Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do FUT takze moglby byc "podpiety"

Nie wiem czy kolor zapory i jej wysokosc maja znaczenie , wczoraj mialem na czerwono i gra smigala az milo a dzisiaj przy zielonej czasami freezuje.

Z aukcjami najwyrazniej cos robia mialem zalicytowana karte wczoraj a dzisiaj wszelki slad po niej zaginal. Wydaje mi sie ze zostala usunieta przez EA nawet jakbym jej nie wygral to powinna byc w obserwowanych a tu nic amba ja wciela.

Sezony a dokladniej matchmaking w sezonach jest skopany , dobiera druzyny z kosmosu nie ma zadnego ograniczenia co jest dosyc dziwne bo w sezonach on-line mogli zrobic matchmaking , ktory dziala. Kilka razy tez gra uznala , ze "ucieklem " pomimo tego ,ze to przeciwnik sie rozlaczyl. Najwyrazniej trzeba czekac na "pacza" ktory naprawi matchmaking .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hura, 3 lata czekania na temat o Ultimate Team i wreszcie się doczekaliśmy. Jeszcze jakby go podpiąć to byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie bawię sie wUT na stronie, trochę handlując. Znajde czas to z chęcią dołącze do zabawy grając juz na boisku :)

Póki co u mnie pomieszanie poplątanie brązowi ze srebnymi i złotymi. Na szpicy Lljuboja z Cardozo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dzięki dodatkom za pkt np 1000 monet za każdy mecz kasa w ut leci jakoś w miarę.W ut 11 po iluś tam meczach ledwo miałem na brązową paczkę teraz 1 turniej i 3 mecze i mam już z 8000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna te dodatki wielokrotnie wykupic za punkty? i dajcie odpowiedz czy mozliwe jest kupienie fifa points za smsa gram na ps3

Edytowane przez niagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jest kilka opcji np 1000 przez 10 meczy lub 5 zależy od poziomu ea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualny skład (Grę kupiłem we wtorek a w środę już praktycznie taki skład zbudowany) Do tego miałem niezłe szczęście bo w pierwszej paczce jaką kupiłem Kake (sprzedany za 17250) i Wellbeck'a (sprzedany za 6700)

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#FnGdyjefnHtLB:ps3

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście dzisiaj daily gift? Mieli rozdawać do końca września więc się dziwię.

nie otrzymałem ale z tego co się orientuje miał być przez tydzień, season ticket pozwalal na gre w fife od soboty dla Europy więc dzisiaj koniec daily gift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daily gift miał być dla graczy, którzy grali w poprzednie edycje UT. Bonusy miały być do końca września, przynajmniej tak twierdził oficjalny profil EA na pejsbuku :P

Wraz z startem nowej aplikacji do FUT chcemy też nagradzać powracających użytkowników - będą oni otrzymywali codzienne paczki z prezentami, od jutra aż do końca września. Dotyczy to wszystkich graczy, którzy założyli konto FUT i skorzystali z aplikacji w ostatnim półroczu, tj. pomiędzy 7 marca a 12 września.
Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem przy wpisywaniu tego pytania awaryjnego ciągle przy logowaniu się w FUT na konsoli? Bo to już mnie denerwuje... No i jak z tą stroną www FUTA jest? Kolega dostaje paczki codziennie, złote na dodatek, a ja nie mogę się zalogować, bo konto mam zablokowane. Czy ci ludzie z EA w ogóle robią coś w tym kierunku? Ja pierdziele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pomóc? Gdy próbuje wejść na web app FUT'a to pokazuje mi się to: http://puu.sh/19Gmy

próbowałem już na chromie, operze, mozilli i explorerze - wszędzie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady dla początkujacego w tym trybie?

Co dokładnie chcesz wiedzieć?

2 dni mnie nie było (ban z czapki), a tu takie zmiany :) Chyba częściej trzeba podpadać, bo nie będzie komu na pytania odpowiadać = moderatorzy zaczną coś robić. Zmiany oczywiście na plus (jest dużo mniejszy bałagan i nie muszę czytać płaczu o momentum)

Anyway... Market jest na chwilę obecną totalnie niestabilny. Można ładnie deale robić. Wyrwaliście coś fajnego w niskiej cenie?

