Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Poszło, swoją drogą co się dzieje na Evertonie :D szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żartował. Dodaj do znajomcyh iSurVivaL

Za co Cie zbanowali na EA poprzednio i czemu ponownie chcesz sie tam wkupic rozdajac karty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co Cie zbanowali na EA poprzednio i czemu ponownie chcesz sie tam wkupic rozdajac karty? :)

Nie chce, chce pomóc paru osobom które mi pomogły kiedyś dodatkowo rozdac pare kart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dkrecik, dnia 23 List 2013 - 15:09, napisał:

snapback.png

Nie, nie żartował. Dodaj do znajomcyh iSurVivaL

Za co Cie zbanowali na EA poprzednio i czemu ponownie chcesz sie tam wkupic rozdajac karty?  :) 

 

Nie rozumiem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce, chce pomóc paru osobom które mi pomogły kiedyś dodatkowo rozdac pare kart :)

No chyba, ze tak to ok, bo w sumie to dziwnie to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DKrecik czekaj sekundę bo Co się dzieje w Liverpoolu to szok haah :) Everton 3-2 i 2X Lukaku, będzie znowu IF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,

 

JAK MAŁO JEST LUDZI NA TYM ŚWIECIE JAK DKrecik! Dziękuję Ci, od dziś jestem Ci Dozgonnie wdzięczny :) Mam mojego ulubionego piłkarza w realu w UT :) SZOK.... Nie mogę się ocknąć że to prawda :) Nie wiem jak mam się odwdzięczyć naprawdę nie wiem..

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 milo, ze ktos daje zamiast tylko chciec brac ;)


ja jestem pogodzony, ze w UT nigdy np Ronaldo czy Messim nie zagram - tylko nieliczni moga ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milo, ze ktos daje zamiast tylko chciec brac ;)

ja jestem pogodzony, ze w UT nigdy np Ronaldo czy Messim nie zagram - tylko nieliczni moga ;)

:) hehe ja tez, ale nawet jak w 13 mialem 3 miliony to nie chcialem ich kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz nawet na Aguero mnie nie stac ;) co mowic o CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygralem offline SerieA, Bundeslige, Ligue1, La Lige to teraz czas na Premiership :) Nigdy jeszcze nie mialem w UT skladu Premier League, ale po zapoznaniu sie z opiniami na poczatek moze cos takiego zrobie http://www.futhead.com/14/squads/2516915/ jak bedzie sie dobrze gralo to moze bardziej zainwestuje w BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygralem offline SerieA, Bundeslige, Ligue1, La Lige to teraz czas na Premiership :) Nigdy jeszcze nie mialem w UT skladu Premier League, ale po zapoznaniu sie z opiniami na poczatek moze cos takiego zrobie http://www.futhead.com/14/squads/2516915/ jak bedzie sie dobrze gralo to moze bardziej zainwestuje w BPL.

granie offline w fife to jak pójście do burdelu i zwalenie konia, z calym szacunkiem :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wygrac wszystkie ligi offline co w tym takiego strasznego? A granie ostatnimi czasy online to zaplacic w tym burdelu i zaliczyc przedwczesny wytrysk...

 

Zreszta wczesniej pisalem ze gram w Fife tylko z kumplami na jednym PS3 przy piwku i w UT tylko po to zeby sobie nazbierac coinsy bo gra online czy offline mnie juz nie kręci ta bardzo. Nie wstydze sie powiedziec ze zaluje ze kupilem ta gre, nie jestem maniakiem ktory nonstop nawijal by tylko na konsoli.

 

A tak poza tym to sporo osob olewa online. Wiec kazdy lubi co innego.

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

wygralem offline SerieA, Bundeslige, Ligue1, La Lige to teraz czas na Premiership  :) Nigdy jeszcze nie mialem w UT skladu Premier League, ale po zapoznaniu sie z opiniami na poczatek moze cos takiego zrobie http://www.futhead.c...squads/2516915/ jak bedzie sie dobrze gralo to moze bardziej zainwestuje w BPL.

 De Bruyne na Eriksena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wygrac wszystkie ligi offline co w tym takiego strasznego? A granie ostatnimi czasy online to zaplacic w tym burdelu i zaliczyc przedwczesny wytrysk...

 

Zreszta wczesniej pisalem ze gram w Fife tylko z kumplami na jednym PS3 przy piwku i w UT tylko po to zeby sobie nazbierac coinsy bo gra online czy offline mnie juz nie kręci ta bardzo. Nie wstydze sie powiedziec ze zaluje ze kupilem ta gre, nie jestem maniakiem ktory nonstop nawijal by tylko na konsoli.

 

A tak poza tym to sporo osob olewa online. Wiec kazdy lubi co innego.

skoro gra online i offline Cie nie kreci to zawsze mozesz sprzedac te gre - im wczesniej tym wiecej kaski dostaniesz, w tym topiku większość to maniacy wiec ciezko pojac, ze ktos nie gra online ;) 

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×