Skocz do zawartości
Maxiu

WWE 13

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w stanie THQ zrozumieć, robią gre na podstawie rosterów z okresu WrestleManii, a wtedy tego drewna nie było. I tak dobrze że dali nam min. Sandowa, Cesaro i Rybacka w DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni DLC bardzo przyzwoity, mimo, ze Fonnisher Cesaro jest troche inny (inaczej przeklada reke).

Dobrze, ze THQ dalo mozliwosc edycji skilla zawodnikow oraz zmiany kolorow strojow - ostatnio gralem z rozowym Undertakerem... oczywiscie gejowski na full, ale inne postacie mozna fajnie pruzemalowac.

mam pytanie - czy Ortonem mozna kopnac w glowe (jako finnisher)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punt Kick Ortona jest w grze, tyle że musisz ustawić mu w movesecie. Finnisher Cesaro jest inny od obecnego, ponieważ wzorowali się na jego postaci w czasie debiutu, a wtedy w taki sposób Neutralizera wykonywał. Superstar Threads jest w grze od SVR 2010, także raczej niema co ich chwalić za to. A wręcz przeciwnie, należy im się w kilku przypadkach opieprz za to, bo u Punka sytuacja wygląda tragicznie. Boczne paski zostają w domyślnych kolroach, przez co cały strój po zmodyfikowaniu wygląda lipnie. DLC jeszcze nie ściągałem, ale boli mnie to że Cesaro ma stary minitron, ten taki żółty :(

Btw, Del Rio misztrzem WHC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RKO - nie moge w ogole tego kopniecia znalezc. Orton´s kick nie istnieje, chyba, ze patrze pod jakimis zlymi ustawiniami - gdzie to dokladnie jest?

Poprzednie wersje WWE gralem po lebkach, wiec nawet nie wchodzilem w tamte opcje - dopiero tutaj zaczalem sie zaglebiac, dlatego mnie cieszy to pewnie bardziej niz Ciebie:)

Co do minitrona Ceasro to nie zwrocilem uwagi - bo rozumiem ze chodzi o Titantron? Czyli video wejsciowe?

A Del Rio to dobra wiadomosc. Pierwszy raz od dawna mamy sytuacje, ze mistrzostwa dzierza utalentowani zawodnicy - Punk, Barrett, ADR, i Cesaro. Jedynie drewniana Eve psuje stawke, ale w zasadzie dywizja kobiet mnie nie intersuje, bo WWE pozwalnialo wszystkie dobre divy.

Wracajac do gry - jak dziala to weight detection? mam ustawione na ON a jeszcze nigdy nie zdatzylo mi sie, zeby ktos kogos nie zaslamowal.

Rowniez mam problem ze zlotym trofeum (Streaks Ends) gdzie trzeba pokonac Undertakera, swoim CAFem, na poziomie LEgend na Wrestlemani. Mam wszystko tak ustawione, biore one on one, swojego zawodnia, wybieram arene, wygrywam i nic - o co chodzi z tym?

I jeszcze apropos stolow: co mozna zrobic z dwoma stolami polozonymi na sobie?

modyjunior - sprecyzuj pytanie. Stol stoi rozlozony, czy w narozniku? Chcesz przeciwnika tylko polozyc na stole czy zlamac stol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BystryDzik bo owe kopnięcie nazywa się Punt Kick ;]

Minitron nie jest titantronem. Mylisz oba pojęcia.

A weight detection to jeden wielki bubel.

Edytowane przez True67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Streaks Ends trzeba zrobić w Universe :)

A co do Eve to się nie zgodze, jest jedną z lepszych div w ringu, a po drugie jest piękna :laugh:

Del Rio pas dostał raczej chwilowo, możliwe że po to aby Dolphowi łatwiej było zrobić Cash In :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o walke z uzyciem stolu gdzie za zadanie mamy zlamac go przeciwnikiem. Kiedy postawie stol w narozniku jest latwo go zlamac ale jesli jest normalnie postawiony nie wiem jak wrzucic na niego przeciwnika zeby np. pozniej wykonac na nim finishera na stole.

Co do pasow chcialem najpierw zobaczyc TLC po polsku ale skoro juz wiem jakie sa wyniki. Wg. mnie Barett nie jest utalentowany. Punk byl swietnym zawodnikiem ale od kiedy zaczal zadawac sie z tym czubkiem juz mu nie kibicuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o walke z uzyciem stolu gdzie za zadanie mamy zlamac go przeciwnikiem. Kiedy postawie stol w narozniku jest latwo go zlamac ale jesli jest normalnie postawiony nie wiem jak wrzucic na niego przeciwnika zeby np. pozniej wykonac na nim finishera na stole.

Co do pasow chcialem najpierw zobaczyc TLC po polsku ale skoro juz wiem jakie sa wyniki. Wg. mnie Barett nie jest utalentowany. Punk byl swietnym zawodnikiem ale od kiedy zaczal zadawac sie z tym czubkiem juz mu nie kibicuje..

Łapiesz przeciwnika ( :x:) i trzymając :l2: :r2: ciągniesz go do rozstawionego stołu, a w momencie gdzy pojawi się :l1: naciszkasz :)

A co do Punka, to najwyraźniej nie wiesz że wrestling jest reżyserowany, i wszystko jest z góry ustalone. Punk przeszedł Heel Turn (czyli stał się tym złym) i jego menedżerem jest Heyman (bądź co bądź, ale temu człowiekowi należy się szacunek). Nie możesz mówić że ktoś jest czubkiem itp, ponieważ oni są takimi ludźmi jak my a po prostu odgrywają swoje role, tak jak aktorzy w filmach. Barett ma potencjał nawet na WHC, ale raczej pushu do ME się w WWE nie doczeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eve ma konska twarz i meskie rysy. Mi ona zupelnie nie podchodzi. W ringu jest przecietna - ale o gustach sie nie dyksutuje.

