Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Costa na atak, jakiś inny GK np. Lopez, LP Villa, Song za Moutinho.

 

Swoją drogą:

http://www.futhead.com/14/squads/2951049/ Co zmienić (oczywiście Chiellini w planach)?

Wszyscy wiemy, że handicap istnieje i jest obecny, pewnie spuścizna z fut 11/12, liczę, że nowy silnik = brak tego gówna.

Random też jest w fut, scripting też.

co zmienić? myślenie, fut to nie tylko pace w ataku i obronie, obstawiam, że twój styl gry to tylko l1 + trójkąt (po drużynie, może nie jesteś noobem, który tylko do przodu biega bo tak jest łatwiej)

Edytowane przez wodoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!!! mam pomysl!!! Zamiast obsrywac sie tak namietnie na publicznym forum, moze wezniemy swoje sklady i zagramy kazdy z kazdym, bo o granie tu chodzi, berzmy swoje sklady, paczki i prezenty, ladujmy w druzyne i jedziemy wszyskie taktyki, na 'glowki', 'kontry', 'szczury',  ronaldow, bentekow, ibarbow, jak kto woli, wszystko dozwolone, zrobimy jakas tabele i jedziemy!!!, 

CO WY NA TO???

ps. moze po tym wyjde z tej czwartej ligi hehe  :blink:  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teeej co ja ku.... zrobilem chcialem bid dac za benatie 45k, normalnie 49k buy now na luzie i zamiast bid to ku..... buy now za 54k ja pie.... Fail w chuuu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teeej co ja ku.... zrobilem chcialem bid dac za benatie 45k, normalnie 49k buy now na luzie i zamiast bid to ku..... buy now za 54k ja pie.... Fail w chuuu...

O jezum 9k stracone. I co Ty teraz zrobisz z tym ? Masakra, ja to bym sprzedal konsole po takiej stracie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dałem nabrać na pricebumpera i Ibra IF kupiłe za 3.1m.... więc jakieś 500-600k w plecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszce nic jak koles sprzedał inieste za 10k bo sie jebnoł o jedno zero:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszce nic jak koles sprzedał inieste za 10k bo sie jebnoł o jedno zero:p

powiem Ci, że iniesta to mały pikuś przy tym co ja trafiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos van persiego na napadzie? jak sie sprawdzał ? pomocy ;p

mialem, cien zawodnika z fify 13 - niestety nie polecam mimo iz w 13 byl moim ulubionym napastnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem, cien zawodnika z fify 13 - niestety nie polecam mimo iz w 13 byl moim ulubionym napastnikiem.

Nie polecam też jego IFa, ale NIF na pewno lepszy od Bale jak by ktoś szukał napadziora lewonożnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalny TOTW http://www.ultimateteam.co.uk/2013/11/fut-14-totw-11-form-predictions/

Udało mi sie z Velą bo przed meczem kupilem go do skladu za niecaly 800coinsow, a poszedl za 5k po meczu.

napewno Giroud przetestuje bo bedzie w moim zasięgu jesli chodzi o kase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem Naniego za Navasa, i jednak mimo że go nie lubię to kupuję Eto. Prawie cały skład Chelsea :)

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, na fanpage'u FutWorld jest konkurs ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktos taki kto ma kod na wersje Fify na PS4 a nie ma zamiaru go wykorzystywac? :) Daje sporo coinsow za niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktos taki kto ma kod na wersje Fify na PS4 a nie ma zamiaru go wykorzystywac? :) Daje sporo coinsow za niego

Jaki kod? Gdy zakupilem Fife na PS4 to przegladajac pudelko zadnego kodu nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kod? Gdy zakupilem Fife na PS4 to przegladajac pudelko zadnego kodu nie bylo.

ja juz swoja wersje tez zamowilem, lada dzien ma byc do odebrania w salonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kod? Gdy zakupilem Fife na PS4 to przegladajac pudelko zadnego kodu nie bylo.

W niektórych był chyba taki jak z BF4. Za 39zł możesz sobie na PS4 wziąść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych był chyba taki jak z BF4. Za 39zł możesz sobie na PS4 wziąść

Nie ma takiego kodu dla Fify. Jezeli by byl, to znajdowalby sie w wersji na PS3.

ja juz swoja wersje tez zamowilem, lada dzien ma byc do odebrania w salonie :D

A jak z PS4? Skladales preorder? Bo podobno zapotrzebowanie na konsole przerasta stany magazynow. Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego kodu dla Fify.

A jak z PS4? Skladales preorder? Bo podobno zapotrzebowanie na konsole przerasta stany magazynow.

tak, wysla mi 28, najpozniej 29 - do tego czasu juz bede mial fife, wiec w najgorszym wyopadku 3 grudnia wjezdzam na nexgenowe boiska :)

bedzie mozna cos zagrac towarzystkiego, bo na poczatku watpie aby duzo forumowiczow gralo na PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na chillu ide do Saturna 29 i biore za 1,7k konsole ;) To tylko taka panika a konsol będzie pod dostatkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wysla mi 28, najpozniej 29 - do tego czasu juz bede mial fife, wiec w najgorszym wyopadku 3 grudnia wjezdzam na nexgenowe boiska :)

bedzie mozna cos zagrac towarzystkiego, bo na poczatku watpie aby duzo forumowiczow gralo na PS4 ;)

Z przyjemnoscia :) zlozylem dosyc ciekawy sklad Brazylii pod 433(4) bez problemu gold cup online za 1 razem wygralem. Diego Costa niszczy :) a no i w pucharze nie ma az takiego swaet festu albo spamowania L1+^ czy wrzutem non stop, czyli to co mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×