Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Samo O nic nie daje, tamto też....

Niech ktoś mi odpowie, bo to już chore jest, jak mnie typ jedzie ze składem z 2 gwiazdkami...

Ile wart jest Kościelny z formacją 3-4-1-2? Trafił mi się w kolorze czarnym i nie wiem za ile go wystawić mam.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was kilka pytań. Niedawno kupiłem swoją pierwsza Fifę, nigdy raczej nie przepadałem za nią a swoją karierę z piłką rozpoczynałem bardzo bardzo dawno (ISS jak ktoś jeszcze pamięta ;) ) i wielu rzeczy nie rozumiem w UT.

O co chodzi z kartami, w sensie, mamy brąz, jasny brąz, srebrny, jasny srebrny, złoty, jasny złoty, kolega pisze czarną(nie spotkałem się z taką) czym one od siebie się różnią ? tzn. np. brąz od jasnego brązu? co to jest ta karta czarna? i jeszcze odnośnie tego czy są inne kolory? jakieś unikalne itd?

Jak najlepiej iść na początku? tzn. czy kupować tylko brązowe karty i zrobić z nimi jeden team i wygrywać te turnieje, które są dla nich przeznaczone? czy jakoś inaczej na to patrzeć itd.

Jak zarabiać? co robić by dojść szybko do dużej kwoty? jakieś porady odnośnie tego? czy po prostu jak w większości takich gier gdzie są aukcje, kupować tanio i drogo sprzedawać?

Dzięki wielkie za pomoc laikowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem przy wpisywaniu tego pytania awaryjnego ciągle przy logowaniu się w FUT na konsoli? Bo to już mnie denerwuje... No i jak z tą stroną www FUTA jest? Kolega dostaje paczki codziennie, złote na dodatek, a ja nie mogę się zalogować, bo konto mam zablokowane. Czy ci ludzie z EA w ogóle robią coś w tym kierunku? Ja pierdziele...

Do 5 października ma się wyjaśnić sytuacja, dzwoniłem do nich, bo na e-mail z odpowiedzią na to samo pytanie czekam już kolejny dzień ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo O nic nie daje, tamto też....

Niech ktoś mi odpowie, bo to już chore jest, jak mnie typ jedzie ze składem z 2 gwiazdkami...

Ile wart jest Kościelny z formacją 3-4-1-2? Trafił mi się w kolorze czarnym i nie wiem za ile go wystawić mam.

jak w kolorze czarnym to jest z TEAM OF THE WEEK czyli ok 50 000 powinieneś dostać... :]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w kolorze czarnym to jest z TEAM OF THE WEEK czyli ok 50 000 powinieneś dostać... :]

Jest szansa, że za tyle ktoś to mi kupi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że za tyle ktoś to mi kupi?

Wystaw i sprawdź :) Zawsze możesz zaryzykować i dać cenę wywoławczą 150 i dać aukcję na 3 dni. Emocje gwarantowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw i sprawdź :) Zawsze możesz zaryzykować i dać cenę wywoławczą 150 i dać aukcję na 3 dni. Emocje gwarantowane :)

A jak będzie cena np niesatysfakcjonująca mnie? Np będzie 20 tys i za tyle pójdzie? Tego się lekko obawiam. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie cena np niesatysfakcjonująca mnie? Np będzie 20 tys i za tyle pójdzie? Tego się lekko obawiam. :>

No to za tyle pójdzie, tutaj nie możesz zatrzymać lub zakończyć. Jak już wystawisz to aukcja do końca idzie i dzieje się wola Boga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

edit: Może mi ktoś wytłumaczć czemu jak gram formacją 4-3-3, to często dostaję w dupę od przeciwnika? Niby ustawienie ofensywane, a moi zawodnicy do piłki nie chcą podejść, nie wystawiają się na wolne pole, nie ma komu zagrać. Zgranie zespołu mam na 80, 4,5 gwiazdkowy team w miarę dobry, więc tego nie rozumiem....

Kolejny problem to z obroną: NIE MOGĘ KOMPLETNIE ZABRAĆ PIŁKI, gram tym L2 i X ale to mało daje, kolesie mnie biorą dryblingiem i na szybkosć, obrońcy nie nadązają za podaniem i praktycznie cały czas przegrywam. Nie chce zmieniać formacji, bo wszyscy moi zadownicy to specjalnie ich brałem na 4-3-3. Może mi ktoś coś do tych 2 zagadnień doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze w UT liczył się tylko PACE więc nie dziw się że przeciwnik szybko biega.

To żeś poradził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

edit: Może mi ktoś wytłumaczć czemu jak gram formacją 4-3-3, to często dostaję w dupę od przeciwnika? Niby ustawienie ofensywane, a moi zawodnicy do piłki nie chcą podejść, nie wystawiają się na wolne pole, nie ma komu zagrać. Zgranie zespołu mam na 80, 4,5 gwiazdkowy team w miarę dobry, więc tego nie rozumiem....

