Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

eee myslalem ze po 1.00 bedzie MOTM polfinalu LM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem. Ok 3 miesięcy temu dostałem Fifę 13 na prezent w wersji Ultimate edition. Jako, że nigdy nie grałem w trybie Ultimate Team i jakoś sie tym nigdy nie interesowałem to z ciekawości wpisałem w PSS ten kod na ten zestaw 24 złotych paczek, coś mi się tam ściągło itd ale zostawiłem to w spokoju. Wczoraj z ciekawości zacząłem się bawić w ten tryb Ultimate Team i teraz zastanawiam się jak mogę skorzystać z tego kodu? Drużynę w tym trybie założyłem dopiero wczoraj i czy w ten sposób kod, który miałem w pudełku przepadł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wykorzystałeś kod to powinieneś o tydzień otrzymywać złotą paczkę premium (albo już wszystkie otrzymałeś). Sprawdź,czy ich nie masz w zakładce "Sklep" w trybie Ultimate Team.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teoretycznie powinieneś teraz przez 24 tygodnie, w każdy poniedziałek o 1:00 w nocy otrzymywać zwykłą złotą paczkę. To w teorii, a w praktyce nie wiadomo jak będzie :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tym brasilver?jakieś poprawki?

http://www.ea.com/so...3b4DFvnIWM1:ps3

wybrales sobie bardzo droga druzyne :) zmienic mozesz praktycznie kazdego na lepszego zawodnika. zacznij moze od CB, ja bym postawil na Kanu z Standard Liege i Juan z Interu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Mam problem. Ok 3 miesięcy temu dostałem Fifę 13 na prezent w wersji Ultimate edition. Jako, że nigdy nie grałem w trybie Ultimate Team i jakoś sie tym nigdy nie interesowałem to z ciekawości wpisałem w PSS ten kod na ten zestaw 24 złotych paczek, coś mi się tam ściągło itd ale zostawiłem to w spokoju. Wczoraj z ciekawości zacząłem się bawić w ten tryb Ultimate Team i teraz zastanawiam się jak mogę skorzystać z tego kodu? Drużynę w tym trybie założyłem dopiero wczoraj i czy w ten sposób kod, który miałem w pudełku przepadł?

Zależy kiedy wpisałeś ten kod. Co tydzień jedna paczka, jak nie otworzysz to w kolejnym tygodniu przepada i pojawia się kolejna. Czyli co tydzień trzeba otwierać inaczej znika.

Kod był ważny do konkretnej daty, coś bodajże do marca, ale mogę się mylić. Jak po tym czasie użyłeś kodu to już paczek nie dostaniesz

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prawie wszyscy :P Z takimi CB daleko nie zajedziesz.

na których byś wymienił?

wybrales sobie bardzo droga druzyne :) zmienic mozesz praktycznie kazdego na lepszego zawodnika. zacznij moze od CB, ja bym postawil na Kanu z Standard Liege i Juan z Interu

Z powodu pace?

na których byś wymienił?

Z powodu pace?

jeszcze jedno - jak widzicie priorytetem była liga brazylijska, może jakieś konkretne typy z tej ligi?

na których byś wymienił?

Z powodu pace?

jeszcze jedno - jak widzicie priorytetem była liga brazylijska, może jakieś konkretne typy z tej ligi? czy zielone połączenia mają rzeczywiście wpływ? może niepotrzebnie na to zwracam uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego za zdobycie mistrzostwa w 1 lidze online,gdzi trzeba zdobyć 21/30 dostajemy 8k a za mistrzostwo w lidze 2 gdzie potrzeba punktów mniej 10k :pinch: Przecież to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego za zdobycie mistrzostwa w 1 lidze online,gdzi trzeba zdobyć 21/30 dostajemy 8k a za mistrzostwo w lidze 2 gdzie potrzeba punktów mniej 10k :pinch: Przecież to nie ma sensu.

No bo za wygranie 1 ligi masz 8k i zwykła złotą paczkę, co daje 12k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na których byś wymienił?

Z powodu pace?

jeszcze jedno - jak widzicie priorytetem była liga brazylijska, może jakieś konkretne typy z tej ligi?

dokladnie, z powodu pace, UT to nic wiecej jak pace abusing - wiec pomysl nad zimana zawodnikow, a juz napewno obroncow aby mieli jak najwiecej pace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez rewelki. Ale bedzie przynajmniej polowanie na T.Silve ;) Mily akcent to Maciek Rybus :)

http://www.ea.com/so...O31ouFUnJuN8:pc

dziwne ze Staridza nie ma

Silva 84 pace haha masakra

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo za wygranie 1 ligi masz 8k i zwykła złotą paczkę, co daje 12k.

Premium paczke dostajesz a nie zwykla... Co daje 15.5k. Widac, ze chyba nigdy nie wygrales ligi online? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co EA wie jak zarobić. Dając mu tyle pełno osób kupi paczki. Szkoda, że tracą zwykli gracze, którzy nie kupują fifa points itd. bo zwykłym graniem na zarobisz na skład z takimi zawodnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co EA wie jak zarobić. Dając mu tyle pełno osób kupi paczki. Szkoda, że tracą zwykli gracze, którzy nie kupują fifa points itd. bo zwykłym graniem na zarobisz na skład z takimi zawodnikami

Ale zarobisz handlujac. Ja bez problemu zrobilem 1.5kk po czym przestalem w sumie w to grac, bo stracila ta gra dla mnie sens. Jednak wczoraj wrocilem znowu i odrazu dwa razy z rzedu wygralem division 1 online. Chyba znalazlem sposob na handicap i game scripting :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden "bocian" wiosny nie czyni ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydając nawet jednej złotówki na kupno fifa points ? Nie sądzę, a nawet gdyby to sorry, ale dla mnie spędzanie większości czasu na sprzedawaniu kart zamiast na rozgrywaniu meczów lub innych rzeczy jest głupotą. Dla mnie liczy się rozgrywanie meczów i za to mam kupić sobie drużynę nie czekając na jakieś super zniżki, to samo ze sprzedażą, chcę to zrobić szybko a nie czekając aż cena skoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co to jest 1,5mln - nawet CR7 za to kiedys nie kupiles :P

bez kitu nie wiem co bym musial robic aby pobudowac sobie dream teamy z IF zawodnikami

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest 1,5mln - nawet CR7 za to kiedys nie kupiles :P

bez kitu nie wiem co bym musial robic aby pobudowac sobie dream teamy z IF zawodnikami

No 1.5 miliona w pare dni to nic :) najwiekszy zarobek wjechal na Lewym tydzien temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem takim zdolnym handlarzem, a na meczach nie zarobisz nawet na jednego CR7, a co mowic o dream teamie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 1.5 miliona w pare dni to nic :) najwiekszy zarobek wjechal na Lewym tydzien temu.

Skoro zarobić dla ciebie w pare dni 1.5 miliona,to może pomyśl o zmianie zawodu.

10k = 5zł 15000000/10000=150 150*5=750zł w pare dni licząc pare za 3 = 30 dni miesiąca /3 =10 10*750=7500zł

Masz 7500 miesięcznie na czysto według twojej metody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×