Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Neuer jest mocny, bierz go jak masz kwity. Karty wisza a wlasnie kupilem IF Davida Luiza CDM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dales ? tak z ciekawosci sie pytam a nie moge sprawdzic teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chodzili po blokach i cos z pradem robili. na poczatku meczu "1Ligi Offline" wylaczyli prąd. Za 10 minut wlaczyli. Wchodze, patrze i nie dostalem walkoweru. Wiec gram mecz, wygrywam 4-0 patrze a tu dostalem tylko kolo 200 coinsow :D a zawsze bylo 500-600 :P Chyba mi nie zmniejszyli az tak wspolczynnika za to. Jak mam dostawac tyle za mecze to sie grac w UT nie oplaca ;)

EDIT: oho...wchodzac do 6 meczu przy treningu dajac na start przy wejsciu do meczu Fifa sie zawiesila..to teraz zapewne dostane 100coinsow.

Offline nie ma wpływu na współczynnik. Tracisz tylko kontrakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolakiewicz i Sadlok dzis zatrzymali duet Robben Ribery ;D kto powie, ze polscy CB nie sa OP ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam zwykla wersje :P

a boje sie pomyslec co wyprawia ten niebieski ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offline nie ma wpływu na współczynnik. Tracisz tylko kontrakty.

No chyba ma jednak bo juz po 5 meczu mialem 0,55 a po tym jak sie zawiesila konsola przed 6 meczem juz mialem pozniej 0,53... no dostaje grosze za mecze. Po tych TOTS pootwieram paczki i koncze z tym. Zreszta jedynie jak mi na paczki brakuje to gram ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ma jednak bo juz po 5 meczu mialem 0,55 a po tym jak sie zawiesila konsola przed 6 meczem juz mialem pozniej 0,53... no dostaje grosze za mecze. Po tych TOTS pootwieram paczki i koncze z tym. Zreszta jedynie jak mi na paczki brakuje to gram ;P

Mnie za każdym razem jak wywali to nie spada. Potem nawet jak rozegrałem 10 spotkań z rzędu bez zerwania to współczynnik cały czas taki sam był. Dziwna sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem David'a Silve w paczce, jednak zawiodłem się jego ceną zdecydowanie... 25k po 4-2-3-1. Jest szansa, że po TOTS może być trochę droższy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka, chyba lepiej otwierać paczki po 5000 , wczoraj wpierw dostałem + 1000 monet, później + 2000, za chwilę dodatkową złota paczkę( nawet nie wiedziałem że tez tak bywa) i na koniec niebieski inan SP 4312 za jakies 80 tys powinien pójść. jakby nie było taka paczka się prawie zwróci ( kontrakty itp) . otworzylem dla zabawy z 5 paczek + srebrną HappyHour za 8 tys ( sam szrot) i całkiem mi się spodobało (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio otwarlem 4 paczki zlote premium i mialem w trzech z nich dodatkowe monety. Zapewne jakies lepsze bonusy z okazji TOTS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty z TOTS liczą się może do tego ukrytego trofika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też troszkę paczek otworzyłem i jedyna cenna rzecz to wiele miesięcy temu Balotelli (w paczce za 5k ^^) warty wtedy 40k - dla mnie to był sukces wielki :D Ale pamiętam że wcześniej był tu ktoś to miał takiego farta że co paczka to b.dobry zawodnik praktycznie :) Pamiętam że Ibre trafił,a reszty nie pamiętam więc nie będe kłamał :D Chyba po prostu nie dane jest mi trafiać coś dobrego w paczce :D

Wydałem na paczki już ze 150-200k,a że nie gram jakoś często to dla mnie to bardzo wiele,więc już nie chce mi się zbierać tylko co zarobie to otwieram paczkę i liczę na szczęście ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

niebieski chyba będzie tani :smile: jakieś 50k

wezme go ale po czasie, teraz zbieram na fajny BPL, mam w planach IF Obraniaka min. do mojego PL skladu

moje najlepsze karty to Nani i Yaya Toure - a, ze to bylo nie dlugo po premierze gry to ceny wachaly sie kolo 70k od glowy :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wezme go ale po czasie, teraz zbieram na fajny BPL, mam w planach IF Obraniaka min. do mojego PL skladu

Na Twoim miejscu kupilbym go do srody. Pozniej cena wystrzeli w gore.

///

I stalo sie, usprawnilem swoj sklad Ligi Polskiej o pewna karte :smile:

http://www.ea.com/uk...3Mpz30nJxdM:ps3

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kupilbym go do srody. Pozniej cena wystrzeli w gore.

///

I stalo sie, usprawnilem swoj sklad Ligi Polskiej o pewna karte :smile:

http://www.ea.com/uk...3Mpz30nJxdM:ps3

hehe gdybym tylko mial $$ to bym kupil, zbieram na SIF Fellaini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hehe gdybym tylko mial $$ to bym kupil, zbieram na SIF Fellaini

Gdzie chcesz go umiescic? Jezeli na CDM/CM to bierz IF wersje. SIF bardziej pasuje na CAM.

Mialem IF wersje i smialo moge polecic(kupilem swego czasu za 37k :o)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na CDM obok Davida Luiza IF :smile:

uzasadnijj to co napisales czemu IF bedzie lepszy od SIF na tej pozycji

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na CDM obok Davida Luiza IF :smile:

uzasadnijj to co napisales czemu IF bedzie lepszy od SIF na tej pozycji

Bo te karty sie duzo od siebie nie roznia. SIF ma lepsze statsy jezeli chodzi o strzal i drybling. IF w zupelnosci starcza na CDM, uwierz mi, a to nie jest tylko moje zdanie, lecz wielu innych, ktorych uzywali tych kart. Kiedys wlasnie podobne pytanie dalem na forum EA UK i dostalem taka sama odpowiedz: IF - CDM, SIF - CAM. No i oszczedzisz sobie coinow troche ;) bo po co przeplacac za cos, co mozesz miec o polowe taniej?

Nastepnym graczem TOTS po Wolakiewiczu, ktorego kupie to Deulofeu. Koles jest lepszy od 95% zlotych kart zawodnikow.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta może ktoś jak to było rok temu w UT chodzi mi dokładniej o to kiedy była paczka za 100k.

Myślałem że jak dadzą TOTS to i paczka będzie za 100k ale ostatnio kolega mi powiedział że rok temu była 1czerwca. Można się takowej spodziewać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×