Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Terry ma dobre główki i dobrze mi się nim grało. A rezerwa została ze starego składu na pace który w większości sprzedałem, nie będzie wstawiana. Zawsze można coś jeszcze pozmieniać potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupie dzisiaj kompanego ibede gral duetem kompany/ luiz (koscielny). Wczoraj szału dostalem i sprzedalem cale bbva w godzine i zrobilem bpl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze zrobieniem składu, na początku miałem formacje 4-1-2-1-2, liga angielska, lecz gdy doszedłem do 1 ligii, zaczynałem ciągle przegrywać.

Postanowaiłem sprzedać wszystkich i zabrać się za ligę hiszpańską, kupiłem zawodników, oraz zmieniłem formacje na 4-2-3-1, ale ejst chyba jeszcze gorzej, obrońcy grają tak jakby ich nie było, a niestety nie mam pieniędzy na kupienie obrońcy za 15k.

To mój teraźniejszy skład: http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#fZSnxoNDDaV:360

Niestety ale zacząłem grać dopiero 2 tygodnie temu w FUT, proszę powiedzcie mi, na co zwracać szczególną uwagę gdy kupuję napastników, pomocników środkowych, skrzydłowych, obrońców.

I jak to jest, że często gdy mój rywal ma srebrne karty, albo szaro złote, ciśnie mnie strasznie?

Jeśli ktoś mógłby podać swój sposób na zarobek na rynku(jakiś cennych zawodników, których można kupić tanio, a sprzedać drożej) to też byłoby mi miło :)

Liczę na pomoc,

pozdrawiam.

Edytowane przez kubqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I liga Ultimate Div(ta najlepsza): 5000coins+zlota paczka premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok thx :D a wy gracie offline podstawowymi składami czy robicie jakiś nowy,słabszy złoty skład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam szeroki sklad i nimi gram(serieA). Mam tez srebrny Ekstraklasy ale nim mało kiedy gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram tylko online. Granie offline jest strasznie nudne jak dla mnie, a w online zawsze można trafić na graczy prezentujących różne style. W offline po pewnym czasie na pamięć zna się wszystkie schematy i przeciwnik niczym nie zaskakuje.

BTW mogliby zmienić te numery zawodnikom, bo jakoś ten nr 2 dla bramkarza ciągle mnie razi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I musisz kupować fitness :)

ani razu nie kupilem :) Jak sie zmecza, to siadaja na lawe i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakie rzeczy patrzeć kupując napastników, a na jakie kupując obrońców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze jak mam 3 sklady to kiedy gram 3 to 1 odpoczywa ? :) tzn regeneruje sie fitness?

'?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buduje skład z ligi angielskiej 4-3-3 i potrzebuje LW, mam dylemat czy wybrać Naniego czy Hazarda. Bardziej jestem przekonany do Naniego bo jest o połowę tańszy. Kogo byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz hajs to Hazard :) ale Nani tez niczego sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz hajs to Hazard :) ale Nani tez niczego sobie :)

Piachu ale jest aż taka różnica między nimi, w czym jest lepszy hazard. Ja preferuje 4-3-3 i wydaje mi się że Nani będzie zabójczy na lewym szkrzydle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×