Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rynek bedzie zawalony :) dobrze, ze sie wstrzymalem jeszcze z kupnem paru grajkow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowiE JAKIEGO byscie polecili bramkarza mam szczesnego nie wiem czy warto harta czy cecha z chelsea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś Cecha i broni wysmienicie. :)

Mialem wczesniej Reine i co strzal to brama...

Mata czy Nasri czy Silva zrobcie takie podium kto jest 1 2 i 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowiE JAKIEGO byscie polecili bramkarza mam szczesnego nie wiem czy warto harta czy cecha z chelsea

hart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Mata, Nasri, Silva kogo brać :D

Ja chyba zainwestuję w Silve aby tylko sprzedam ostatnich 3 zawodników. Benzeme już za 63k i zaraz za 60 ustawie jak nie zejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaya Toure, czy zostac przy Tiote/Wilshere(bardzo dobrze gra na CDM)?

Bartez lepiej szybko sprzedawaj, bo od jutra pewnie zalamanie rynku bedzie.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego się obawiam przy HH cena może spaść spokojnie poniżej 55 a dopiero był za 68 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Nasri>Mata>Silva.

Silva jest dla mnie za mało dynamiczny, Nasri jest najszybszy i potrafi podciągnąć akcję, Mata ma świetny drybling i potrafi przedryblować kilku przeciwników i świetny strzał. Silvą grało mi się najsłabiej.

Tak na prawdę to powinno być Nasri>>Mata>Silva, bo między Hiszpanami jest bardzo mała różnica.

Podkreślam że to tylko moja opinia i ktoś ma prawo się z tym nie zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaya Toure, czy zostac przy Tiote/Wilshere(bardzo dobrze gra na CDM)?

Bartez lepiej szybko sprzedawaj, bo od jutra pewnie zalamanie rynku bedzie.

tylko Yaya :D

wlasnie zakupilem Adebayora :) jutro zdam relacje jak sobie radzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toure jest bardzo dobry na defensywnym a co do trójki pomocników to również wybrałbym Nasriego bo sam go kupiłem i jestem zadowolony Mata taki sobie a Silvą nie grałem.

A taką bramkę strzeliłem właśnie Nasrim

http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/145521501

Edytowane przez koucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może wezmę Nasriego na początek, pozbieram kasy a potem najwyżej wymienię lub dokupię Silvę. Na początek i tak będzie dobry. Benzema poszedł za 64,5k

Wyszło mi coś takiego: http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#b14rSyhBnItiw:ps3

Jeszcze na obronę Clichy, który został zalicytowany, a do końca aukcji 10h :) Ciekawe czy będzie się grało lepiej niż BBVA

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej zarabiacie na nowych grajków? Gracie online czy coś innego? Bo mi już od tego otwierania paczek robi się słabo, najdrożdza rzecz jaką dostałem to fitnes dla całego teamu i poszedł za 2200 :( a otworzyłem już kilkanaście paczuszek

Edytowane przez Focus_321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej zarabiacie na nowych grajków? Gracie online czy coś innego? Bo mi już od tego otwierania paczek robi się słabo, najdrożdza rzecz jaką dostałem to fitnes dla całego teamu i poszedł za 2200 :( a otworzyłem już kilkanaście paczuszek

graj mecze i uzbieraj na sklad, ewentualnie pozniej otwieraj paczki - nie odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • dzięki za odpowidzi, wychodzi na to że lepiej poświęcić trochę więcej czasu na granie niż bezsensownie otwierać paczki. No chyba że jestem takim pechowcem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może wezmę Nasriego na początek, pozbieram kasy a potem najwyżej wymienię lub dokupię Silvę. Na początek i tak będzie dobry. Benzema poszedł za 64,5k

Wyszło mi coś takiego: http://www.ea.com/uk...4rSyhBnItiw:ps3

Jeszcze na obronę Clichy, który został zalicytowany, a do końca aukcji 10h :) Ciekawe czy będzie się grało lepiej niż BBVA

W sumie może wezmę Nasriego na początek, pozbieram kasy a potem najwyżej wymienię lub dokupię Silvę. Na początek i tak będzie dobry. Benzema poszedł za 64,5k

Wyszło mi coś takiego: http://www.ea.com/uk...4rSyhBnItiw:ps3

Jeszcze na obronę Clichy, który został zalicytowany, a do końca aukcji 10h :) Ciekawe czy będzie się grało lepiej niż BBVA

narzekales na obroncow w BBVA a kupiles terrego z 55 pace... Gdzie tu logika? M'bia, Kaboul, Luiz, Koscielny maja wiecej pace.

I proponuje Ci sprzedac tego sturridge'a ktorego masz na lawce, bo on na zadnej pozycji sie nie sprawdzi przy twojej formacji (no i musialbys wywalic z 5k na sama zmiane formacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL IF Ozil wjechal :biggrin: z paczki za wygranie utimate ligi(offline lol)

28bwj5w.png

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie sie ile paczek otworzyliscie zanim trafiliscie zawonika IF. Ja otworzylem okolo 150 zlotych, w tym 25 jumbo i nadale nie trafilem zadnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×