Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Tokyo Jungle

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższa szkoła jazdy to jest jak obserwuję jak małpy walczą ze świniami xD

Umarłem ze śmiechu jak to zobaczyłem xD po prostu takie walki o dominację (4x5) to jeszcze w życiu nie widziałem XD

)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile szpiclem nie ma tragedii i da się jakoś przeżyć ~25 lat o tyle jelonkiem to jest jakaś masakra:D 2 lata i po frytkach :biggrin:

Kilka minut z gry szpiclem :)

Edytowane przez aragornik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało zabić 3 kotami konia :biggrin: a 4 retriverami (nie wiem jak tą nazwę się pisze) krokodyla!!! :biggrin: Podoba mi się również motyw z zabijaniem zwierząt podczas snu; ależ ta gra jest brutalna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please xD brutalny w tej grze to jest tekst "zdesperowana samica podąża za tobą" XD normalnie jak w życiu xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się pochwalić, że bandą beagle'i zagryzłem dinozaura :biggrin:

Potem miałem moralnego kaca - moje ukochane zwierzę padło pod kłami znienawidzonego ;p

/edit

nie mam pojęcia co w tej grze tak przyciąga, chyba żyłka kolekcjonera, bo robię wciąż to samo i nadal chcę grać ;p

Aktualnie jestem przy Szakalu, jeszcze trochę i Puma, potem Tygrys i Lew :D

btw. gdyby ktoś nie wiedział gra posiada elektroniczną instrukcję PL, wystarczy w czasie gry nacisnąć PS i wybrać ją z listy.

Edytowane przez pan_satyros
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem że jedyne czego trzeba pilnować za każdym razem jak się gra nowym zwierzakiem, to żeby zabić bossa do 30 roku życia...a potem już wolna amerykanka ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę dinozaura zdobyć zanim zacznę grać przetrwanie na serio xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie oglądałem filmiki, gameplaye i przekonuje mnie to:p ALE.... Proszę o info jak wygląda sprawa z graniem tj. zagram sam, przejdę grę i co? Jak to się mówi do kosza? Czy są jakieś ciekawe tryby, multi lub co-op?? (co bym z żoną pograł ;) ).

Czy tylko eksploatuję singla i zapominam o grze bo jak tak to dziękuję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko eksploatuję singla i zapominam o grze bo jak tak to dziękuję....

Możesz podziękować - gra to wałkowanie setki razy tej samej lokacji innymi zwierzętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz opcje survival w której są do wyboru survival ( xD ) i story...jedna z nich polega na tym żeby wykonywać zadania i starać się przeżyć i powiększać stado, zajmując przy tym terytoria...druga opcja to coś w rodzaju historii wyjaśniającej co się stało. Żeby odblokować historię ( chaptery ) trzeba grać podstawowy survival i tam odnajdywać zapiski ludzi.

W TJ można grać w co-opie więc żona też będzie mogła zagryzać kurczaczki ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale szkoda :( A jakiś co-op?? Napaliłem się na gierę a tu dupa... To może jeszcze zapytam jak to jest grając X-razy dalej miodnie czy już nuda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale szkoda :( A jakiś co-op?? Napaliłem się na gierę a tu dupa... To może jeszcze zapytam jak to jest grając X-razy dalej miodnie czy już nuda?

Tutaj każdy Ci powie inaczej, bo każdy ma swoje subiektywne zdanie. Jeśli o mnie chodzi to najlepiej mi się gra odblokowując na zmianę roślinożerców i mięsożerców, przy okazji spółkując kiedy tylko się da :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że gra mnie aż tak wciągnie. Przed kilkoma minutami udało mi się zakończyć główną historię, a do odkrycia mam jeszcze prawie połowę zwierzaków (17 do odblokowania). Ogólnie fajnie to zrobili że trzeba grać na przemian: najpierw rozdział ze "story mode", później "survival". Znajdziesz trzy notatki to odblokuje się kolejny rozdział głównego wątku (najbardziej się męczyłem przy "skradankach" w wykonaniu hieny).

I mimo tego że cały czas robimy praktycznie to samo (jedzenie, zaznaczanie terenu, spółkowanie) to wcale się to nie nudzi. A przynajmniej ja tak mam - ostatnio zaliczyłem prawie 2-godzinną sesje w przetrwaniu (i faktycznie po dobiciu setki jest ciekawy motyw z ludźmi... zresztą właśnie te "stworzenia" zakończyły żywot mojego wilka :( ).

