Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

czemu srebrni zawodnicy są tacy drodzy ?? :biggrin: np. sterling

Odkąd zacząłem swoją przygodę z UT ( Fifa 12, jeszcze na PC ) zawsze grałem głównie srebrnymi piłkarzami. Strasznie mnie to fascynuje. Oni są nieprzewidywalni, ale pomimo tgo gra nimi jest o wiele mniej frustrująca bo PACE nie jest tak wążny i więcej zależy od umiejętności gracza.Co do cen - gracze srebrni są wyceniani na podstawie ich umiejętności w zakresie 65-74 - a więc tylko srebrnych. Taki Agbonlahor ma ovr. 74 i chodzi powyżej 100k. Dlaczego tak dużo, skoro nawet taki Shane Long ovr.75 tak de facto jest od niego lepszy i kosztuje 100 razy mniej. Ano dlatego, że Agbo jest najwyżej ocenionym SREBRNYM graczem, bo złotego już nie mozna użyć w srebrnym turnieju. Dlatego ceny są tak wysokie tych najlepszych sreberek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zdobylem wrescie ten puchar wiosenny, z paczki sam szrot - ale przynajmniej kilka kontraktow wpadlo, kosmicznie drogie sa teraz kontrakty

zbieram teraz kase na solidna linie CDM - IF David Luiz i SIF Fellaini, co prawda nie predko zbiore ale życzcie mi powodzenia

calkowicie przesiadlem sie na FUT - sezony mnie dobijaja, tutaj mam przynajmniej jakas satysfakcje z gry ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemka ludzie, otóż jakiś tydzień temu polecił mi kumpel FUT, pomyślałem sobie, mam te FIFKE, no i odpaliłem, gra zassała mnie cholernie, jestem już w 2 lidze, myślę, że gram dość dobrze ale z tym nigdy nie wiadomo. Teraz mam do was pytanie bo wy pewnie wiecie. Otóż składam sobie skład włoski (nie wiem jak wkleić te obrazki ze stronki więc napisze co z grubsza), mam tam takich panów jak:

Atak:

Miccoli, Rossi + [REZ] Matri

Pomoc (co możecie mi zaproponować w pomocy? Jakichś konkretnych zawodników bo tu akurat mam pustki i nie wiem co wybrać):

Mauri, Schelotto, Pepe i Maggio

Obrona:

Balzaretti, Rancochia i Nesta + Debuchy z Francji.

Moje pytanie jest takie, jak oceniacie mój skład? Co polecacie zmienić, kogo na pomoc, i czy taktyka z dobrymi w obronie na środku a szybkimi na skrzydłach [obrońcy] jest dobra? Ja osobiście uważam, że jest całkiem spoko, ale czekam na wasze opinie. Miłego dnia i z góry dzięki.

@edit

Co myślicie o Giovinco na lewej pomocy? Cena jego to jakieś 8 tys. z tego co widzę (w formacji 4-4-2).

łap http://www.futhead.c...uads/10127033/# Ewentualnie za Lichsteiner'a możesz zakupić Konko. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezony wkurwiają z jednego powodu..ja np. w tej fife umiem grac TYLKO Realem, więc wcześniej Nonstop trafiałem na Barcelonę w czarnych strojach, a teraz Bayern też w czarnych strojach..ja zawsze mam białe.zmieniam na wyjazdowe tez trafiam na Bayern tylko, że w czerwonych, wezme zielone trafie na Bayern w białych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze przeciwnik podobny jest do sedziego hahaha mam to samo ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezony wkurwiają z jednego powodu..ja np. w tej fife umiem grac TYLKO Realem, więc wcześniej Nonstop trafiałem na Barcelonę w czarnych strojach, a teraz Bayern też w czarnych strojach..ja zawsze mam białe.zmieniam na wyjazdowe tez trafiam na Bayern tylko, że w czerwonych, wezme zielone trafie na Bayern w białych :biggrin:

Dużo osób gra teraz Bayernem z wiadomych powodów. Champions League i są zajeb**** w Fifie 13. Sam przyznam,że nie raz gram Bawarczykami bo w porównaniu do np. Juventusu nie umywają się statystykami i zawodnikami :) taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu sedzia zawsze ma taki uniform jak moi przeciwnicy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,na czym polega fenomem formacji 4-1-2-2?Jest najbardziej pożądana, ale dlaczego?

Mam bundeslige na tę formacje rozegrałem 120 meczy tym składem i rozważam sprzedaż bo ceny tych zawodników poszły do góry iduzo zarobie;) ale rozważam czy na 4-1-2-1-2 czy może 4-3-3 BPL albo BBVA :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wprowadzili Ciebie w błąd, największe prawdopodobieństwo na trafienie totw masz kupując brązowe paczki. Dlatego ze są tańsze i kupisz ich znacznie więcej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,na czym polega fenomem formacji 4-1-2-2?Jest najbardziej pożądana, ale dlaczego?

Mam bundeslige na tę formacje rozegrałem 120 meczy tym składem i rozważam sprzedaż bo ceny tych zawodników poszły do góry iduzo zarobie;) ale rozważam czy na 4-1-2-1-2 czy może 4-3-3 BPL albo BBVA :confused:

Bo wg mnei jest najbardziej zbalansowana. Mi np. nie podeszła ale ktoś jak ogarnia obronę to mu pacewhores nie straszni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej dyskusji i poprawkach tak zmieniłem skłąd brasilver

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#dx3b4DFvnIWM1:ps3

Ponawiam pytanie - na CB gdybyście mieli dokupić jednego gracza lepiej Zelao czy Antonio Ferreirę?

