Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Taka jest już fifa niestety ;/ wygrywasz kilka meczy z rzędu to potem jak na złość specjalnie Ci rozlosuje jakiegoś koazaka,albo odłączy cb przy meczu który wygrywasz,ja dla przykładu miałem taki mecz , że wygrałem z jakimś gościem 2:0 i przy ocenach zawodników meczowych wywalilo mnie z UT..To już denerwujące się robi..

Wiecie może jak zmienić zapore Firewall na niską-zieloną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem innej natury, kozakow ogrywam a przegrywam z typami majacymi tyle samo porazek co wygranych :) ogram typa co ma bilans 150 wygranych i 30 porazek a wtopie z gosciem 110-107, to jest dopiero zagadka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 u mnie tak samo jest :) Najgorsze jest to jak grasz z jakimś typem co ma słaby skład i ładujesz na bramke a nic nie chce wpaść a gość pod koniec meczu zrobi akcje i amen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 u mnie tak samo jest :) Najgorsze jest to jak grasz z jakimś typem co ma słaby skład i ładujesz na bramke a nic nie chce wpaść a gość pod koniec meczu zrobi akcje i amen ;)

przypominam sobie mecz 2-2 do 90 minuty, juz troche gramy w tym doliczonym czasie - rozgrywam akcje w polu karnym, strzelam z pozycji czystej oscarem w slupek-pilka odbija sie do goscia on idzie z kontra :) sedzia oczywiscie nie przerywa i koles strzela mi gola :) odrazu wylaczylem konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie football ;)

Piachu00 Z jakiej ligi masz skład jeśli można zapytać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beksy-płaczki na tym forum :D

jak ktoś ma Ronaldinho, a nie używa, to chętnie przyjmę, hihi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogralem juz kupe grajkow z paru lig i najlepiej mi sie gralo... Remy z OM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, czemu masz na lawce bobow i 4,5* team?? Daje jakiegos handicapa, czy po prostu tak wyszlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remym nie grałem ale słyszałem ,że jest dobry zreszta widać po jego statystykach fizycznych ;) a co sądzisz o Kompanym i Balotellim ??bo widze , że ich masz w składzie....a właśnie mam zamiar kupić oby dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się kurwa handlować bo nie mogę znalejsc nikogo dziś, wczoraj na marcelo zarobiłem wieczorem 26k a dziś to kurwa nie mogę go kupić :(

Wie ktoś coś o tym Autobuyer jak to działa, wygląda itp bo na YT to pewnie same walki

Edytowane przez xKris_PLx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu podwoilo mi fifa points? ;O na chwile wyszedlem z futa by dokupic miejsce na jednorazowe, wracam i mam tyle co przed chwila a kupilem z 15 paczek ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu podwoilo mi fifa points? ;O na chwile wyszedlem z futa by dokupic miejsce na jednorazowe, wracam i mam tyle co przed chwila a kupilem z 15 paczek ;O

Bug pewnie jakiś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten bug właśnie co ludzie używali co ostatnio FUT był tak długo down

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, czemu masz na lawce bobow i 4,5* team?? Daje jakiegos handicapa, czy po prostu tak wyszlo?

to przypadek bo wiecej coins nie mialem %-)

Remym nie grałem ale słyszałem ,że jest dobry zreszta widać po jego statystykach fizycznych ;) a co sądzisz o Kompanym i Balotellim ??bo widze , że ich masz w składzie....a właśnie mam zamiar kupić oby dwóch

Balo jak najbardziej godny obczajenia, to moj 3 sklad z BPL i zawsze Mario mialem :) Kompany w srodku przy tej formacji robi swoje, widac, ze to obronca z gornej polki ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok bo właśnie się zastanawiałem czy jest sens wydawać tyle kasy na Kompanego ... zresztą widać po jego statach,że jest obrońcą z górnej półki i warto go kupić jeżeli chce się mieć dobry zespół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zawsze sie kieruje sensem wydawania kasy, lubie Kompanego i go mam :P tak samo bylo z Lewandowskim IF - czy on byl wart 100k ? watpie no ale chcialem i go mialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadome każdy ma swoich ulubieńców i chce ich mieć w swoim składzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadome KAŻDY ma swoich ulubieńców i chce ich mieć w swoim składzie ;)

Ja nie mam

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadome każdy ma swoich ulubieńców i chce ich mieć w swoim składzie ;)

szkoda, ze CR7 ma tak zawrotna cene ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze CR7 ma tak zawrotna cene ;)

Ano w sumie jego chciałbym mieć, dlatego do końca fify 13 będę kupował paczki, bo na neymara nie chce mi sie zbierac, a co ciekawszych już mam w klubie :)

Zlatusia też chcem :biggrin: Ale żadnego polaka nie kupie ani nikogo z ukochanego ajaxu :) Tych chce bo mają 5* skilla

Edytowane przez Kostka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co mnie juz najbardziej wkurwia w tej grze to jak debil z ktorym gram bedzie mi ogladal cale wejscie i za huja nie nacisnie x nie kurwa po huj on wczuwa się w pizdu. Dlaczego ja to musze kurwa ogladac!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co mnie juz najbardziej wkurwia w tej grze to jak debil z ktorym gram bedzie mi ogladal cale wejscie i za huja nie nacisnie x nie kurwa po huj on wczuwa się w pizdu. Dlaczego ja to musze kurwa ogladac!!!!

Wyłącz komputer, konsole, idź zaparz sobie herbaty i idź spać. Przerwa od fify :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha w kazdej grze sa tacy pomylency ;) pamietam jak w fight night wejscia na ring itp ogladali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×