Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nawet skill tu nie pomoże jak z 40 metrów sadzą okna lub biegają w 6 sek na 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ja gralem zlotym skladm w tej najnizszej dywizji, to ze 3x wylosowalo mi brazowych graczy z niska chemia. Widzisz sklad i juz wiesz, ze czlowiek nie ma szans. Nic przyjemnego ograc kogos 8:0. Swoja droga fajnie w tym roku z tymi sezonami pojedynkow ut zrobili, ze w ogole sa. W 3 lidze juz tocze calkiem wyrownane meczyki. Raz jeszcze w 4 dywizji trafilem na goscia, ktory gral jakims hiszpanskim skladem z ovrl 84. Rozgromilem go 4:1. Ta jedna bramke strzelil z karnego. Ludzie maja mocniejsze sklady niz myslalem. Kilka dni po premierze, a tu juz ovrl 84. Bardzo teraz latwo rozegrac akcje ze skrzydla, natomiast trudno strzelic bramke po dosrodkowaniu (przynajmniej mi gdy dosrodkowuje Sam). Ciekawe, czy beda jakies pucharki okresowe dla wybranych lig/skladow jak w poprzedniej odslonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak zjebałem poprzedni sezon i nowy że brak słów, 5 meczy do konca, 1 win do awansu do 1 ligi i dałem dupy, w nowym 3 pierwsze mecze i tacy słabi goście, prowadzę wysoko i strzelają mi w końcówkach...Ale fakt faktem trochę denerwuje to że cały czas się na złote składy trafia. Dzisiaj grałem na taki z ovr 85 czy 86, ramos, iniesta, xavi, benzema, pepe, falcao...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mieli gre wczesniej to sie oblowili. Ponadto pamietam jak wszedlem na webappa i spojrzalem na cene Piszczka. 4,5k. Mysle sobie, ze chyba ich poj**alo, ostatnio w 12 chodzil za 2,5k. Drozszy nie bedzie. Teraz kosztuje 10 albo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej otwartej w środę miałem Kake poszedł za 17250 a wczoraj w 3 kolejnych Richards (16000) , Terry (18500) i Giggs (2000) :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam 600k proszę doradźcie mi w co najlepiej zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam 600k proszę doradźcie mi w co najlepiej zainwestować.

600k??? czy 600 kredytów bo to znacząca róznica..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mieli gre wczesniej to sie oblowili. Ponadto pamietam jak wszedlem na webappa i spojrzalem na cene Piszczka. 4,5k. Mysle sobie, ze chyba ich poj**alo, ostatnio w 12 chodzil za 2,5k. Drozszy nie bedzie. Teraz kosztuje 10 albo lepiej :)

No ceny się trochę zwichrowały. Ja poluje na obrońcę co kosztował w '12 ~5k a teraz stoi ~20k :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600k hmmmmmkup sobie dom pod Warszawa :). Jakbym mial 600k to bym na ebay wystawil. Pomiedzy zawodnikiem za 10k a 100k nie ma dziesieciokrotnej roznicy w umiejetnosciach. Placisz duzo wiecej za pilkarza, ktory nie gra adekwatnie do ceny. Sprzedaj to i kup sobie alkohol, albo slodycze jak jestes niepelnoletni :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600k hmmmmmkup sobie dom pod Warszawa :). Jakbym mial 600k to bym na ebay wystawil. Pomiedzy zawodnikiem za 10k a 100k nie ma dziesieciokrotnej roznicy w umiejetnosciach. Placisz duzo wiecej za pilkarza, ktory nie gra adekwatnie do ceny. Sprzedaj to i kup sobie alkohol, albo slodycze jak jestes niepelnoletni :).

Chyba sobie na fundusz emerytalny wpłace bo 50-tka już na karku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka otwarta i... Aguero.

Ktoś wie czy jak za pkt kupi się bonusy do UT 1000 monet przez 10 spotkań to czy to jest jednorazowa pomoc czy mogę znowu kupić?

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600k hmmmmmkup sobie dom pod Warszawa :). Jakbym mial 600k to bym na ebay wystawil. Pomiedzy zawodnikiem za 10k a 100k nie ma dziesieciokrotnej roznicy w umiejetnosciach. Placisz duzo wiecej za pilkarza, ktory nie gra adekwatnie do ceny. Sprzedaj to i kup sobie alkohol, albo slodycze jak jestes niepelnoletni :).

ewentualnie możesz zainwestować w mój skład ;) odpal parę tysi co to dla ciebie ;).

A tak serio to przy takiej kasie to inwestuj tylko w karty TOTW, tylko na tam znajdziesz zyski adekwatne do budżetu, którym dysponujesz.

Jeśli chcesz budować skład to podpisuję się pod tym co napisał chmurowski. karty nie grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka otwarta i... Aguero.

Ktoś wie czy jak za pkt kupi się bonusy do UT 1000 monet przez 10 spotkań to czy to jest jednorazowa pomoc czy mogę znowu kupić?

Jednorazowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka otwarta i... Aguero.

Ktoś wie czy jak za pkt kupi się bonusy do UT 1000 monet przez 10 spotkań to czy to jest jednorazowa pomoc czy mogę znowu kupić?

Jednorazowy bonuus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie możesz zainwestować w mój skład ;) odpal parę tysi co to dla ciebie ;).

A tak serio to przy takiej kasie to inwestuj tylko w karty TOTW, tylko na tam znajdziesz zyski adekwatne do budżetu, którym dysponujesz.

Jeśli chcesz budować skład to podpisuję się pod tym co napisał chmurowski. karty nie grają.

a mozesz mi doradzić w jakie TOTW mam inwestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi doradzić w jakie TOTW mam inwestować?

w sumie w każdego na tą chwile bo nie ma ich zbyt wielu..dopiero 2 kolejki były ogłoszone.

Jako wzorowy patriota proponuje Błaszczykowskiego kupować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka otwarta i... Aguero.

Ktoś wie czy jak za pkt kupi się bonusy do UT 1000 monet przez 10 spotkań to czy to jest jednorazowa pomoc czy mogę znowu kupić?

takiemu to dobrze... mi na razie najlepszy jaki się trafił to El Shaarawy z Milanu :/ a tak to posucha straszna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla zagłębionych w temacie:

Zawartość paczki jest losowana w momencie jej otwierania czy nabywania? Chodzi mi o to czy mając nieotwartą paczkę mam już z góry narzucone co w niej będzie czy całe losowanie odbywa się dopiero przy otwieraniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za pierwszym razem trafił się ten Kościelny i sprzedałęm go za 33,5 tys monet. Teraz wykupiłem za te pieniądze paczki i mam masę jak dla mnie bezużytecznych zawodników, wszystkich powystawiałem na 3 dni i cena wywoławcza to 150 coins.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trafiam 3 zawodnikow w zlotej i reszte jednorazowych kart.. nigdy nie moge trafic na jakiegos konkretnego zawodnika z dobrym skillem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otworzyłem 184 paczki i najlepszym graczem był tevez (pod względem zarobku, bo wypadł tez gomez/cavani/torres, ale zeszli za mniej)

Teraz w środę będę otwierał kolejne 90~ to wam wstawie dokładne statystyki (co wypadło etc)/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×