Po krótkiej dyskusji i poprawkach tak zmieniłem skład brasilver

http://www.ea.com/so...3b4DFvnIWM1:ps3

Ponawiam pytanie - na CB gdybyście mieli dokupić jednego gracza lepiej Zelao czy Antonio Ferreirę? Jakie jeszcze zmiany? Oprócz Danilinhho, który mi nie leży oraz Wallysona - waham się co do tej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludzie, otóż jakiś tydzień temu polecił mi kumpel FUT, pomyślałem sobie, mam te FIFKE, no i odpaliłem, gra zassała mnie cholernie, jestem już w 2 lidze, myślę, że gram dość dobrze ale z tym nigdy nie wiadomo. Teraz mam do was pytanie bo wy pewnie wiecie. Otóż składam sobie skład włoski (nie wiem jak wkleić te obrazki ze stronki więc napisze co z grubsza), mam tam takich panów jak:

Atak:

Miccoli, Rossi + [REZ] Matri

Pomoc (co możecie mi zaproponować w pomocy? Jakichś konkretnych zawodników bo tu akurat mam pustki i nie wiem co wybrać):

Mauri, Schelotto, Pepe i Maggio

Obrona:

Balzaretti, Rancochia i Nesta + Debuchy z Francji.

Moje pytanie jest takie, jak oceniacie mój skład? Co polecacie zmienić, kogo na pomoc, i czy taktyka z dobrymi w obronie na środku a szybkimi na skrzydłach [obrońcy] jest dobra? Ja osobiście uważam, że jest całkiem spoko, ale czekam na wasze opinie. Miłego dnia i z góry dzięki.

@edit

Co myślicie o Giovinco na lewej pomocy? Cena jego to jakieś 8 tys. z tego co widzę (w formacji 4-4-2).

Łap: http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#jFABujmbnJvPj:ps3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do składu SerieA naprawde polecam Di Natale. Gosciu jest wart swojej ceny. Napadzior pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema potrzebuje CAM i LM do skladu z Brazylijczyków formacja 3-5-2, z tym że mam tylko 20k więc zaszaleć nie mogę? Możecie podać propozycje kogo kupić tak żeby zmieścić się w tych 20k? Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema potrzebuje CAM i LM do skladu z Brazylijczyków formacja 3-5-2, z tym że mam tylko 20k więc zaszaleć nie mogę? Możecie podać propozycje kogo kupić tak żeby zmieścić się w tych 20k? Z góry dzięki ;)

Robinho, Oscar

Bastos, Couthinio

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klose pewniak do TOTW :P Bergessio tez się może załapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzućcie jakimiś sprawdzonymi linkami na la lige 4-1-2-1-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało mi się spoko bundesligą 41212 ale może faktycznie czas na jakąś odmiane,i powinienem spróbowac 4-3-3.

Mam 80k + do ewentualnego sprzedania borusie i ławke najlepszych z bayernu czyli ok. 150(+/-) i mam dylemat czy warto ich w tym momęcie sprzedawać bo jak borussia wygra champions league to ceny poszybują do góry jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało mi się spoko bundesligą 41212 ale może faktycznie czas na jakąś odmiane,i powinienem spróbowac 4-3-3.

Mam 80k + do ewentualnego sprzedania borusie i ławke najlepszych z bayernu czyli ok. 150(+/-) i mam dylemat czy warto ich w tym momęcie sprzedawać bo jak borussia wygra champions league to ceny poszybują do góry jeszcze bardziej.

http://www.futhead.com/fifa/squads/10184829/# 80k

http://www.futhead.com/fifa/squads/10185021/ 150k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej dyskusji i poprawkach tak zmieniłem skłąd brasilver

http://www.ea.com/so...3b4DFvnIWM1:ps3

Ponawiam pytanie - na CB gdybyście mieli dokupić jednego gracza lepiej Zelao czy Antonio Ferreirę?

Wysłałeś ten sam link co poprzednio :)

A wracjąc do tematu obrońców - zależy jakiego masz drugiego stopera. Jeśli jest stosunkowo szybki, ale niezbyt silny ( np. Kanu z Liege ) to brałbym Zelao, w preciwnym razie Antonio Ferrera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka sprezentowalbym synowi na jego konto paru wscieklych do jego druzyny z mojej ale nie wiem jak to zrobic, da sie wogole robic jakies gifty w ut? dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka sprezentowalbym synowi na jego konto paru wscieklych do jego druzyny z mojej ale nie wiem jak to zrobic, da sie wogole robic jakies gifty w ut? dzieki z gory

Domyślam się że macie osobne konta? Jeśli tak to dodajcie się do znajomych a potem na koncie syna trzeba wystawić dowolną kartę (najlepiej za jakąś dużą sumę żeby było łatwiej ją znaleźć). Następnie z Twojego konta musisz złożyć ofertę wymiany za kartę wystawioną z konta syna. Można dodać 4 karty + jakies monety za jedną wystawioną. Przykładowo chcesz dać 12 kart to z jego konta wystawiasz 3 karty i robisz wymianę :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×