Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ale trzeba mu dać Jastrzębia, wtedy jest nie do powstrzymania ;)

Ostatnio go zjadłem Mathieu, ale to pewnie kwestia gracza po drugiej stronie serwera.

Ale trzeba mu dać Jastrzębia, wtedy jest nie do powstrzymania ;)

Ostatnio go zjadłem Mathieu, ale to pewnie kwestia gracza po drugiej stronie serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 40zł poszło z konta po kablach na rzecz EA...

 

Jaki był tego Efekt? Zapraszam do oglądania: http://youtu.be/DIzAR-XzP60

 

Dkrecik, skąd miałeś tyle papy?

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się go dorwać :)

efeexg.jpg

No niezle, ale troche sie pospieszyles wg mnie, bo on spadnie z ceny do wtorku. W ogole to chyba kupiles karte od kolesia, ktory chcial sprzedac CR na forum EA. On mial 5,25kk bin o ile sie nie myle?

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=bksjU7j7nKvFB:ps3

 

 

Chce sie ktos zmierzyc ?? Pewnie handicap jak skur*ysyn :D

No ladnie. W sumie ja mam same budget sklady, stwierdzilem, ze nie ma zadnego sensu kupowac Messiego czy Ronaldo jak ten sam albo lepszy efekt masz grajac Ibarbo czy Benteke... Rowniez nigdy nie mialem przyjemnosci sprawdzic CR7 albo Messiego w FUT. Oni dwaj + Ibra to jedyni, ktorymi nigdy nie gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ronaldo nie działa handicap ;D Aguero nie mogl sie odnalezc w tym Teamie, Messi dosyc cienki tylko ma jeb*iecie w lewej nodze a fabregas ogolnie dobry :)

Edytowane przez Dkrecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zaczynasz przygodę z tym teamem więc może się jeszcze wszystko zmienić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to był team na pare meczy juz sprzedany ;) Nie mam teraz czasu grac w fife ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie - w jaki sposób radzicie sobie z fitness? Do ilu musi spaść, żebyście posadzili grajka na ławę, albo dali mu kartę jednorazową?

Ja mam schemat - 2mecze gry/1 ławka, ale chyba nie jest optymalny (takie przemyślenie po 2 latach grania) :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam skład co mecz, ew co drugi ale tylko dlatego że mam prawie dwa równorzędne składy i mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie - w jaki sposób radzicie sobie z fitness? Do ilu musi spaść, żebyście posadzili grajka na ławę, albo dali mu kartę jednorazową?

Ja mam schemat - 2mecze gry/1 ławka, ale chyba nie jest optymalny (takie przemyślenie po 2 latach grania) :)

pozdrawiam

ja miałem 2 składy i je zmieniałem. teraz mam 1 skład i rezerwę i jak spadnie koło 82 to wchodzi zmienik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie - w jaki sposób radzicie sobie z fitness? Do ilu musi spaść, żebyście posadzili grajka na ławę, albo dali mu kartę jednorazową?

Ja mam schemat - 2mecze gry/1 ławka, ale chyba nie jest optymalny (takie przemyślenie po 2 latach grania) :)

pozdrawiam

Ja 2 mecze jednym składem, a jak do 90 fitness spada to gram drugim 2 mecze (nie jest to fitness skład, tylko równorzędny do tego pierwszego).

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cala kadre ;) Kazda pozycja ma zmiennika i jak widze ze ma kondycje 90 lub mniej to go zmieniam i nie musze kupowac kart fitnes...tylko sprzedaje bo mam kilkaset a mi niepotzrebne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co myślicie nad zmontowaniem takiego składu: http://www.futhead.c...squads/2829540/ - bez Hazarda, wiadomo Czemu  :)

 

czy może lepiej z BBVA lub Liga Portugesa coś ustukać?

Chcesz to Ci kupie Hazarda  ;)

Ty tak serio piszesz :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj ludzie, sami ugrajcie te coinsy i sobie kupcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×