Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wy się tak chwalicie tymi waszymi super zarobkami po 1,5 mln a ja jak zarobie 6k dziennie to się ciesze xD

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to ciekawi... Skoro wyrywają tyle hajsu to po co pracują :D

Szkoda, że nie ma Sturridge IF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, z powodu pace, UT to nic wiecej jak pace abusing - wiec pomysl nad zimana zawodnikow, a juz napewno obroncow aby mieli jak najwiecej pace ;)

dzięki, jednak czy mógłby ktoś odpowiedzieć - na co byście postawili - na lepszego gracza czy na zielone połączenia między graczami - oczywiście przy porównywalnych zawodnikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzięki, jednak czy mógłby ktoś odpowiedzieć - na co byście postawili - na lepszego gracza czy na zielone połączenia między graczami - oczywiście przy porównywalnych zawodnikach

http://www.futhead.com/ Zrób sobie na tej stronie swój skład o którym mówisz i dopiero pokaż. U góry wciśnij tylko Squad Creator. :) Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/ Zrób sobie na tej stronie swój skład o którym mówisz i dopiero pokaż. U góry wciśnij tylko Squad Creator. :)

pokazałem skład w oryginlej FUT Web App http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#dx3b4DFvnIWM1:ps3

co za różnica na której stronie generuję skład. Ja ten już mam - teraz pytam o sugestie dotyczące poprawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zarobić dla ciebie w pare dni 1.5 miliona,to może pomyśl o zmianie zawodu.

10k = 5zł 15000000/10000=150 150*5=750zł w pare dni licząc pare za 3 = 30 dni miesiąca /3 =10 10*750=7500zł

Masz 7500 miesięcznie na czysto według twojej metody

Tutaj widac typowy polski hejt bijacy od niektorych :)

Zarabiam znacznie wiecej niz 7500zl miesiecznie z normalnej pracy, ale tu nie o to w tym chodzi. W handlowaniu w UT trzeba trafiac na dobre momenty - przykladem jest Lewandowski tydzien temu. Poza tym od premiery fify niespecjalnie interesowal mnie trading w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Uciekaj do książek, bo za parę dni matura a ty głupoty wypisujesz zamiast się uczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lol. Uciekaj do książek, bo za parę dni matura a ty głupoty wypisujesz zamiast się uczyć.

Wyslac Ci skan mojego dowodu chlopcze?

Zreszta co ja bede tu sie z kims klocic w internecie. Kilka osob z tego forum mnie zna osobiscie i to wystarczy.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslac Ci skan mojego dowodu chlopcze?

Zreszta co ja bede tu sie z kims klocic w internecie. Kilka osob z tego forum mnie zna osobiscie i to wystarczy.

ostatnio na forum sporo hejtu, robi sie nie ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spójrzcie jak podskoczyły ceny graczy z Borussi i Bayernu Monachium :). Weidenfeller SIF przed tym całym "upośledzeniem marketu" kosztował 20-30k teraz po 60k łazi :)

Neuer MOTM O_o http://www.futhead.com/fifa/players/13367/

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie jak podskoczyły ceny graczy z Borussi i Bayernu Monachium :). Weidenfeller SIF przed tym całym "upośledzeniem marketu" kosztował 20-30k teraz po 60k łazi :)

Neuer MOTM O_o http://www.futhead.c.../players/13367/

nie wiem tylko za co on ten MOTM dostal jak nic nie musial bronic hehe

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

po ile Messi chodzi?

Normalna wersja : (OVR 94) -1,5 mln,

Messi Rekord Muller'a (OVR 91) - 2,2 mln,

Messi TOTW 6 (OVR 95) - 1,8 mln,

Messi TOTW 20 (OVR 96) - 2,3 mln,

Messi TOTY (OVR 98) - 3,2 mln.

Edytowane przez Michalx2204
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jeszcze jakbyś mógł żółtodziobowi wytłumaczyć co znaczy MOTM TOTY i inne skróty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Hummelsie?

