Skocz do zawartości
Maxiu

WWE 13

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie. Ale większość odblokujesz podczas przechodzenia ery atti. Booker T jest za KOTR, Laurinaitis za dodanie tygodniówki do kalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic narazie kupiłem to dlc które jest dostępne oddzielnie. Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do jakiegoś tam czegoś co pozwala edytować atrybuty itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam FA kosztuje około 50PLN więc to niewiele jak na ten DLC który ma wychodzić co miesiąc aż do lutego, więc chyba się na niego skuszę jak już kupię grę.

Ale ustalamy dla jasności:

W grze jest kod na tysona i koszulki Austina oraz punka. Mamy również kod do gry online. A tylko w pss można kupić FA dzięki któremu pobieramy za darmo wszystkie DLC które wyjdą,tak?

FA nie ma w żadnej wersji gry?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Fan Axxess wygląda tak jak w poprzednich latach. Tak na chłopski rozum, FA to taki preorder do następnych DLC, płacisz teraz i ściągasz za darmo. W cene FA wliczone są wszystkie dodatki jakiw wyszły i wyjdą. Również All Unlockables i SUPERSTAR Atribute Costumizer. Nie ma wersji gry która by zawierała FA, można je tylko ściągnąć z WWE Shop lub PSS. Ja osobiście FA w tym roku nie kupię, bo nie zależy mi na postaciach z Attitude.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój chłopski rozum FA ma się nijak do DLC ale ok, już wiem o co chodzi.

Takie pytanie, jeśli zrobię swojego zawodnika to żeby go dopakować to trzeba grać nim karierę czy jest ileś tam pkt atrybutów do rozdzielenia?

Druga sprawa, jeśli mam już CAFa i dam mu swoje MP3 na wejście, to czy grając online, przeciwnik będzie słyszał te piosenkę?

I ostania sprawa, czy są w kreatorze ciosy Yokozuny? Chodzi przede wszystkim o Leg Drop, belly to belly i banzai drop?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, jeśli zrobię swojego zawodnika to żeby go dopakować to trzeba grać nim karierę czy jest ileś tam pkt atrybutów do rozdzielenia?

Druga sprawa, jeśli mam już CAFa i dam mu swoje MP3 na wejście, to czy grając online, przeciwnik będzie słyszał te piosenkę?

PKT dodaj się przy tworzeniu wrestlera. Nie, przeciwnik nie słyszy wgranej piosenki.

EDIT: Miałem się wstrzymać z zakupem ale nie wytrzymałem xD Gra już do mnie jedzie :D

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem WWE 12 a po 13 pójdę w piątek, pod warunkiem że ten preadator będzie fajny.

Można by na jakieś ustawki się umówić :-)

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli serwy będą normalne, to ja chętnie się umówie na wbijanie max ranka online (potrzbne do trofeum). Wiecie zaczynamy walke i od razu pin bez kickouta. Oczywiśćie odwdzięcze się tym samym ;) No i normalne walki też chętnie pogram z użytkownikami z forum ;)

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Randy dodaj do znajomych jak będziesz miał ciupniesz coś ze mną lub bratem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci zapro, a jak tam ogólnie online działa? Z CC da się coś ściągnąć, czy tak jak w WWE 12 przez disconnect nie? Walki z amerykańcami grałeś? Jak płynność w porównaniu z WWE 12?. Strasznie się wku*wiłem, bo zamówiłem wczoraj WWE 13 około 15, i zamówiłem kurierem więc liczyłem że dzisiaj przyjdzie no ale wysłali dopiero dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pare razy CC i puki co działa dobrze raz tylko miałem że serewry nie działają czy coś takiego. A jak jest z WWE Universe? Czy biorą tam udział tylko zawodnicy z raw i smackdown czy z innych rosterów też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że drugi dzień gram w WWE 12 i gra ma moc. 13 na pewno jest jeszcze bardziej dopieszczona i jutro powinna być u mnie.

Jeśli ktoś ma zamiar kupić Fan Axxes to polecam skorzystanie z darmowego 30 dniowego okresu próbnego na PlayStation Plus (szczegóły m.in. na kanale PlayStation Polska na FB) i kupienie FA za połowę ceny, czyli 27 a nie 54PLN.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę już dostałem i bardzo mi się podoba. Gameplay jeszcze lepszy niż w 12 i grafika też co nie co poprawiona. Świetne możliwośći kreacji. Serwery online w końcu działają tak jak powinny! Zero lagów ani z polakami ani z obcokrajowcami. CC też działa bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolny z zakupu, i polecam wszystkim niezdecydowanym!

BTW: 300 post :D

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie skończyc WWE Attiude bardzo fajnie to zrobili dużo lepsze niż RTW. Ogólnie gra jest bardzo fajna lepsza od wwe 12 grafika wygląda lepiej i fajnie że dali zawodników z ery Attiude. A mam pytanko udało mi sie wygrać jakiś WWE Universe feuds pack jak mam to użyć? I czy da sie wgrać swoją muzyke do gry z pendriva czy trzeba z płytki cd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w 13 też jest taki zonk że w trakcie misji np tag team nie da się zmienić z zawodnikiem?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxiu kiedy następne meczyki? Kto chce pograć zapraszać mnie do znajomych.

Dziś popołudnie powinienem znaleźć czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał że można sobie ustawiać feudy w wwe universe. Gdzie to można ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×