Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Sign in to follow this  
Followers 0
pablos_83

PS3 FIFA Ultimate Team

12353 posts in this topic

Wy się tak chwalicie tymi waszymi super zarobkami po 1,5 mln a ja jak zarobie 6k dziennie to się ciesze xD

Edited by Michalx2204

Też mnie to ciekawi... Skoro wyrywają tyle hajsu to po co pracują :D

Szkoda, że nie ma Sturridge IF...

dokladnie, z powodu pace, UT to nic wiecej jak pace abusing - wiec pomysl nad zimana zawodnikow, a juz napewno obroncow aby mieli jak najwiecej pace ;)

dzięki, jednak czy mógłby ktoś odpowiedzieć - na co byście postawili - na lepszego gracza czy na zielone połączenia między graczami - oczywiście przy porównywalnych zawodnikach

dzięki, jednak czy mógłby ktoś odpowiedzieć - na co byście postawili - na lepszego gracza czy na zielone połączenia między graczami - oczywiście przy porównywalnych zawodnikach

http://www.futhead.com/ Zrób sobie na tej stronie swój skład o którym mówisz i dopiero pokaż. U góry wciśnij tylko Squad Creator. :) Edited by Michalx2204

http://www.futhead.com/ Zrób sobie na tej stronie swój skład o którym mówisz i dopiero pokaż. U góry wciśnij tylko Squad Creator. :)

pokazałem skład w oryginlej FUT Web App http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#dx3b4DFvnIWM1:ps3

co za różnica na której stronie generuję skład. Ja ten już mam - teraz pytam o sugestie dotyczące poprawek

Skoro zarobić dla ciebie w pare dni 1.5 miliona,to może pomyśl o zmianie zawodu.

10k = 5zł 15000000/10000=150 150*5=750zł w pare dni licząc pare za 3 = 30 dni miesiąca /3 =10 10*750=7500zł

Masz 7500 miesięcznie na czysto według twojej metody

Tutaj widac typowy polski hejt bijacy od niektorych :)

Zarabiam znacznie wiecej niz 7500zl miesiecznie z normalnej pracy, ale tu nie o to w tym chodzi. W handlowaniu w UT trzeba trafiac na dobre momenty - przykladem jest Lewandowski tydzien temu. Poza tym od premiery fify niespecjalnie interesowal mnie trading w tej grze.

Lol. Uciekaj do książek, bo za parę dni matura a ty głupoty wypisujesz zamiast się uczyć.

Lol. Uciekaj do książek, bo za parę dni matura a ty głupoty wypisujesz zamiast się uczyć.

Wyslac Ci skan mojego dowodu chlopcze?

Zreszta co ja bede tu sie z kims klocic w internecie. Kilka osob z tego forum mnie zna osobiscie i to wystarczy.

Edited by F3niX

Wyslac Ci skan mojego dowodu chlopcze?

Zreszta co ja bede tu sie z kims klocic w internecie. Kilka osob z tego forum mnie zna osobiscie i to wystarczy.

ostatnio na forum sporo hejtu, robi sie nie ciekawie ;)

Spójrzcie jak podskoczyły ceny graczy z Borussi i Bayernu Monachium :). Weidenfeller SIF przed tym całym "upośledzeniem marketu" kosztował 20-30k teraz po 60k łazi :)

Neuer MOTM O_o http://www.futhead.c.../players/13367/

nie wiem tylko za co on ten MOTM dostal jak nic nie musial bronic hehe

2 people like this

po ile Messi chodzi?

Normalna wersja : (OVR 94) -1,5 mln,

Messi Rekord Muller'a (OVR 91) - 2,2 mln,

Messi TOTW 6 (OVR 95) - 1,8 mln,

Messi TOTW 20 (OVR 96) - 2,3 mln,

Messi TOTY (OVR 98) - 3,2 mln.

Edited by Michalx2204
1 person likes this

dzięki, jeszcze jakbyś mógł żółtodziobowi wytłumaczyć co znaczy MOTM TOTY i inne skróty :D

Co sądzicie o Hummelsie?

