Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Oszustwo jest raczej mało szanowane, więc chyba nikt tego na forum nie chce  ;D

Edytowane przez dyziek17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę o tych wszystkich autobuyerach, tym bardziej widze ze nawet tutaj na forum co chwile o nich slychac to sie dziwie ze mi sie chcialo samemu do 1 miliona handlowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie umiem handlowac, czitów tez nie szukam, co ugram to ugram, otworze jakąś paczke, moze cos wpadnie :P tym co handluja i maja kokosy nie zazdroszcze poprostu sa lepsi odemnie w tym i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bogaty nie bede :D u mnie wszelkie proby handlu koncza sie fiaskiem i tylko stratami... a szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masa trojanow a typ pyta czy bac sie czy nie... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifa ma być do grania nie do zarabiania. Tylko kurde czemu taki Robben nie może z paczki wylecieć ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepan wez zedytuj tego posta, gdzie dales link do tego syfu, zeby nikt czasem potem nie plakal, ze mu konto w fucie wyczyscili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, bo za friko watpie ze ktos taki program udostepni ;)


jak myslicie coins na ps4 beda droższe ? kupywac teraz i transferowac na ps4 czy jak ? bo jutro sprzedaje swoja wersje z ps3 i czekam na pleja 4 + fife :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, bo za friko watpie ze ktos taki program udostepni ;)

jak myslicie coins na ps4 beda droższe ? kupywac teraz i transferowac na ps4 czy jak ? bo jutro sprzedaje swoja wersje z ps3 i czekam na pleja 4 + fife :)

Czemu mają być droższe :) Jest ten sam market ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, nie wiedzialem - nawet kupic coins na takiego Bale to jest spooory wydatek jak tak patrze (okolo 370zł).

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego Kolegi, który rozdaje graczy - powiedz - warto grać Yaya? Może mi go pożyczysz? Oddam, wypróbuję i dozbieram i sobie kupię - chcę tylko spróbować czy dobrze gra się gościem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego Kolegi, który rozdaje graczy - powiedz - warto grać Yaya? Może mi go pożyczysz? Oddam, wypróbuję i dozbieram i sobie kupię - chcę tylko spróbować czy dobrze gra się gościem

Warto, najlepszy CDM w grze jak dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, najlepszy CDM w grze jak dla mnie. 

wolałbym spróbować - próbowałem już rzekomo najlepszych CAM - Silvę i de Bruyna (sam się śmieję, że goście w takim rozstrzale cenowym mogą być traktowani jako best), próbowałem rzekomo najlepszego Eto`o i czasami do mojego stylu coś nie podchodzi - co oznacza, że wierzę, że ludziom może taki de Bruyne wymiatać - może jestem za słaby? Tak więc czy mógłbym poprosić o wypożyczenie na 48h Yaya? Oddam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym spróbować - próbowałem już rzekomo najlepszych CAM - Silvę i de Bruyna (sam się śmieję, że goście w takim rozstrzale cenowym mogą być traktowani jako best), próbowałem rzekomo najlepszego Eto`o i czasami do mojego stylu coś nie podchodzi - co oznacza, że wierzę, że ludziom może taki de Bruyne wymiatać - może jestem za słaby? Tak więc czy mógłbym poprosić o wypożyczenie na 48h Yaya? Oddam

Jutro bo nie chce mi sie dzisiaj z tym pieprzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro bo nie chce mi sie dzisiaj z tym pieprzyc

thx, nick jak na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym spróbować - próbowałem już rzekomo najlepszych CAM - Silvę i de Bruyna (sam się śmieję, że goście w takim rozstrzale cenowym mogą być traktowani jako best), próbowałem rzekomo najlepszego Eto`o i czasami do mojego stylu coś nie podchodzi - co oznacza, że wierzę, że ludziom może taki de Bruyne wymiatać - może jestem za słaby? Tak więc czy mógłbym poprosić o wypożyczenie na 48h Yaya? Oddam

Eto'o jest cienki, sporo nim grałem i byl strasznie zmienny, raz gral super a raz byl niewidoczny. Ja kazdy sklad BPL zaczynam od Jovetica, gosc jest warty 15k a dalbym za niego i z 200k. na CDM Fellaini albo Yaya, skrzydla Nani, Young, Schurlle, obrona Clichy, Kaboul,Luiz,Richards/Walker. Jedyny CAM ktorym gralem to Rooney i byl ok. 1 lige mi sie udalo wygrac wiec trochę się Wam rad moze przydac. Na zmiany Benteke/Sturridge. Pewnie Ameryki nie odkrylem ale duzo osob nowych jest na forum to moze sobie przeczytaja. JOVETIC na wszystkie problemy w FUT 14 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze karty to op karty, lamerska obrona luiz kaboul to najtrudniejsza sciana w grze do przebicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość tej gry, piszecie tu o momentum... ja przez x lat grałem w pesa i tam na podobne zjawisko mówiło się "random", Ci co się z tego śmieją to chyba nie chcą dopuścić do swojej świadomości, że gra sama losuje, kto ma wygrać.

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kBViMnFinKwu8:ps3

To mój skład, co byście w nim zmienili?

Muszę powiedzieć, że jak miałem słabszy zespół i chemie na poziomie 85-95 to grało mi się dużo lepiej i czułem, że wygrywam bo jestem lepszy oraz przegrywam bo jestem gorszy a dziś 7 meczy 5 w plecy i 2 wygrane z czego jedna z wielkim bólem gdzie grałem od początku meczu w przewadze a bramki zaczęły mi wpadać pod koniec spotkania. Ostatnimi czasy to same porażki po 1-3, 2-4 gdzie mam multum sytuacji a nic nie wpada, za to moi środkowi obrońcy się zderzają, piłka jakoś niesamowicie się odbija i znajduje się pod nogami przeciwnika, po prostu człowiek ma ochotę wyrzucić tą konsole przez okno.

 

Costa na atak, jakiś inny GK np. Lopez, LP Villa, Song za Moutinho.

 

Swoją drogą:

http://www.futhead.com/14/squads/2951049/ Co zmienić (oczywiście Chiellini w planach)?

 

 

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×