Mógłby ktoś pomóc? Gdy próbuje wejść na web app FUT'a to pokazuje mi się to: http://puu.sh/19Gmy

próbowałem już na chromie, operze, mozilli i explorerze - wszędzie to samo...

wylogowałeś się z UT na konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylogowałeś się z UT na konsoli?

tak, chyba tak. przed wyłączeniem konsoli wyszedłem z trybu Ultimate Team (jeśli o to chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się w ogóle zalogować nie mogę, bo mi konto zablokowali, pomoże mi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci konto zablokowali to się skonsultuj z działem obsługi EA.

Nie wiem jakiej pomocy ty szukasz na forum.

Edit: dodałem kilka przydatnych linków w pierwszym poście.

Proponuję się zapoznać

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo może ktoś wie, co trzeba zrobić. Pisałem maila do lduzi z EA 25.09 i do dziś mi nie odpowiedzieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co "dają" menadżerowie? O co chodzi z tym "team talks" i "contracts"? Co dają te bonusy? Czy żeby działały to formacja menadżera musi być identyczna z tą, którą ma skład czy to tylko wpływa na chemistry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci konto zablokowali to się skonsultuj z działem obsługi EA.

Nie wiem jakiej pomocy ty szukasz na forum.

Edit: dodałem kilka przydatnych linków w pierwszym poście.

Proponuję się zapoznać

Byłem na tej stronce pare razy i tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie, zadałem raz jeszcze pytanie ludziom z EA, może teraz odpisza.

edit: Może mi ktoś wytłumaczć czemu jak gram formacją 4-3-3, to często dostaję w dupę od przeciwnika? Niby ustawienie ofensywane, a moi zawodnicy do piłki nie chcą podejść, nie wystawiają się na wolne pole, nie ma komu zagrać. Zgranie zespołu mam na 80, 4,5 gwiazdkowy team w miarę dobry, więc tego nie rozumiem....

Kolejny problem to z obroną: NIE MOGĘ KOMPLETNIE ZABRAĆ PIŁKI, gram tym L2 i X ale to mało daje, kolesie mnie biorą dryblingiem i na szybkosć, obrońcy nie nadązają za podaniem i praktycznie cały czas przegrywam. Nie chce zmieniać formacji, bo wszyscy moi zadownicy to specjalnie ich brałem na 4-3-3. Może mi ktoś coś do tych 2 zagadnień doradzić?

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipek wczoraj Yaya Toure za 3800(!) normalnie chodzi za 50-60k :)

E to mój najlepszy dotychczasowy transfer to 300 -> 4500 :P

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tej stronce pare razy i tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie, zadałem raz jeszcze pytanie ludziom z EA, może teraz odpisza.

edit: Może mi ktoś wytłumaczć czemu jak gram formacją 4-3-3, to często dostaję w dupę od przeciwnika? Niby ustawienie ofensywane, a moi zawodnicy do piłki nie chcą podejść, nie wystawiają się na wolne pole, nie ma komu zagrać. Zgranie zespołu mam na 80, 4,5 gwiazdkowy team w miarę dobry, więc tego nie rozumiem....

Kolejny problem to z obroną: NIE MOGĘ KOMPLETNIE ZABRAĆ PIŁKI, gram tym L2 i X ale to mało daje, kolesie mnie biorą dryblingiem i na szybkosć, obrońcy nie nadązają za podaniem i praktycznie cały czas przegrywam. Nie chce zmieniać formacji, bo wszyscy moi zadownicy to specjalnie ich brałem na 4-3-3. Może mi ktoś coś do tych 2 zagadnień doradzić?

a L2+O lub samo O próbowałes?

jeszcze mam jedno pytanie:

jeżeli zawodnikowi skończy się kontrakt a ja nie przedłuże to zawodnik odejdzie czy będzie dalej w klubie ale ja nie będę mógł nim grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zawodnikowi skończy się kontrakt a ja nie przedłuże to zawodnik odejdzie czy będzie dalej w klubie ale ja nie będę mógł nim grać

będzie dalej w klubie, po prostu nie będziesz mógł nim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zawodnikowi skończy się kontrakt a ja nie przedłuże to zawodnik odejdzie czy będzie dalej w klubie ale ja nie będę mógł nim grać

Zostaje w klubie ale nie będziesz mógł nim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×