Niby ma 85 obrony ale pace 65 chodzi po 20k ,a w ostatnim meczu straciłem przez niego gola bo nie potrafił dogonić zawodnika.

Chyba go sprzedam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzięki, jeszcze jakbyś mógł żółtodziobowi wytłumaczyć co znaczy MOTM TOTY i inne skróty :biggrin:

TOTW - team of the week

MOTM - man of the match

TOTY - team of the year

Co sądzicie o Hummelsie?

Niby ma 85 obrony ale pace 65 chodzi po 20k ,a w ostatnim meczu straciłem przez niego gola bo nie potrafił dogonić zawodnika.

Chyba go sprzedam..

czasami i Thiago Silva kogos nie dogoni - pograj dluzej, wg. mnie nie jest zlym obronca

swoja droga ciekawe czy mozna jeszcze dostac tego Messiego z okazji rekordu Mullera - pewnie jest dosyc rzadki na rynku

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

swoja droga ciekawe czy mozna jeszcze dostac tego Messiego z okazji rekordu Mullera - pewnie jest dosyc rzadki na rynku

Co ty. Mówiąc ceny Pakasiedlce sam sprawdzałem na market. Dokładnie jest ich 6 bo teraz przeliczyłem :biggrin: 6 Messich jest też TOTW (5 Lionelów z OVR 95 i jeden z OVR 96) i 3 TOTY :)

@Pakasiedlce Również Herby,stroje wpływają na wartość. Wiadomo,że wartość ich jest mniejsza od zawodników ale wartość jakąś mają. Zakładam,że robisz trofeum "Kocham ten klub" ;)

Pytanie ode mnie : Serie A,Bundesliga czy też Liga Portuguesa? :) Skład buduje po TOTS bo będzie to najbardziej opłacalne. Teraz tylko się zdecydować pod jaką ligę będę robić team i właśnie nie jestem zdecydowany. Włochami grałem,Niemcami tak samo tylko Portugalską nie. Jeśli bym się zdecydował na Portugalczyków to tylko skład z IF bo ceny normalnych kart są po prostu śmieszne. Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy TOTS wyjdzie ? Chodzi mi o dokładną datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty. Mówiąc ceny Pakasiedlce sam sprawdzałem na market. Dokładnie jest ich 6 bo teraz przeliczyłem :biggrin: 6 Messich jest też TOTW (5 Lionelów z OVR 95 i jeden z OVR 96) i 3 TOTY :)

@Pakasiedlce Również Herby,stroje wpływają na wartość. Wiadomo,że wartość ich jest mniejsza od zawodników ale wartość jakąś mają. Zakładam,że robisz trofeum "Kocham ten klub" ;)

Pytanie ode mnie : Serie A,Bundesliga czy też Liga Portuguesa? :) Skład buduje po TOTS bo będzie to najbardziej opłacalne. Teraz tylko się zdecydować pod jaką ligę będę robić team i właśnie nie jestem zdecydowany. Włochami grałem,Niemcami tak samo tylko Portugalską nie. Jeśli bym się zdecydował na Portugalczyków to tylko skład z IF bo ceny normalnych kart są po prostu śmieszne. Z góry dziękuje za pomoc.

z portugalskiej polecam Ci Iturbe z Porto - srebrny prawy napastnik ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z portugalskiej polecam Ci Iturbe z Porto - srebrny prawy napastnik ;)

Do tej portugalskiej to jeszcze nie jestem pewien ale pewnie to by była miła odskocznia od składów BPL i team'ów a'la Borussia & Bayern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do tej portugalskiej to jeszcze nie jestem pewien ale pewnie to by była miła odskocznia od składów BPL i team'ów a'la Borussia & Bayern

dodam Cie jutro rano do znajomych to moze sie cos pyknie .)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglibyście się pochwalić swoimi najlepszymi składami ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×