Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A Wy jak zarabialiśćie coinsy na złoty skład? Rypaliście cieniasami vs złote składy, 9/10 meczów w plecy i jakoś ciułaliście grosz do grosza czy kupowaliście siano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty skład można zebrać za grosze. Ja mam obecnie 97 zgranie i kilku złotych grajkow na poziomie, lecz często można ich zastąpić srebrnymi.

Zauważyłem w online, że duża ilość graczy bazuje na szybkich skrzydłowych i napastnikach. Sruuu długa piłka i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście np nie chce budować złotego składu, chce grać średniakami jak najdłużej, lubie grajków z ekstraklasy. Tylko to jest po uju jeśli nie ma podziału na poziom drużyny i losuje najlepsze składy nawet jak masz brązowy. 
Tak więc chcąc nie chcąc trzeba tyrać siano. Nawet najtańszy złoty skład trzeba mieć około 10-15k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=3718916066

 

Jak ktoś chętny ;)

 

Ceny spadają jak szalone

 

 

Jak szalone? Obecnie na PS3 są najdroższe ceny. Najtańsze coinsy: 10k PC - 1,8zł, 10k PS3 = 5,65zł, 10k Xbox ( tam to już ceny są w ogóle najniższe, szkoda gadać - 2x niższe niż u nas ) 4,5zł. O co tutaj chodzi? Ceny na PC są niższe od PS3 a za coinsy trzeba dać 3x więcej? To samo xbox, no bez jaj... :)

 

 

Dałby ktoś podpowiedź na jakich zawodnikach zarabiać? Zupełnie nie mam do tego talentu, ale chętnie bym się pobawił. Może jakiś przedział cenowy, liga, pozycja - proszę o pomoc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj otworzyłem 2X Jumbo packa oraz jedną zwykłą, później prześlę Filmik co się trafiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się opłaca bardziej? Wydać 15k na piłkarzy z aukcji, czy kupić za to dużą złotą paczkę premium, która jest jeszcze przez niecałe 3h dostępna? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się opłaca bardziej? Wydać 15k na piłkarzy z aukcji, czy kupić za to dużą złotą paczkę premium, która jest jeszcze przez niecałe 3h dostępna? 

15k na zawodnikow :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się opłaca bardziej? Wydać 15k na piłkarzy z aukcji, czy kupić za to dużą złotą paczkę premium, która jest jeszcze przez niecałe 3h dostępna? 

Zależy jaki masz skład. Jak Twój skład jest warty 10k to wiadomo, że lepiej wydać to na zawodników, ale jak skład wart 200k to te 15k to pikuś i można zaryzykować paczkę ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już się ma według Siebie idealny Zespół to można inwestować w Paczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos ze skladem 200k nie zadawal by tego pytania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam składu za 200k a i tak uważam że jest pod względem mnie i grywalności najlepszy :) Nie musze mieć nie wiadomo jak drogich grajków aby wygrywać z "kokosami" tak jak to choćby nawet dzisiaj było, gość w składzie miał Lewego, Reusa, neuera, Alabe, hummelsa itp itd. a ja go tym składzikiem: http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=fhxEa7sQnKuxP:ps3 - pyknąłem 6-1 :)

 

Film z dzisiejszych paczek -->> http://youtu.be/Po_e54N2U-s

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musze mieć nie wiadomo jak drogich grajków aby wygrywać z "kokosami" tak jak to choćby nawet dzisiaj było, gość w składzie miał Lewego, Reusa, neuera, Alabe, hummelsa itp itd. a ja go tym składzikiem: http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=fhxEa7sQnKuxP:ps3 - pyknąłem 6-1 :)

 

Oczywiście, że nie musisz. EA samo podejmie decyzję kto komu sprawi lanie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie Tak :) Tylko dziwnym trafem losowanie od kilku dni najwidoczniej mi sprzyja :P

 

I takim oto Sposobem mam 60k na koncie oraz 2 Składy BPL, podstawa i Rezerwy:

 

BPL: http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=fhxEa7sQnKuxP:ps3

 

BPL Res: http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=g4rbkhpvnKuy6:ps3

 

