Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że zawodnicy połączeni węzłami muszą mieć ze sobą jakąś więź. Natomiast bramkarz i napastnik mogą być z całkiem innej ligi, narodowości czy klubu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szlachcic, sadziłem że cała 11 musi być, a jak gram 4-4-2 to napadziory musza być powiązani ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szlachcic, sadziłem że cała 11 musi być, a jak gram 4-4-2 to napadziory musza być powiązani ?

Tak,zawodnicy bezpośrednio ze sobą połączeni, czyli np. lewy obroca z lewym pomocnikiem, napastnik z pomocnikiem itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się może trochę w ekonomii? Czytałem w jednym poradniku że nie opłaca się kupować paczek, tylko kontrakty z aukcji, tak samo z zawodnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki masz skład. Najdroższy w utrzymaniu jest złoty. Ja jako, że gram brązowym to kupuje sobie brązowe paczki i czasem się trafi nawet 5 kontraktów. Złotych nie opłaca się kupować bo szansa trafienia jakiegoś grajka na poziomie jest naprawdę mała. W '12 kupowałem złote po 7500 monet żeby zaliczyć to durne trofeum a dostawałem graczy którzy na aukcjach kosztowali 1-3 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, ja już gram złotym składem więc raczej same kontrakty z aukcji będę kupować, bo z tych paczek nic ciekawego nie wypada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy chemistry zmienia się po zmianach w czasie meczu? Np jak wstawię pp do ataku to chemistry nadal mam 100 czy spada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś o Happy Hour w najbliższym czasie?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie może głupie pytanie.Jak zacząć budowę składu? Kupić od razu paru złotych grajków czy lepiej grać brązowymi i powoli budować coś silniejszego ale stabilnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej srebrny 100 chemistry, aczkolwiek pewnie w ciągu tygodnia każdy będzie miał mocny złoty, ja w tym roku nic w paczkach nie mogę trafić, poza companym żadnej mega gwiazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej srebrny 100 chemistry, aczkolwiek pewnie w ciągu tygodnia każdy będzie miał mocny złoty, ja w tym roku nic w paczkach nie mogę trafić, poza companym żadnej mega gwiazdy.

Ile kolega już wydał? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale porażka kupiłem kartę grajka pod 4-4-2 i jak go wstawiłem pokazuje co innego, z racji tego że miałem duplikat :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche poczytalem juz o ut i mam pytanko do was. Chcialby zrobic jakis tani zloty sklad. Jaka lige polecacie pod np ustawienia 3-5-2, 4-2-2-2, 4-2-3-1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktos czy jest mozliwosc kupienia fifa points za smsa jezeli tak to prosze o instrukcje jak to zrobic gram na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche poczytalem juz o ut i mam pytanko do was. Chcialby zrobic jakis tani zloty sklad. Jaka lige polecacie pod np ustawienia 3-5-2, 4-2-2-2, 4-2-3-1?

Spróbuj 3-5-2, bardzo fajna formacja, zawodnicy blisko siebie. Ja gram zawodnikami z ligii hiszpańskiej, nie są jacyś specjalnie drodzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Salwik92

A jakich masz obrońców? Tylko o nich mi chodzi ;p sam gram hiszpańską ligą dlatego pytam :) Jak na raziem ramos jest dla mnie za drogi -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Salwik92

A jakich masz obrońców? Tylko o nich mi chodzi ;p sam gram hiszpańską ligą dlatego pytam :) Jak na raziem ramos jest dla mnie za drogi -,-

Od lewej strony mam tak Henrique Sereno (75), na środku Ricardo Carvalho (80), po prawej Ricardo Costa (77)

No ramos za drogi, ja sam niewiele kasy mam. A jak mi się uzbiera suma jakaś konkretna to kupuje złote paczki, może coś wpadnie ciekawego. Ostatnio mi wpadł Kościelny za 50 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktos czy jest mozliwosc kupienia fifa points za smsa jezeli tak to prosze o instrukcje jak to zrobic gram na ps3

Nie ma możliwości przez smsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, ja już gram złotym składem więc raczej same kontrakty z aukcji będę kupować, bo z tych paczek nic ciekawego nie wypada :)

Brazowa paczka kosztuje 400 coins , i sa w niej chyba trzy kontrakty poza tym gracze , i inne pierdoly. Za trzy kontrakty zaplacisz 450 coins , przelicz co sie bardziej oplaca.

Ja nie wydalem ani jednej prawdziwej zlotowki na sklad a mam calkiem przyzwoite sklady (brazowy i zloty) i 60 tys. coins na koncie , chyba zaczne sprzedwac coinsy na allegro :)

Gram formacja 4-2-3-1 jak dla mnie jest bardzo zrownowazona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak Wy zarabiacie tyle forsy? Jakieś rady może dla początkujących?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak Wy zarabiacie tyle forsy? Jakieś rady może dla początkujących? :biggrin:

Graj ciągle sezony, szybko kasę można zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za złoty puchar ładna kasa idzie, 1000 monet za 4 mecze plus 400 za każdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę sezony w UT są niegrywalne.\\\wciąż losuje mi złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę sezony w UT są niegrywalne.\\\wciąż losuje mi złotych.

Mi raz wylosowało tylko brązowego przeciwnika a tak to same złote. Choć trzeba przyznać, że grają oni naprawdę słabo ale to jednak złote karty i trzeba się liczyć z porażką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×