA czy UFC. Niczym się to nie różni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie PS 3??

Na Vite można kupić gry na PS Store te z PSP a nie z PS 3. I te gry nie są konwertowane bo Vita tak jest zaprogramowana że odpala te gry normalnie bez żadnych przeróbek. Graficznie gry wyglądają tak samo jak na PSP.

Krótko mówiąc jest to jeden huj czy grasz na PSP czy na Vicie w takie gry jak NBA czy UFC. Niczym się to nie różni.

widze ze troszeczke nie kumasz co sie pisze w postach albo odpowiadasz na sile, nie wiesz nie mow ...skoro wg ciebie obie konsole sa takie same to chyba nie ma o czym gadac ...

heheh kumam ze bez przerobek...ale nie kupuje sie PSV zeby gry wygladaly jak na PSP heheh ok dzieki za odpowiedz juz znalazlem to czego szukalem ty mi w tym nie pomogles a tego typu odpowiedzi jak wyzej to chyba tylko piszesz zeby nabic sobie posty

temat do zamkniecia pozdrawiam ...

Edytowane przez Rezus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie co piszesz.

"chodzi mi o to czy wiele sie roznia od tych wersji na Ps3 pod ktore byly robione"

Ty myślisz jak piszesz czy nie do końca. Jeszcze do mnie masz pretensje i idiote ze mnie robisz :)

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie co piszesz.

"chodzi mi o to czy wiele sie roznia od tych wersji na Ps3 pod ktore byly robione"

Ty myślisz jak piszesz czy nie do końca. Jeszcze do mnie masz pretensje i idiote ze mnie robisz :)

spoko nie bylo tematu nie bede tego ciagnal ...i nie robie z ciebie idioty tylko pytalem o to czy gry sa zrobione z przeznaczeniem pod ps vita tj pod wzgledem sterowania, grafiki itp...tak jak byly robieone pod ps3, czy psp...

nie szukam i nie chce konwertow gier z ps3 z dupnym sterowanie czy ze slaba grafika z psp i tyle sam juz sie dowiedzialem z innych for co i jak dzieki za twoj czas ... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy z jakiego działu kupisz grę...jak z działu PsP to jest pod parametry PsP i jest tańsza...jak pod PsV to jest taka sama jak na Ps3 tylko sterowanie trochę inne ponieważ nie ma L2 i R2...no i masz obsługę trofeów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×