Niby ma 85 obrony ale pace 65 chodzi po 20k ,a w ostatnim meczu straciłem przez niego gola bo nie potrafił dogonić zawodnika.

Chyba go sprzedam..

dzięki, jeszcze jakbyś mógł żółtodziobowi wytłumaczyć co znaczy MOTM TOTY i inne skróty :biggrin:

TOTW - team of the week

MOTM - man of the match

TOTY - team of the year

Co sądzicie o Hummelsie?

Niby ma 85 obrony ale pace 65 chodzi po 20k ,a w ostatnim meczu straciłem przez niego gola bo nie potrafił dogonić zawodnika.

Chyba go sprzedam..

czasami i Thiago Silva kogos nie dogoni - pograj dluzej, wg. mnie nie jest zlym obronca

swoja droga ciekawe czy mozna jeszcze dostac tego Messiego z okazji rekordu Mullera - pewnie jest dosyc rzadki na rynku

Edited by piachu00

to jeszcze jedno pytanie, co składa się na wartość klubu? tylko zawodnicy?

swoja droga ciekawe czy mozna jeszcze dostac tego Messiego z okazji rekordu Mullera - pewnie jest dosyc rzadki na rynku

Co ty. Mówiąc ceny Pakasiedlce sam sprawdzałem na market. Dokładnie jest ich 6 bo teraz przeliczyłem :biggrin: 6 Messich jest też TOTW (5 Lionelów z OVR 95 i jeden z OVR 96) i 3 TOTY :)

@Pakasiedlce Również Herby,stroje wpływają na wartość. Wiadomo,że wartość ich jest mniejsza od zawodników ale wartość jakąś mają. Zakładam,że robisz trofeum "Kocham ten klub" ;)

Pytanie ode mnie : Serie A,Bundesliga czy też Liga Portuguesa? :) Skład buduje po TOTS bo będzie to najbardziej opłacalne. Teraz tylko się zdecydować pod jaką ligę będę robić team i właśnie nie jestem zdecydowany. Włochami grałem,Niemcami tak samo tylko Portugalską nie. Jeśli bym się zdecydował na Portugalczyków to tylko skład z IF bo ceny normalnych kart są po prostu śmieszne. Z góry dziękuje za pomoc.

Edited by Michalx2204

Wiadomo kiedy TOTS wyjdzie ? Chodzi mi o dokładną datę.

Co ty. Mówiąc ceny Pakasiedlce sam sprawdzałem na market. Dokładnie jest ich 6 bo teraz przeliczyłem :biggrin: 6 Messich jest też TOTW (5 Lionelów z OVR 95 i jeden z OVR 96) i 3 TOTY :)

@Pakasiedlce Również Herby,stroje wpływają na wartość. Wiadomo,że wartość ich jest mniejsza od zawodników ale wartość jakąś mają. Zakładam,że robisz trofeum "Kocham ten klub" ;)

Pytanie ode mnie : Serie A,Bundesliga czy też Liga Portuguesa? :) Skład buduje po TOTS bo będzie to najbardziej opłacalne. Teraz tylko się zdecydować pod jaką ligę będę robić team i właśnie nie jestem zdecydowany. Włochami grałem,Niemcami tak samo tylko Portugalską nie. Jeśli bym się zdecydował na Portugalczyków to tylko skład z IF bo ceny normalnych kart są po prostu śmieszne. Z góry dziękuje za pomoc.

z portugalskiej polecam Ci Iturbe z Porto - srebrny prawy napastnik ;)

1 person likes this

z portugalskiej polecam Ci Iturbe z Porto - srebrny prawy napastnik ;)

Do tej portugalskiej to jeszcze nie jestem pewien ale pewnie to by była miła odskocznia od składów BPL i team'ów a'la Borussia & Bayern

Do tej portugalskiej to jeszcze nie jestem pewien ale pewnie to by była miła odskocznia od składów BPL i team'ów a'la Borussia & Bayern

dodam Cie jutro rano do znajomych to moze sie cos pyknie .)

Edited by piachu00

moglibyście się pochwalić swoimi najlepszymi składami ?? :D