Punk+Heyman=Epic.

Co do lamania stolu - podczas powerbomb, mozna jeszcze sterowac analogiem mniej wiecej. Mi to zajeli chyba z 5 meczy (w Attitude mode) zanim posadzilem tego power bomba.

Zapodalem Ortonowi Punt Kick, a Lesnarowi Kimure - w koncu mozna grac:)

Ale ogrom chwytow i ciosow mnie powalil - jest michinoku driver czy Tiger Bomb - wow. Dzieki Bogu, ze offline jest tak rozbudowany, bo gdyby nie on, to gre juz bym opchnal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt teraz to już niema o czym dyskutować, bo Eve po ostatnim RAW odeszła :(

Kierować można zdecydowaną większośćią akcji, nie tylko Power Bombem.

Akcji kiedyś było znacznie więcej, ale z niewiadomych powodów SVR 2011 zostało okrojone z bodajże połowy akcji i tak zostało, no kilka dodali ale to było wymuszone nowymi gwiadzami.

EDIT: No to oficjalnie koniec THQ. Nikt nie kupił marki WWE...http://www.ppe.pl/ne...koniec_THQ.html

EDIT 2: 2K Sports kupiło marke WWE!

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, lezka sie w oku moze zakrecic, bo jestesmy w pewnym sensie swiatkami przelomowego momentu. Z jednej strony szkoda THQ jako calej marki - mam nadzieje, ze kiedys sie odrodzi, jednak wykupienie WWE przez 2KSports to rewelacyjna informacja. Mam od nich NBA2K12 i Top Spin 4 i gry te sa cudownie zrobione. Co prawda nie wiadomo jak im wyjdzie wrestling, i prawdopodbnie pierwsza odslona nie bedzie killerem, ale wiadomo, ze nie beda sie starali robic czegos na jakikolwiek wzor. Hurrra!

A nie wiesz, kto kupil UFC? Tzn wiem, ze byla mowa o EA, ale czy to oficjlane i mozemy spodziewac sie powoli nowej odslony UFC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość z tym WWE od 2K. Już zacieram rączki na WWE` 14, bo to musi być super gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki pewny na WWE'14, ponieważ jeżeli 2K będzie robiło grę od nowa a nie na bazie silnika THQ, to gry w tym roku napewno nie dostaniemy. A licencję na UFC EA przejeło już dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej spóźnią się o kilka miesięcy, zamiast listopada dostaniemy grę w maju przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze pierwsza odslone (WWE14) zrobia na silniku THQ, a dopiero nastepna beda robic na swoim, nowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki pewny na WWE'14, ponieważ jeżeli 2K będzie robiło grę od nowa a nie na bazie silnika THQ, to gry w tym roku napewno nie dostaniemy. A licencję na UFC EA przejeło już dawno.

Ta, WWE musi wydawać grę co rok, więc będą naciskać na 2K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze wczoraj zobaczylem newsa, ze 2K zrobi WWE 14 (apropos spekulacji, czy WWE 14 w ogole sie ukaze) oraz, ze 2K bedzie wspierac obecny produkt - WWE 13. Dobrze to wrozy - mam nadzieje, ze poprawia serwery, bo od 2 tygodni po prostu nic nie da sie zassac z Online Community. Po cichu licze na jakies latki a moze i DLC, choc to malo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery w WWE 13 teraz można porównać z katastrofą. Pokonałem przed momentem rywala, dostałem pkt że prawie zdobyłem 2 poziom, ok. Chciałem coś sprawdzić w My Info, i tu się zaczęło. Gra się oczywiście zacięła, reset konsoli. A po odpaleniu gry okazuje się że zwycięstwa nie mam zaliczonego, a nawet porażkę, i to poprzez wyjście z meczu :shok: . Na dziś online jest niegrywalny a platyna niemożliwa do wbicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tragiczne serwery platyny rzeczywiście nie da się wbić, co jest swego rodzaju głuptoą ze strony THQ. Wiedzieli że te servy są do dupy, ale mimo to dali tak wyśróbowane trofa online.. Ciekawe czy 2K zrobi coś z tymi serwerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby.

BTW Co myślicie o Punk'u i Takerze? Koniec serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co bardzo bym chciał żeby to mój ulubiony wrestler zakończył streak, ale rozum podpowiada że jest to raczej nie możliwe :) Streak dla WWE jest zbyt cenny, by zgodzili się na jego przerwanie, jednak jedyną osobą która może to zrobić jest Punk. 10% szans można mu dać, nie więcej :)

A jak Ci się podoba Maxiu nowy pas? Bo ja mam mieszane uczucia, i chociaż nie lubiłem spinnera to wolałbym go zamiast tego nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pas bardzo ciekawy. Zwłaszcza to że już nie ma imienia właściciela, tylko logo. Rock ma byczków, Punk miałby pewnie tę rękę z piorunem. Tylko ciężko się do niego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie szkoda że zrezygnowali z nameplate'ów, te loga wrestlerów są przekombinowane. Narazie trudno się do niego przyzwyczajać, bo widzimy go raz na ruski rok :P

Słabo to wygląda gdy niema mistrza na tygodniówkach w czasie RTWM, rozumiem że Rocky ma te swoje zobowiązania związane z tym że jest aktorem, ale to jest przesada że zamiast pojawiać się na Raw i kontynuować feud prowadzący do walki wieczoru WrestleManii, to on jeździ kręcić jakieś Talk Showy... A oglądasz może TNA? Ja zrezygnowałem po Bound For Glory 2011, i wielokrtonie próbowałem zacząć oglądać dalej ale nie dawałem rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×