Grając mięsożernymi możemy sobie pozwolić na więcej, z kolei roślinożercami większą uwagę trzeba zwrócić na krycie się, skradanie i ogólne unikanie wroga.

Kanapowy co-op to też fajna sprawa - szkoda tylko że nie dali jakiejś opcji multi przez sieć.

Ogólnie tytuł w mojej ocenie bardzo udany, wart swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam cenka bardzo przyzwoita.

Jeszcze wcześniej profilaktycznie dodałem do listy pobierania dlc (były za free dla PS+), mimo że nie miałem gry

Ja tu widzę 2 opcję albo wyłączę po 5 minutach, albo będę w to ciupał długie godziny.

Sam jestem ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też trzecia opcja ;D po 15 min wyłączysz poniewaz stwierdzisz że lipna gra a i tak do niej wrócisz i wtedy już bedziesz łupał całymi dniami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś mi podpowiedzieć jakąś taktykę ponieważ gram teraz hieną w przetrwaniu i nie mogę w żaden sposób przejąć wszystkich terenów panter :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się zabijać z ukrycia...powiększaj swoje stado i noś jakieś itemki na sobie które podnoszą staty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jeszcze mam pytanie czy przejście story mi coś do oprócz nowych zwierząt? jakieś itemki może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i faktycznie chyba tylko Japończycy mogli wymyślić coś takiego :P

A tak poza tym, którym zwierzakiem udało się wam ugrać najwięcej lat? ;)

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć, jak zapisać stan gry ?, bo w momencie kiedy chce przerwać gre i ją zakończyć, to wyskakuje mi czy chce zakończyć gre bez zapisania, daje że nie, myślać że mi się pokaże opcja zapisania, ale nic z tego, a gdy podczas gry wyłącze ją to przy ponownym włączeniu gra zaczyna się od nowa :(.

Jakaś rada ?.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć, jak zapisać stan gry ?, bo w momencie kiedy chce przerwać gre i ją zakończyć, to wyskakuje mi czy chce zakończyć gre bez zapisania, daje że nie, myślać że mi się pokaże opcja zapisania, ale nic z tego, a gdy podczas gry wyłącze ją to przy ponownym włączeniu gra zaczyna się od nowa :(.

Jakaś rada ?.

Pozdrawiam :)

Grę możesz zapisać wtedy, gdy zamiast płodzić potomstwo z samicą wybierzesz opcję zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z promocji, kupiłem TJ.

 

Gra mnie jakoś odrzuca, ale w momencie jak przy niej usiądę, to się nie mogę oderwać :D Gram póki co tylko drapieżnikami, raz próbowałem tą sarenką, ale to raczej nie dla mnie - dwóch lat nie dotrwałem.

 

Czy mniejszymi zwierzakami w ogóle da się dłużej dożyć, czy nie ma co próbować tylko odblokowywać jak najszybciej coś lepszego?

Kotem, beaglem i szpicem dobijałem do ok. 20 lat. retrieverem udało się 41, tylko w tym momencie nie bardzo miałem co jeść, bo 90% zwierząt była ode mnie większa, trafiły się wilki, ale niestety mnie wykończyły, udało się upolować lwiątka, ale zaraz lwica przyszła i się 3 lata chowałem po krzakach żeby ją zgubić.

 

Mam jeszcze kilka pytań:

1. Ilość potomstwa jest zależna od rodzaju samicy, nie?

2. Jakie macie sposoby na tą trującą mgłę? Staram się uciekać do sąsiedniej miejscówki, ale ona najczęściej też jest zatruta. Są jakieś na to sposoby? Retrieverem przyżyłem tak długo głównie dzięki zapasom lekarstw, jedzenia, którymi się odtruwałem. Zmarlem w momencie jak mi się zapasy pokończyły.

3. Czy to, że "ulepszymy" dane zwierzę, oznacza, że w następnej grze będzie ono z tymi lepszymi statystykami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotem, beaglem i szpicem dobijałem do ok. 20 lat. retrieverem udało się 41, tylko w tym momencie nie bardzo miałem co jeść, bo 90% zwierząt była ode mnie większa, trafiły się wilki, ale niestety mnie wykończyły, udało się upolować lwiątka, ale zaraz lwica przyszła i się 3 lata chowałem po krzakach żeby ją zgubić.

 

 

Już tym opisem zaintrygowałeś mnie na tyle, że chyba się grą zainteresuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×