Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

FUT 13 DOUBLE CHANCE MOTM HAPPY HOUR: 11pm-12am UK Time

A otworze sobie po północy 2 zlote paczki Premium ;) Może komuś z forum wpadnie Neuer? :P

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja już nie wytrzymam z tym czekaniem na TOTS i obniżką cen i chyba biorę się za robienie składu z Portugalskiej albo Bundesligi,bo jeszcze nie zdecydowałem. Przy budżecie 100k nie zrobię jakiś kosiarzy,ale cóż zrobić! Jak byłem głupi to teraz mam xD. Strasznie ceny pomocników w Niemieckiej lidze podrożały. Muller -20k Gotze- 25k Kroos-12k (bez zmian), Reus-30k-40k. Piachu ja pamiętam (jak to był twój skład),że ty miałeś bardzo dobry Brazylijski skład. Coś ty wyprawiał z tymi ligami i formacjami,że tak potraciłeś tej kasy? ;O

http://www.futhead.com/fifa/squads/10047021/

http://www.futhead.com/fifa/squads/10047077/

Alternatywnie:

http://www.futhead.com/fifa/squads/10047190/

http://www.futhead.com/fifa/squads/10047260/

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie wytrzymam z tym czekaniem na TOTS i obniżką cen i chyba biorę się za robienie składu z Portugalskiej albo Bundesligi,bo jeszcze nie zdecydowałem. Przy budżecie 100k nie zrobię jakiś kosiarzy,ale cóż zrobić! Jak byłem głupi to teraz mam xD. Strasznie ceny pomocników w Niemieckiej lidze podrożały. Muller -20k Gotze- 25k Kroos-12k (bez zmian), Reus-30k-40k. Piachu ja pamiętam (jak to był twój skład),że ty miałeś bardzo dobry Brazylijski skład. Coś ty wyprawiał z tymi ligami i formacjami,że tak potraciłeś tej kasy? ;O

hehe kupowalem po normalnych cenach a opychalem aby jak najszybciej sprzedac, ile coinsow tak stracilem to nie zlicze :D mam dwa sklady ten co wkleilem i reprezentacje polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hehe kupowalem po normalnych cenach a opychalem aby jak najszybciej sprzedac, ile coinsow tak stracilem to nie zlicze :biggrin: mam dwa sklady ten co wkleilem i reprezentacje polski :biggrin:

Właśnie widzę tą reprezentację Polski. Jakbyś sprzedał Lewandowskiego i Kubę to mógłbyś na tym jeszcze trochę zarobić, bo ludzie ogłupieli po tym Champions League na widok graczy z Borussi. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam zrobiony skład z bundesligi (http://www.ea.com/pl...V2YhdpnJvjq:ps3) i skoro tak skoczyły teraz ceny zawodników to zastanawiam się czy ich nie wyprzedać i nie zrobić sobie składu z serie A :-) Co sądzicie na ten temat? Czy macie może jakieś porady kogo można jeszcze wsadzić do składu z Serie A za zarobioną na niemieckich zawodnikach kasę?

Aktualny skład serie A:

4-3-3

GK - Handanovic

LB - De Ceglie

CB - Barzagli

CB - Ogbonna

RB - ?

CM - Vidal

CM - Marchisio

CM - Montolivo

LW - Giovinco

ST - Balotelli

RW - Palacio

rezerwy puste, więc może też ktoś coś podpowie? :)

Edytowane przez marekINT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wariat :D

http://www.futhead.com/fifa/players/13368/

A tutaj bramka za którą dostał ową kartę:

http://www.dailymotion.com/video/xzj3oo_che-3-1-bas_sport#from=embediframe

Ogólnie Luiz IRL jest niesamowitym obrońcą.... Świetnie podaje, strzela no i w obronie też jest solidny.... no ale wszyscy powiedzą, że Varane jest najlepszym obrońca młodego pokolenia, bo za zagrał dwa dobre spotkania z Barceloną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam zrobiony skład z bundesligi (http://www.ea.com/pl...V2YhdpnJvjq:ps3) i skoro tak skoczyły teraz ceny zawodników to zastanawiam się czy ich nie wyprzedać i nie zrobić sobie składu z serie A :-) Co sądzicie na ten temat? Czy macie może jakieś porady kogo można jeszcze wsadzić do składu z Serie A za zarobioną na niemieckich zawodnikach kasę?

Aktualny skład serie A:

4-3-3

GK - Handanovic

LB - De Ceglie

CB - Barzagli

CB - Ogbonna

RB - ?

CM - Vidal

CM - Marchisio

CM - Montolivo

LW - Giovinco

ST - Balotelli

RW - Palacio

rezerwy puste, więc może też ktoś coś podpowie? :)

Sprzedaj. Zapoznaj się z cenami graczy z bundesligi i wystawiaj.Nie masz nic do stracenia. Możesz tylko na tym zarobić :)

http://www.futhead.com/fifa/squads/10056654/ łap dokończony Serie A.

MichalEEEk: Fajnie,że Luiz jest CDM bo będzie można zrobić z niego napastnika :D.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby był CB to źle też by nie było. Chociaż byłby za bardzo OP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj. Zapoznaj się z cenami graczy z bundesligi i wystawiaj.Nie masz nic do stracenia. Możesz tylko na tym zarobić :)

http://www.futhead.c...quads/10056654/ łap dokończony Serie A.

MichalEEEk: Fajnie,że Luiz jest CDM bo będzie można zrobić z niego napastnika :biggrin:.

