Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Lewandowski w FIFE 14 będzie miał na pewno około 87 lub nawet 88...W ogóle nie wierzyłem w to co widziałem na własne oczy oglądając mecz :o Strzelić Real'owi 4 gole, w półfinale, on już jest wielkim piłkarzem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkim piłkarzem nie można określać kogoś kto zagrał wybitny jeden mecz, poczekaj. W reprezentacji jest osamotniony (czy na pewno?) i wypada fatalnie, dajmy mu rozegrać 1,2 sezony w jednej z najlepszych lig świata - angielskiej lub hiszpańskiej i jeśli sobie wtedy poradzi to będzie wybitnym piłkarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski w FIFE 14 będzie miał na pewno około 87 lub nawet 88...W ogóle nie wierzyłem w to co widziałem na własne oczy oglądając mecz :o Strzelić Real'owi 4 gole, w półfinale, on już jest wielkim piłkarzem...

Trochę Cię poniosło :) 86 to jest max o ile trafi do ligi angielskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dużo mu brakuje, i przebije rekord Gerda Muller'a, który de facto jest legendą. Poza tym nie jeden mecz, ponieważ w lidze jest najlepiej bramkostrzelnym napastnikiem... no a w reprezentacji? Messi np. w reprezentacji szczyci formą? Nie... Więc dla mnie skill w reprezentacji to zupełnie inna płaszczyzna niż na ligowych podwórkach. 87 mi się wzięło stąd, że mam wrażenie że jest lepszy od Gomeza, który ma 87... no zobaczymy.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkim piłkarzem nie można określać kogoś kto zagrał wybitny jeden mecz, poczekaj. W reprezentacji jest osamotniony (czy na pewno?) i wypada fatalnie, dajmy mu rozegrać 1,2 sezony w jednej z najlepszych lig świata - angielskiej lub hiszpańskiej i jeśli sobie wtedy poradzi to będzie wybitnym piłkarzem.
Trochę Cię poniosło :) 86 to jest max o ile trafi do ligi angielskiej :)
Nie dużo mu brakuje, i przebije rekord Gerda Muller'a, który de facto jest legendą. Poza tym nie jeden mecz, ponieważ w lidze jest najlepiej bramkostrzelnym napastnikiem... no a w reprezentacji? Messi np. w reprezentacji szczyci formą? Nie... Więc dla mnie skill w reprezentacji to zupełnie inna płaszczyzna niż na ligowych podwórkach. 87 mi się wzięło stąd, że mam wrażenie że jest lepszy od Gomeza, który ma 87... no zobaczymy.

Co Wy z tymi lepszymi ligami- niemiecka jak w tym sezonie pokazała jest jedną z najlepszych, wcale nie jest powiedziane że najlepsi z bbva czy barclays poradzili by sobie w niemieckiej. Oczywiście jak Lewy byłby Niemcem, Holendrem itp to byłby the best i juz a że jest to Polak to trzeba mu szukać drugiej dziury w d... Ten chłopak naprawdę jest coraz lepszy z meczu na mecz. Widać że pracuje nad sobą a nie chleje jak inne nasze gwiazdy obecne i lat poprzednich.

Taki Gomez np. uważam że Lewy jest bardziej wszechstronny i wyszkolony i dlaczego miałby nie mieć i 88ovr.

Kupując w czasie meczu 10 takich Lewych można było ładnie zarobić w FUT , ja zdążyłem tylko opchnąć swojego ze składu za 19500 i tak ładna kaska wpadła.

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście myśleli o założeniu tematu, gdzie będziemy dodawali recenzje piłkarzy z FUT? Dla mnie fajny pomysł, mógłbym nawet robić listę w pierwszym poście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema byki ! mam pytanie bo jutro kupuję fifa pointsy i za nie otworze ok. 20 paczek za 7500k..otóż lepiej czekać na happy hour czy otwierać teraz ? i w jakich godzinach ? jaki zawodnik ma być na paczce :D piszcie wszystko co wiecie o paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema byki ! mam pytanie bo jutro kupuję fifa pointsy i za nie otworze ok. 20 paczek za 7500k..otóż lepiej czekać na happy hour czy otwierać teraz ? i w jakich godzinach ? jaki zawodnik ma być na paczce :biggrin: piszcie wszystko co wiecie o paczkach.

kup sobie pizze i pare piw, na lepsze Ci to wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :D słyszałem, że w tych za 5k trafiają się lepsi zawodnicy

a paczki otwieram ze względu na to, że u mnie w mieście robili turniej w fife 12 i ja wygrałem a nagroda to karta do empiku za 100zł. czyli biore doładowanie do psn i jazda !! liczę na jakiegoś IF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :biggrin: słyszałem, że w tych za 5k trafiają się lepsi zawodnicy

a paczki otwieram ze względu na to, że u mnie w mieście robili turniej w fife 12 i ja wygrałem a nagroda to karta do empiku za 100zł. czyli biore doładowanie do psn i jazda !! liczę na jakiegoś IF

czaje. no nie ma na to reguły - wszystko zalezy od szczescia, pare razy otwieralem za 100zl. ewentualnie mozesz obrac taktyke, ze otwierasz paczki tylko z Hartem np :P widzialem takie cuda na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba otworze 10 paczek za 7500 a reszta za 5000 :D a ja widziałęm na yt ze koleś jak otwierał paczki i pokazywało mu się czy na pewno chce i czekał chwile, dopiero potem kliknął tak i zawsze coś mu wpadało..albo oglądam top pack reactions i najlepszych graczy dostają jakieś dzieci...najbardziej wkurzające jest ze na ps3 rzadko ktoś dobry wypada bo na xbox co chwile i dlatego taniej jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś niecierpliwy to 6:00 :) Gościu fajnie kręci fife. David1 jeśli już masz kupować coinsy to poczekaj na TOTS.

Tak w ogóle po co kombinować tak z tymi paczkami? Nawet jak otworzysz nosem,będzie kombinacja Messi-Hart to i tak może ci wypaść shit!

Ludzie zobaczyli,że ktoś poczekał przed otworzeniem i mu wypadł Messi to teraz każdy tak robi! Dzieciaki trafiają dobrych graczy bo to oni głównie otwierają pakiety.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 maja bodajże i ja też chciałbym zadać co do tego pytanie. Warto teraz sprzedać cały swój skład i w trakcie TOTS stworzyć jakiś nowy? Chyba się na tym zyska niż straci. Nawet handel wtedy będzie bardziej wartościowy. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak wczesnie by byl TOTS? Myslalem ze 1 ale czerwca jak cos ;)

A jak bedzie TOTS to wszystko stanieje diametralnie. Wiec jak sprzedawac cokolwiek to teraz, bo pozniej bedzie booom na "rynku karcianym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolałbym kupić jakaś grę z PSN niż fifa points żeby paczki kupić. Strata kasy, a dobry skład można zrobić po prostu grając ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 maja bodajże i ja też chciałbym zadać co do tego pytanie. Warto teraz sprzedać cały swój skład i w trakcie TOTS stworzyć jakiś nowy? Chyba się na tym zyska niż straci. Nawet handel wtedy będzie bardziej wartościowy. Co o tym sądzicie?

Trzeba tak bylo zrobic pare tygodni temu, jak ja. Teraz to nie wiem, czy sie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tak bylo zrobic pare tygodni temu, jak ja. Teraz to nie wiem, czy sie oplaca.

Właśnie dziś zrobiłem tak jak powiedziałem. Karty poszły w tej samej cenie co kupiłem,a nawet za wyższą sumę. Teraz tylko czekać na TOTS i mój handlowy plan wcielę w życie :D Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×