Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Sign in to follow this  
Followers 0
pablos_PRO

PS3 FIFA Ultimate Team

12353 posts in this topic

Ja po długiej przerwie wróciłem do futa. Nic się nie zmieniło, mam mecze, gdzie wygrywam 6:1 i takie, gdzie przegrał 8:1, kocham tę grę.

Jeszcze tak z ciekawości spytam. Krótko gram w FUT i się zastanawiałem czy zdarza się, że EA zmienia np. karty ze srebrnej w złotą, albo złotą w wyjątkową złotą, itp.

Edited by ahorsides

Jeszcze tak z ciekawości spytam. Krótko gram w FUT i się zastanawiałem czy zdarza się, że EA zmienia np. karty ze srebrnej w złotą, albo złotą w wyjątkową złotą, itp.

Nie, takich bajerów to nie ma.

Nawet jak zwiększyli ostatnio statystyki (Np El Shaarawy z OVR 76 dostał up na 79) to w FUT dalej bez zmian;)

Ehhh 20 kart mi wisi na aukcji... Masakra jakaś co się z tymi serwerami wyrabia w 13'tce

I z ciekawostek przyrodniczych dla pana Krisa, dowód na to że szybkość nie gra bramka strzelona w spotkaniu online przez Cardozo (Tempo 60!)

http://www.ea.com/pl...o/ugc/145388656

Edited by polo508

Isco, on miazdzy system. Modric tez jest dobry. Jak Cie stac ewentualnie to Xavi xD

Panie, czytej pan zanim odpowisz. MINIMUM 4*

Ale dzieki za przypomnienie o modricu, przecież chciałem go kupić x D

Jak juz piszesz to moglbys mi odpowiedziec a nie pisac

takie posty... -,-

Aha :D

O formacje to można pytać jak na dane pozycje jest slaby wybór graczy, ale w BPL każdą pozycje możesz obsadzić zawodnikiem z najwyższej półki.

Panowie, da sie coś zrobić jak sie trafiło czarną karte na FUT WEB, żeby zaliczyło trofeum na konsoli? :/ btw wypadła z darmowych paczek za pre-ordera... inna sprawa, że to David Navarro i jest nic nie warty :D

Moim zdaniem do BPL najlepsza jest 4-1-2-1-2 oraz 4-3-1-2. Jeżeli chcesz team na PACE to 4-3-3.

@Szlachcic niezły crap normalnie jakbym widział to co wypada mi przy otwieraniu paczek :P

Edited by bartez1994

Panie, czytej pan zanim odpowisz. MINIMUM 4*

Ale dzieki za przypomnienie o modricu, przecież chciałem go kupić x D

Na co Ci te 4* ? Jak w tej grze liczy sie pace i passing?

pace w szczególności :D

Polecam 3-5-2 do BPl ja taką gram,ale tam musisz mieć szybkich obronców! najlepiej takich którzy mają dobre glówki ,ja mam tak:

Vermaelen Agger Kaboul :D

Agger najwolniejszy więc na centrze gra :P

chłopaki do seri a na st Pato czy Cavani

Ja mam Cavaniego i Miccolliego w ataku. Cavani w kazdym meczu strzela bramke.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Ja mam Cavaniego i Miccolliego w ataku. Cavani w kazdym meczu strzela bramke.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

pdeślij link do swojego składu

Grałem w 4 lidze (nowy klub) złotym składem max 60 zgrania. Trafiłem na kolesia który miał początkowy, brązowy skład. Wygrywałem 5-2 i w 90 minucie koleś się rozłączyć, zamiast poczekać te parę sekund ;D

Ja to dopiero teraz potwieram paki na TOTY , sprzedałem coinsy i będę musiał FP kupić

A dzisiaj z darmowej paki wypadł Tiote 4-1-2-1-2 czyli szrot :)

Edited by Dkrecik

Mi tam też nie zależy na współczynniku, jak widzę ze nie mam szansy wygrać bo przegrywam ze 3:0 a bramkarz przeciwnika lapie wszystko jak leci to po prostu opuszczam mecz. Co prawda nie robię tego w 90 minucie xd, mogło go też wywalić, ja w kilku wygrywalem np.5:2 i w 90 minucie mnie wywalalo z gry i zaliczało porażkę. Teraz na początku meczu jak widzę ze ogromne lagi są to nawet się nie mecze

Edited by bartez1994

krecik a ty grasz w tą grę dla budowy najlepszego składu, czy tak 4fun na paczki? ;p..

Na paczki :D już nie mam frajdy z grania :D

Jak będę otwierał paki to spróbuję liva zrobić to zoabaczymy czy będzie farcik znowu :)

Na paczki :biggrin: już nie mam frajdy z grania :biggrin:

Jak będę otwierał paki to spróbuję liva zrobić to zoabaczymy czy będzie farcik znowu :)

dobry pomysł, bym był świadkiem jak ktoś dropi z paczki niebieskiego Messiego :D

Gk buffon , na lb armero , na cb chiellini , na rb abate i na cam boateng lub hamsik

dobry pomysł, bym był świadkiem jak ktoś dropi z paczki niebieskiego Messiego :biggrin:

No bez przesady :) jak trafie jakiegoś TOTY to będę szczęśliwy :)