Kolejny problem to z obroną: NIE MOGĘ KOMPLETNIE ZABRAĆ PIŁKI, gram tym L2 i X ale to mało daje, kolesie mnie biorą dryblingiem i na szybkosć, obrońcy nie nadązają za podaniem i praktycznie cały czas przegrywam. Nie chce zmieniać formacji, bo wszyscy moi zadownicy to specjalnie ich brałem na 4-3-3. Może mi ktoś coś do tych 2 zagadnień doradzić?

Musisz wciskać strzał w odpowiednim momencie czyli odbiór... X to jest tylko krycie na radar czyli w odległości powiedzmy metra, a żeby zabierać piłkę z L2 to trzeba umieć czytać ruchy przeciwnika... Poza tym jak przeciwnik jest w środku pola i jest gęsto to wciskaj R1 czyli presing drugiego zawodnika... to w 90 % zdaje egzamin ale musisz to robić odpowiednim momencie bo możesz robić dziury w obronie... Są jeszcze wślizgi... też ważna broń choć trzeba uważać...

Co do ustawienia to wg mnie jest kijowe 4-3-3... Masz linie obrony potem 30 metrów przerwy, pomoc, trzydzieści metrów przerwy i atak... za duże luki na boisku... musza być defensywni pomocnicy oraz ofensywny pomocnik tak by łączyć formacje... Co do wystawania się twoich zawodników to podawaj czasem z L1 lub wciśnij L1 jak jesteś przy piłce by pokazał się kolega do gry... ja jakoś nie mam takich problemów ale gram ustawieniem 3-5-2 i w prawie każdej części boiska mam jakiegoś zawodnika... Twoją bolączką jest w 70% formacja reszta to umiejętności...

EDIT: z tym wywoływaniem kolegi z drużyny żeby pokazał się na pozycji lub podanie i ruch do przodu to chyba z R1 a nie L1... w każdym razie każdy wie o co chodzi...

Edytowane przez Chris de la Rosa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze w UT liczył się tylko PACE więc nie dziw się że przeciwnik szybko biega.

Dokładnie. Zawsze tylko uwagę przykładało się do szybkości to tak jest i teraz. Mało ludzi spotkałem aby grali świetnie podaniami bądź byli świetnymi dryblerami i przechodzili mnie jak chcieli... Cały czas jest L1 + Trójkąt i RUN BABE RUN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zawsze tylko uwagę przykładało się do szybkości to tak jest i teraz. Mało ludzi spotkałem aby grali świetnie podaniami bądź byli świetnymi dryblerami i przechodzili mnie jak chcieli... Cały czas jest L1 + Trójkąt i RUN BABE RUN!

Końcówka Twojej wypowiedzi jest prawdziwa, każdy gra na te L1+ Trójkąt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największy mankament FUTa to brak opcji wyszukiwania przeciwnika... np po manualnych ustawieniach... na manualu L1 trójkąt wcale nie jest tak łatwo dokładnie zagrać... nie wspominając że jak już się uda to jeszcze trzeba wykończyć akcję lub dośrodkować co znowu nie jest takie łatwe... oby w jakimś patchu to dodali w końcu... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na 3-5-2 i faktycznie gra się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto wykupić Season Ticket dla osoby która zamierza grać cały czas w FUT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto wykupić Season Ticket dla osoby która zamierza grać cały czas w FUT?

hmmm kosztuje 89 zł... dokładasz 10 zł i kupujesz 4600 Fifa points 4600/150 (150 koszt jednej złotej paczki premium) = 30 paczek... i to od razu a nie przez 24 tygodnie... aczkolwiek w season ticket masz też rabaty na przyszłe dlc do wszystkich gier od EA Sports... pytanie czy z tego skorzystasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto wykupić Season Ticket dla osoby która zamierza grać cały czas w FUT?

Teraz to już trochę musztarda po obiedzie. Opłacało się kupować przed premierą, bo te 2-3 dni wcześniejszego dostępu do gry ustawiły mnie na cały rok. No chyba że zamierzasz wydawać pieniądze na paczki - wtedy masz 20% zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sobie gra ustawieniem 4-3-3 to niech się nie dziwi, że dostaje po dupie. To megaofensywne granie, może w FIFIe 12 się sprawdzało ale teraz już nie przejdzie tak łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sobie gra ustawieniem 4-3-3 to niech się nie dziwi, że dostaje po dupie. To megaofensywne granie, może w FIFIe 12 się sprawdzało ale teraz już nie przejdzie tak łatwo :)

Pierwsze 10 meczy tym ustawieniem wygrywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram właśnie takim ustawieniem i jest ok zawsze jest do kogo podać i po podłączaniu się obrońców jest mnóstwo możliwości do zagrania, również pomocnicy skrzydłowi to w ataku tak naprawdę pełnią rolę napastników więc nie brakuje piłkarzy przy ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×