Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=fTsI0Cz5nKujf:ps3

Nie jestem pewien Buffon czy Handanovic a tak to co zmienic ?

chyba jednak DZIDZI, ja osobiscie jeszcze Pirlo bym wrzucil za Guarina + dodal Abate

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Guarin zjada Pirlo. Lepszy odbior pilki, strzaly z dystansu, walka cialem, szybkosc i gra głową. Mozesz tez sprawdzic Cuadrado i Zunige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Guarin zjada Pirlo. Lepszy odbior pilki, strzaly z dystansu, walka cialem, szybkosc i gra głową. Mozesz tez sprawdzic Cuadrado i Zunige.

CDM rzadko aczkolwiek gra glowa wiec to najmniejszy problem byl by dla mnie, Pirlo ma bardzo dobre podanie i lepszy rzut wolny, lepiej dogra z rogu czy wolnego - kwestia gusu, ja wolal bym miec Pirlo niz Guarina u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie sposób na zarobiek coinsów??

 

Zaiubienie ich na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem nad Vidala za Guarina plus IF Benatia za Ogobone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecicie na RW z okręgu ESP/Primera Division?

 

 

Może Alexis ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, panowie pytanie mam, jakie duety waszym zdaniem sa najlepsze, trafil mi sie dzisiaj neymar po raz drugi i thiago silva na dokladke, pytanie tylko z kim  ich zestawic, wiem ze diego costa jest dobry kloc, ale moze jest ktos taki jak ibarbo w bbva, bo u mnie z balotellim zwijaja murawe, albo jak aguero z negredo, wiec jakie dwojki najlepiej wam chodzily?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Dzisiaj notuje sobie Ilość bramek straconych po rzutach rożnych, bo mimo że gram w 4 Lidze to jest jakieś nieporozumienie u mnie rzut rożny to jak karny... Przykładowo na 2 rzuty rożne w meczu zawszę tracę bramkę ja nie wiem ktoś mnie może nauczyć jak się bronić... bo wygrane mecze remisuję albo przegrywam przez rożne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Dzisiaj notuje sobie Ilość bramek straconych po rzutach rożnych, bo mimo że gram w 4 Lidze to jest jakieś nieporozumienie u mnie rzut rożny to jak karny... Przykładowo na 2 rzuty rożne w meczu zawszę tracę bramkę ja nie wiem ktoś mnie może nauczyć jak się bronić... bo wygrane mecze remisuję albo przegrywam przez rożne...

Wychodzc bramkarze caly czas moze cos da od czasu do czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawialem się nad Balotellim, tylko nie wiem czy bedzie pasowal do mojego stylu gry tj akcja skrzydlem i wrzuta na dobrze glowkujacego napastnika ? Dobrze gra glowa jako solo napastnik ? A za prawoskrzydlowego na prawej obronie poziekuje :)  Ale dzieki za rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawialem się nad Balotellim, tylko nie wiem czy bedzie pasowal do mojego stylu gry tj akcja skrzydlem i wrzuta na dobrze glowkujacego napastnika ? Dobrze gra glowa jako solo napastnik ? A za prawoskrzydlowego na prawej obronie poziekuje :)  Ale dzieki za rade ;)

ciezko o kogos lepszego jesli chodzi o glowki niz Gomez, ale sproboj moze Igły z Napoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawialem się nad Balotellim, tylko nie wiem czy bedzie pasowal do mojego stylu gry tj akcja skrzydlem i wrzuta na dobrze glowkujacego napastnika ? Dobrze gra glowa jako solo napastnik ? A za prawoskrzydlowego na prawej obronie poziekuje :) Ale dzieki za rade ;)

Masz bardzo kreatywny styl gry :) jeden z najtrudniejszyxh do opanowania. Szacun! Ehh...

Kup Ibarbo, bedziesz miec wszystko, co potrzeba.

Edytowane przez F3niX
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawialem się nad Balotellim, tylko nie wiem czy bedzie pasowal do mojego stylu gry tj akcja skrzydlem i wrzuta na dobrze glowkujacego napastnika ? Dobrze gra glowa jako solo napastnik ? A za prawoskrzydlowego na prawej obronie poziekuje :)  Ale dzieki za rade ;)

Bez urazy, ale przez takich jak ty tracę chęć na grę w FIFE 14... (chodzi o twój "styl" gry)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma lepszego w serie A jesli chodzi o glowki niz Gomez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Dzisiaj notuje sobie Ilość bramek straconych po rzutach rożnych, bo mimo że gram w 4 Lidze to jest jakieś nieporozumienie u mnie rzut rożny to jak karny... Przykładowo na 2 rzuty rożne w meczu zawszę tracę bramkę ja nie wiem ktoś mnie może nauczyć jak się bronić... bo wygrane mecze remisuję albo przegrywam przez rożne...