Co sądzicie o tych składach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA ograbiło mnie i nie dostalem coins za mistrzostwo :D LOL  wychodzi na to, ze lepiej nie zdobywac mistrzostwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie uprzedziłeś, miałem o nim pisać! To Jest Wariat na CAM, a jak mu dasz jeszcze Maestro to poezja :) Póki co nie grałem lepszym CAM a próbowałem już Oscara, Cazorlę, Kagawę, De Bruyne. Przed chwilą zakończyłem serię 15 zwyciestw z rzędu :) W końcu mam ekipę i czuć to chemię a nie widać znowu memento u przeciwników. Jak mnie pokonał gośc to widać przynajmniej że był lepszy a nie to że moi zawodnicy stali w miejscu. Jednak Ciągle moim mankamentem są rzuty rożne wciąż się nie umiem bronić i b. dużo bramek tracę.

 

aa i zakupiłem Naniego i powiem wam że ani on ani Valencia nie umieją się wkomponować w mój zespół, o wiele lepiej gra w nim Walcott, Lennon i Mirallas. Chyba Nani idzie w odstawkę.

 

Mam 50k i myślę nad złożeniem Składu BBVA ale nie wiem... troche szkoda tej kasy, ale w sumie nie mam z nia co zrobić :P

Edytowane przez Warson
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie Tak :) Tylko dziwnym trafem losowanie od kilku dni najwidoczniej mi sprzyja :P

 

I takim oto Sposobem mam 60k na koncie oraz 2 Składy BPL, podstawa i Rezerwy:

 

BPL: http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=fhxEa7sQnKuxP:ps3

 

BPL Res: http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=g4rbkhpvnKuy6:ps3

 

Co sądzicie o tych składach :)

Czytam, że masz 50k, więc tak - Clichy za Baines`a, Benteke za Negredo, Jesus Navas za Naniego, powinno Ci się spodobać

o widzę, że Masz Benteke w rezerwacch,

Jeśli Eriksen Ci pasuje to nie kombinuj, ale zamiast Navasa bardziej potrzebujesz IMHO Nasriego - to killer w 2014, zjada Silvę

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, że masz 50k, więc tak - Clichy za Baines`a, Benteke za Negredo, Jesus Navas za Naniego, powinno Ci się spodobać

o widzę, że Masz Benteke w rezerwacch,

Jeśli Eriksen Ci pasuje to nie kombinuj, ale zamiast Navasa bardziej potrzebujesz IMHO Nasriego - to killer w 2014, zjada Silvę

a moze jakies wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia a nie zamiany na prawie to samo ? Kompany? Etoo ? Rooney ? 

ewentualnie dozbierac i Toure

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jakies wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia a nie zamiany na prawie to samo ? Kompany? Etoo ? Rooney ? 

ewentualnie dozbierac i Toure

Nasri to prawie to samo? Chłopak ma 50k. Kupi Eto`o i się skończy kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasri to prawie to samo? Chłopak ma 50k. Kupi Eto`o i się skończy kasa.

przyznam Ci, ze akurat Nasrim nie gralem, ale De Bruyne jest lepszy od Ozila, Maty, Santi Cazorli i Davida Silvy :), Eto`o wart tej kasy wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jakies wzmocnienia z prawdziwego zdarzenia a nie zamiany na prawie to samo ? Kompany? Etoo ? Rooney ? 

ewentualnie dozbierac i Toure

 

Ja Eto nie polecam. Lubię grać 'czołgami', czyli zawodnikami którzy są wysocy i potrafią się przepchać, np. Benteke, Benzema, Balotelli. Takie czołgi może i biegają trochę wolniej, ale obrońcy często nie są w stanie ich przepchać, nadrabiają siłą strzału, a tempa też złego nie mają ;p Miałem eto i niby jest wysoki, ale przepychali mi go, to sprzedałem i kupiłem Benteke ;) Jovetić też fajnie się spisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania 100 k za 40 zł moje gg:11605683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam Ci, ze akurat Nasrim nie gralem, ale De Bruyne jest lepszy od Ozila, Maty, Santi Cazorli i Davida Silvy :), Eto`o wart tej kasy wg mnie.

Nasri niszczy wszystkich CAM z BPL łącznie z Ozilem i Silvą, Matą nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania 100 k za 40 zł moje gg:11605683

4zł juz taniej dostaniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×