Nie ma to jak kupić Dante za 2,100 i sprzedać za 76tys. ;) Bundesliga idzie jak świeże bułeczki... Czysty zarobek ;)

Możesz jeszcze jakąś ławkę rezerwowych polecić? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupić Dante za 2,100 i sprzedać za 76tys. ;) Bundesliga idzie jak świeże bułeczki... Czysty zarobek ;)

Możesz jeszcze jakąś ławkę rezerwowych polecić? ;>

76 tys za Dante. Proszę Cie... Maxymalnie 5-10k za niego dostaniesz :) Gdyby to był jeszcze IF to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

76 tys za Dante. Proszę Cie... Maxymalnie 5-10k za niego dostaniesz :) Gdyby to był jeszcze IF to rozumiem.

Zobacz ceny na rynku, wszyscy wystawiają po 90k, na normalnej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Marek z SerieA to polecam to. Wielu graczy SerieA sie przewinelo u mnie(gram od poczatku ligą włoską) i taki wydaje sie byc optymalny. Jeszcze musze wyprobowac Balotelliego ;) Na ŚO wg mnie nie ma zbyt duzych roznic miedzy zawodnikami. Chiellini jest swietny, ale wolalem zarobic na nim niz zostawic :P Wiecej sie bawie w kupowanie juz kart anizeliby normalna gre. Bardziej mnie bawi gra z kumplami, anizeliby samemu ;)

http://www.ea.com/uk...dicL5hnJuOn:ps3

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu srebrni zawodnicy są tacy drodzy ?? :D np. sterling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo z Brasilver na CB wzięlibyście - Zelao czy Antonio Ferreirę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, otworzyłem już iezliczoną ilość paczek i jeszcze ani razu nie trafil mi się zawodnik tygodnia... tak trudno ich trafić? jakie paczki najlepiej kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

panowie, otworzyłem już iezliczoną ilość paczek i jeszcze ani razu nie trafil mi się zawodnik tygodnia... tak trudno ich trafić? jakie paczki najlepiej kupować?

Spokojnie. Trzeba mieć szczęście aby trafić zawodnika TOTW ;D Otwieraj złote paczki premium bo z nich jest największe prawdopodobieństwo,że ci wypadnie TOTW. Ewentualnie możesz próbować z srebrną paczką premium. Brązowych paczek premium nie polecam otwierać, bo w TOTW jest zawsze tylko jeden Zawodnik brązowy :). Ja otworzyłem z 50-60 paczek Złotych i najlepszy zawodnik to Cavani ;) Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie chce mega zawodników, zależy mi tylko na TOTW

Nie rozumiem trochę twojego postu. Opisałem ci w moim komentarzu wszystko co do TOTW w paczkach.Nic nie mówiłem,że ci mogą wypaść mega zawodnicy. Największe prawdopodobieństwo,że trafisz Zawodnika z Drużyny Tygodnia jest otwierając złote paczki premium. Jednak to i tak jest loteria. Jeden dostanie za pierwszą paczką,a drugi po 500 paczkach. Pozdrawiam.

:) Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napisałeś że Cavani to Twój najlepszy, ja robię trofeum i jak wpadnie mi TOTW to wezmę się za najtańsze paczki, bowtedy podobno najszybciejrośnie wartośc klubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no napisałeś że Cavani to Twój najlepszy, ja robię trofeum i jak wpadnie mi TOTW to wezmę się za najtańsze paczki, bowtedy podobno najszybciejrośnie wartośc klubu

Z Cavani'm podałem tylko przykład jakie to ja mam szczęście i to on mi tylko z tych wartościowszych wypadł. Żaden TOTW. Wartość klubu można szybko sobie nabić. Gdy otwierasz paczki to nie sprzedawaj nic. Wszystko odsyłaj do klubu. Jedynie jednorazówki możesz sprzedać. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecze sie od rana i nie moge wygrac tego nowego wiosennego pucharu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecze sie od rana i nie moge wygrac tego nowego wiosennego pucharu ;D

Ja wygrałem ten puchar bez najmniejszego problemu, z każdym po 3,4-0. Myślałem, że poziom przeciwników będzie wzrastał, a tu każdy chyba był na poziomie amatora.

Ciekawe kiedy będą wyniki tego konkursu :rolleyes: .

BTW, też mnie ciekawi dlaczego ceny srebrnych kart są takie drogie. W Liverpoolu Sterling czy Henderson ponad 30k... za taką kasę to już można mieć Toure czy Silve np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze dlatego, ze sa srebrni i maja wysoki pace + Sterling ma 4* skill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemka ludzie, otóż jakiś tydzień temu polecił mi kumpel FUT, pomyślałem sobie, mam te FIFKE, no i odpaliłem, gra zassała mnie cholernie, jestem już w 2 lidze, myślę, że gram dość dobrze ale z tym nigdy nie wiadomo. Teraz mam do was pytanie bo wy pewnie wiecie. Otóż składam sobie skład włoski (nie wiem jak wkleić te obrazki ze stronki więc napisze co z grubsza), mam tam takich panów jak:

Atak:

Miccoli, Rossi + [REZ] Matri

Pomoc (co możecie mi zaproponować w pomocy? Jakichś konkretnych zawodników bo tu akurat mam pustki i nie wiem co wybrać):

Mauri, Schelotto, Pepe i Maggio

Obrona:

Balzaretti, Rancochia i Nesta + Debuchy z Francji.

Moje pytanie jest takie, jak oceniacie mój skład? Co polecacie zmienić, kogo na pomoc, i czy taktyka z dobrymi w obronie na środku a szybkimi na skrzydłach [obrońcy] jest dobra? Ja osobiście uważam, że jest całkiem spoko, ale czekam na wasze opinie. Miłego dnia i z góry dzięki.

@edit

Co myślicie o Giovinco na lewej pomocy? Cena jego to jakieś 8 tys. z tego co widzę (w formacji 4-4-2).

Edytowane przez Babka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×