Dla mnie np. rożne nie są żadnym problemem. Nie pamiętam, żeby ktoś mi ostatnio strzelił gola z rożnego. Dlaczego ? Pewnie dlatego, że mój skład to głównie dobrze główkujący zawodnicy i bardzo silni. Ja sam strzelam bardzo dużo goli z rożnych ( jak to powiedziałeś co 2-3 rożny jest bramka) :)

 

Masz bardzo kreatywny styl gry :) jeden z najtrudniejszyxh do opanowania. Szacun! Ehh...

Kup Ibarbo, bedziesz miec wszystko, co potrzeba.

No sorry, ale rok temu pace odgrywał większą rolę od siły i główek to wszyscy pluli się, że wszyscy mają skłądy nastawione na pace, a w tym roku ktoś gra na dobrze główkującego napastnika to od razu jest płacz. Ja np. mało bramek tracę, po wrzutkach, gdyż mam dobrze główkujących obrońców, którzy jednak nie są mega szybcy, ale dają radę. A po drugie każdy gra tak jak lubi, tym bardziej, że nie strzelam wszystkich bramek z głowy, ale także z dystansu czy po długiej piłce na dobieg więc w czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie np. rożne nie są żadnym problemem. Nie pamiętam, żeby ktoś mi ostatnio strzelił gola z rożnego. Dlaczego ? Pewnie dlatego, że mój skład to głównie dobrze główkujący zawodnicy i bardzo silni. Ja sam strzelam bardzo dużo goli z rożnych ( jak to powiedziałeś co 2-3 rożny jest bramka) :)

 

No sorry, ale rok temu pace odgrywał większą rolę od siły i główek to wszyscy pluli się, że wszyscy mają skłądy nastawione na pace, a w tym roku ktoś gra na dobrze główkującego napastnika to od razu jest płacz. Ja np. mało bramek tracę, po wrzutkach, gdyż mam dobrze główkujących obrońców, którzy jednak nie są mega szybcy, ale dają radę. A po drugie każdy gra tak jak lubi, tym bardziej, że nie strzelam wszystkich bramek z głowy, ale także z dystansu czy po długiej piłce na dobieg więc w czym problem ?

W tym roku też jest dużo jeźdźców bez głowy, którzy wystawiają w ofensywie sprinterów i bazują na długiej piłce. 

 

Możecie rzucić okiem? No i oczywiście coś doradzić :D 

 

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=d0dNOUconKuQ4:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie np. rożne nie są żadnym problemem. Nie pamiętam, żeby ktoś mi ostatnio strzelił gola z rożnego. Dlaczego ? Pewnie dlatego, że mój skład to głównie dobrze główkujący zawodnicy i bardzo silni. Ja sam strzelam bardzo dużo goli z rożnych ( jak to powiedziałeś co 2-3 rożny jest bramka) :)

 

No sorry, ale rok temu pace odgrywał większą rolę od siły i główek to wszyscy pluli się, że wszyscy mają skłądy nastawione na pace, a w tym roku ktoś gra na dobrze główkującego napastnika to od razu jest płacz. Ja np. mało bramek tracę, po wrzutkach, gdyż mam dobrze główkujących obrońców, którzy jednak nie są mega szybcy, ale dają radę. A po drugie każdy gra tak jak lubi, tym bardziej, że nie strzelam wszystkich bramek z głowy, ale także z dystansu czy po długiej piłce na dobieg więc w czym problem ?

jaka masz obrone? z ciekawosci pytam, bo Ramos i Thiago Silva nie uchronili mnie od strat beznadziejnych goli z glowek , Kompany i Luiz tez - wiec kto ? 

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka masz obrone? z ciekawosci pytam, bo Ramos i Thiago Silva nie uchronili mnie od strat beznadziejnych goli z glowek , Kompany i Luiz tez - wiec kto ? 

Albo to jest zasługa duetu Kaboul-Mangala, którym grałem, i byli spoko, albo całym dobrze główkującym i silnym składem ( patrz Guarin, Pogba, De Rossi, Gomez itp.), albo tym, że grałem wtedy w 5 lidze :biggrin:

Edytowane przez Mysciak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×